Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 144 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η πρωτη μου συναντηση με τη Στελλα ηταν πολυ θετικη. Η 2η ομως οχι.
Η κοπελα φερθηκε αντιεπαγγελματικα: επειδη περιμεναν αλλοι 2 μετα απο μενα στο σαλονι, μου ηλθε απλυτη (πριν περασει με εμενα ήταν με αλλον και για να κερδισει χρονο δεν πλυθηκε). Το 69 το παρατησα γρηγορα γιατι το μουνι της δεν ηταν φρεσκοπλυμενο και η "περιοχη ψιλομυριζε μπαγιατιλα..
Επιπλέον, εχει παρει κιλα και η κοιλια της εχει κρεμάσει. Η κυτταρίτιδα εχει αρχισει να εγκαθίσταται στους γοφους της.
Γενικά ήταν απεριποίητη.
Συν τοις αλλοις μπηκε στο δωματιο με προθεση ξεπετας (βλεπεις περιμεναν 2). Βέβαια επιβληθηκα και μαζεψα λιγο την κατασταση.
Την υποχρεωσα στην ολοκληρωση του προσυμφωνηθεντος προγραμματος αλλα οι υπηρεσιες ηταν χαμηλης ποιοτητας.
Η πιπα σε ρυθμους μπιέλας με πολυ χερι (για επιταχυνση εκσπερματωσης) και καθολου αισθησιασμο.
Οι αναστεναγμοι υπερβολικοι σε γελοιο βαθμο.
Τελος παντων την υποχρεωσα σε αλλαγη 3 στασεων με ενδιαμεση ακαποτη πιπα (φοβηθηκε μη χυσω στο στομα της - δεν εχει ακομα αντιληφθεί ποσο σεβομαι τις κοπελες και τα ορια τους).
Η συμπεριφορα της λιαν βιαστικη και ξεπετα γιαυτο και δεν θα την ξανατιμησω.
Καλη διαδηλωση και καλο τριημερο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Στέλλα
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
267
Likes:
3.441
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαΐου, 2015
Σε απογευματινή βάρδια η Στέλλα; Λάθος κάνεις φίλε μου δεν παίζει στα προγράμματα την έχει πάντα πρωι. Πάντως στο θέμα της καθαριότητας της κοπέλας έχεις δίκιο και με μένα δεν ήταν και τόσο καθαρή
01 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η Στέλλα δουλευει 10.00
με 20.00 άρα και απόγευμα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2