Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 144 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επισκεψη στην δεσποινιδα Ναομι πριν λιγο καιρο ακριβη ημερα δε θυμαμαι.
Πληρωμη 150ε για 1 ωρα μαζι της σε φουλ πρόγραμμα.
Η κοπελα είναι σχετικα κοντη ελαφρα σκουροχρωμο δερμα με 3αρες φυσικες στητες βυζαρες
κορμι λαμπαδα και προσωπο ομορφο με σαρκωδη χειλη.
Ηρθε στο δωματιο και με βρηκε ξαπλωμενο να την περιμενω.. ανεβηκε από πανω μου και μου εδωσε ένα
βαθυ γλωσσοφιλο, μετα σηκωθηκε και αρχισε να λικνίζεται στο ρυθμο του τραγουδιου που ακουγοταν
και αρχισε να βγαζει σιγα σιγα τα εσώρουχα της.
Κοιταζοταν στον καθρεφτη και χαϊδευε το κορμι της,εγω ειχα φουντωσει.Της ειπα να ερθει στο κρεβατι
οπου εβαλε το καβλι μου ακαποτα ολο μεσα στο στομα της, η πιπα της αργη γεματη σαλια ρουφηγματα
και πιπιλίσματα στο πουτσοκεφαλο που μου αρεσει και πολύ κιολας.Περασμα από μπαλες αλλα δεν το ειχε ιδιατερα.
Την εστησα στα 4 οπου εγλειφα ποτε μουνι ποτε κωλο, ηταν πεντακαθαρη και μοσχοβολουσε,
Θα μπορουσα ολοκληρη την ωρα που ημουν μαζι της να της γλειφω τα βυζια μιας και δεν χορταινα.
Ακολουθησε γαμησι στα 4, αυτή από πανω, ιεραποστολικα, στα ορθια μεσα στη ντουζιερα και στον τοιχο
παντα συνοδεια από βαθια γλωσσοφιλα. Το τελος ηρθε πανω στις βυζαρες της.
Συμπερασματικα μπορω να πω ότι η κοπελια την ιδρωσε τη φανελα αφου διναμε μαχη στο δωματιο επι 65 λεπτα.
Δεν παραπονεθηκε και δεν μου ειπε όχι σε κατι και δεν εκλεβε.
Βγηκα πο δωματιο με τα ποδια μου να τρεμουν και ικανοποιημένος σεξουαλικα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ναόμι
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
62.013
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού