Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 204 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 454926
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πανέμορφη, σέξυ, επικοινωνιακή, μπορεί να κάνει έναν άντρα τούρμπο σε δευτερόλεπτα.
Όμως έχει μια κάπως ιδιόμορφη αντίληψη για την τήρηση του προγράμματος και των υπηρεσιών που πληρώνει ο επισκέπτης.
Υποθέτω ότι όταν κάποιος πληρώσει 120 ευρώ για πρόγραμμα μισής ώρας, περιμένει πρόγραμμα μισής ώρας. Όχι με το που τελειώσει στα 15 λεπτά να του πει η Ηλέκτρα "μη φύγεις, κάνω μπανάκι κι έρχομαι να μιλήσουμε" και να φύγει τρέχοντας για τον επόμενο πελάτη. Ακόμα την περιμένω να έρθει να μιλήσουμε. Κάνει αρνητική διαφήμιση και στον εαυτό της και στο μαγαζί, είμαι υπερβολικός;

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 22, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ηλέκτρα
Προκαταρκτικά
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
19 Απρ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
4.671
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, Poetjokey, baroc

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Απριλίου, 2022
Θα πρέπει να σταματήσουμε να ήμαστε κεφαλαιοκράτες ! Η κοπέλα δουλεύει μόνη της με 3 δωμάτια και γεμάτο το σαλονι , μου έχει τύχει να πάρω πρόγραμμα 150 και με ρώτησε αν μπορώ να περιμένω να κάνει ένα απλό πρόγραμμα 15’ και να γυρίσει της είπα φυσικά ! Η δουλειά είναι δουλειά! Τέτοιες υπηρεσίες δεν υπάρχουν !!! Και κάνουμε και παράπονα; Ηλεκτρα μου μη στεναχωριέσαι για τίποτα και μην τα βάζεις κάτω δύναμη και πάντα με αυτό το χαμόγελο !
S
Sugarbaby!
review reaction 6 Johnstef
25 Απριλίου, 2022
αγαπητέ Sugarbaby, για το ότι η κοπέλα δουλεύει μόνη της με 3 δωμάτια και γεμάτο το σαλόνι και πρέπει να διαχειριστεί αυτή την κατάσταση, καμιά αντίρρηση και είμαι μαζί σας.
Στην περίπτωση αυτή όμως, γιατί η κυρία στην υποδοχή (αντιπαθώ τον όρο τσατσά) μου λέει ότι η κοπέλα προσφέρει πρόγραμμα μισής ώρας στα 120€ (το οποίο μάλιστα άλλα μαγαζιά το έχουν 100€); θα μπορούσε να μου πει ότι είναι μόνη της και είναι ώρα αιχμής και να πάρω ελεύθερο στοματικό στα 70€ και να της πω κι ευχαριστώ στο τέλος. Αντίθετα, η κοπέλα μου έκανε το πρόγραμμα των 70€ παίρνοντάς μου 120. Για ποιο λόγο έπρεπε να της δώσω 50€ φιλοδώρημα;
Προσωπικά εκτιμώ τα κορίτσια γι' αυτό που κάνουν, όμως εμείς οι μισθωτοί που δουλεύουμε στα πενηνταφεύγα μας για 7€ την ώρα, ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΣΤΕ να δώσουμε τα χρήματα που χρειάζονται για να επισκεφτούμε ένα κορίτσι σε στούντιο, δεν τα βρίσκουμε στο δρόμο. Δεν θα έπρεπε λοιπόν κι εκείνες να το σέβονται αυτό λίγο παραπάνω, όταν μάλιστα κι εμείς πηγαίνουμε για κάτι καλύτερο υποτίθεται από το βασικό πρόγραμμα;
Εσείς αν σας έκανε κάτι τέτοιο θα την ξαναπροτιμούσατε;
Εγώ προσωπικά ποτέ.
review reaction 1 claimain
29 Απριλίου, 2022
Φίλε μου Τζονη , η κοπέλα μην ξεχνάς είναι 20 χρονων και καθόλου εμπειρία !!!! Ότι βγαίνει από μέσα της κάνει!!! Έχουμε δει 35ρες ταχαμ επαγγελματίες να μην ξέρουν καν από ερωτα!!!! Η ΗΛΕΚΤΡΑ τις βάζει όλες κάτω φυσικά και έχει να μάθει πολλά ακόμα ! Αλλά τουλάχιστον είναι αληθινή !!!! Σου ξεκλειδώνει όλα τα ταμπού και μαζί της μπορείς να τα δοκιμάσεις όλα! Αν τις το προτείνεις βέβαια γιατί η κοπέλα είναι μικρή και λογικό να μη γνωρίζει!!!!! Το καλό είναι πως δεν λέει ΟΧΙ και αυτό είναι που μας κάνει να πηγαίνουμε ξανά και ξανά να δοκιμάζουμε καινούργια πράγματα μαζί της! Έτυχε να μην κάτσει 30’ μαζί σου αλλά 20’ και κανείς τέτοιο παράπονο ; Ένα κορίτσι με τέτοιο χαμόγελο και διάθεση και έχουμε και παράπονο φίλε μου τζονη; Ξεχνάς τα βιζιτακια που σε κοροϊδεύουν στην μάπα για ένα χιλιάρικο ; Μην μπερδεύουμε λοιπόν το τι λέει η τσατσα και τι πραγματικά προλαβαίνει να κάνει η κοπέλα ! Έχεις ρωτήσει αν προλαβαίνει να φάει; Επειδή την ξέρω πολύ καιρό τώρα και έχω ακούσει και τα προβλήματα της μπορεί να είναι χαμογελαστή αλλά αρκετά πληγωμένη μόνο χαρά σας προσφέρει αυτή η κοπέλα !!!! Ηλεκτρα μου μετά θέλω ποσοστά έχω γίνει μάνατζερ ???
S
Sugarbaby!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3