Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 116 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 441990
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πριν προλάβω να πάω στην Αλέξα δεύτερη φορά, σταμάτησε να εμφανίζεται στις βάρδιες. Μεγάλη ατυχία!
Μάλιστα την πρώτη φορά την είχα πάρει τρίο μαζί με την Ιζαμπέλ - καθόλου δεν το μετάνοιωσα βέβαια αλλά δεν είχα την ευκαιρία να τη χαρώ μόνη της.
Είναι κορίτσι μάλλον χαμηλού προφίλ, όχι πολύ επικοινωνιακή αλλά χωρίς να δίνει την αίσθηση της ψυχρής/διεκπεραιωτικής. Αντίθετα, δίνει την αίσθηση του ντροπαλού κοριτσιού που περιμένει από τον άντρα να πάρει την πρωτοβουλία κι εκείνη να ικανοποιήσει τις επιθυμίες του.
Κάθισε στο πρόσωπό μου για να φιλήσω το μουνάκι της ενώ η Ιζαμπέλ με είχε στο στόμα της. Μετά αλλάξαμε και τον έδωσα στο στόμα της Αλέξας, με προφύλαξη. Η πίπα της ήταν κάπως άτολμη, ομολογουμένως. Όταν όμως την έβαλα στα τέσσερα και της τον έδωσα, το μουνάκι της είχε ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ αίσθηση, από τις ωραιότερες που έχω νιώσει σε κορίτσι του επαγγέλματος. Έσπρωξα γρήγορα και δεν άργησα να τελειώσω βγάζοντας ουρανομήκεις κραυγές.
Αμέσως αποφάσισα να επανέλθω για να τη χαρώ και μόνη της. Μέχρι όμως να το κάνω πάει, εξαφανίστηκε από τις βάρδιες, θα μείνω με την ανάμνηση.
Δεν την ξαναπατάω. Την επόμενη φορά που κάποιο κορίτσι θα μου αρέσει ιδιαίτερα, θα πάω να την ξαναδώ δεύτερη φορά καπάκι, μέσα στη βδομάδα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 13, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Alexa
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Ιζαμπέλ
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
19 Απρ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
4.739
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Hase, Poetjokey, Διαγραμμένο μέλος 201295 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαΐου, 2024
Αλεξα..τι γκομενακι ηταν αυτοο...κριμα εκατσε λιγο, φτανει που τη προλαβα!!
review reaction 1 Johnstef
13 Μαΐου, 2024
@Hase
Η αλήθεια είναι ότι καθώς δεν την πήρα μόνη της, η Ιζαμπέλ ήταν πιο ενεργητική ενώ η Αλέξα έπαιζε second fiddle. Αλλά είναι ασιάτισσα, έχει γλυκό πρόσωπο κι απίστευτο σώμα έφηβης και η αίσθηση μέσα πρέπει να ήταν από τις ωραιότερες που έχω νιώσει με κοπέλα.
review reaction 1 Hase
13 Μαΐου, 2024
Aισθηση μεσα της απ τις καλυτερες! Και συμμετοχη πολυ ομορφη, οχι πως εκανε κατι εξτρα, απλο..αλλα αξιζε!
review reaction 1 Johnstef
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3