Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 144 10
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την ειχα παρει πριν 8 μερες, αλλα δεν την χορτασα. Μου ελειπε δε ενα καλο τσιμπουκι.
Ετσι ξαναπηγα. Αφου χαιρετηθηκαμε παθιασμενα, πηγα στο δωματιο, εκανα ντουζ και περιμενα.
Ηρθε με μια πετσετα και εκανε ντουζ μπροστα μου οπως και την προηγουμενη φορα.
Ανοιξα λιγο την ντουζιερα και επερνα ματι.
Μετα αρχισε να με φιλαει σε ολο το σωμα και να κατεβαινει ηδονικα προς τα κατω.
Απιθανη ακαποτη πιπα σε σταση 69 με μεγαλη διαρκεια. Ασσος στο κλαρινο η μικρη. Πολυ πάθος. Δεχεται βαθυ γλυψιμο και στην κωλοτρυπιδα παρολο που δεν κανει πρωκτικο. Κριμα γιατι εχει θαυμασιο διαφορικο.
Μετα cow girl αναποδο αλλα με τροπο ωστε να με κοιταει (ελαφρια στροφη του κορμου), στησιμο στα τεσσερα και σφυροκοπημα, μετα ξανα πιπα, μετα ιεραποστολικο. Οσο της ειχα σηκωσει τα ποδια ψηλα και εσπρωχνα, εγλυφε παθιαρικα τις ρωγες της. Εγλυψα και εγω για να μην μεινει παραπονεμενη.
Ηθελα να τραβηχτω για να της τον δωσω στο στομα η στα βυζια αλλα ηταν αδυνατο να βγω απο τετοιο μουνι. Οσο την γαμουσα μου ελεγε οτι ειναι το πουτανακι μου και αλλα αισχοκαυλωτικα.
Εχυσα λοιπον παλι οπως και την τελευταια φορα σε ιεραποστολικο με τα ποδια της στο ταβανι. Την αλλα φορα θα κρατηθω για να χυσω σε ισπανικο.
Παρόλο που το κουδουνι χτυπαγε συνεχως δεν εδειξε να βιαζεται καθολου, τα ειπαμε λιγο, φιληθηκαμε με εφυγε
Επιβεβαιωνω τις θετικες συστασεις μου. Σπευσατε, αν ομως δεν πατε, τοσο το καλυτερο για μενα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρκέλα
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
267
Likes:
3.441
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Manager69, Invisible Man

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού