Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 144 10
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Όταν πριν από δυόμησι περίπου χρόνια είχα συναντήσει για πρώτη φορά την Τζένη, είχα ευχηθεί η επόμενη συνάντησή μας, να γίνει σύντομα.Δυστυχώς, μπόρεσα να τη συναντήσω ξανά πριν από λίγες μέρες.Κι αυτό οφείλεται μόνο στο γεγονός της απουσίας της Τζένης απ΄την εργασία, όταν εγώ βρισκόμουν στην Αθήνα.Χάρηκα πάρα πολύ, όταν είδα, ότι δούλευε την 28η Οκτωβρίου και το μεσημεράκι της συγκεκριμένης μέρας πέρασα για την ξανασυναντήσω.
Από τότε έχουν αλλάξει αρκετά στην εμφάνισή της, αλλά φυσικά, προς το καλύτερο.Όχι όμως κι οι υπηρεσίες της, οι οποίες, όπως διαπίστωσα στο δωμάτιο, παραμένουν άριστες.Έχει κόψει κοντά τα μαλλιά της, μέχρι το ύψος των ώμων, τονίζοντας το όμορφο και γλυκό πρόσωπό της.Έχει πάρει 2-3 κιλά, κυρίως στην περιφέρεια, αποκτώντας ένα κορμί θανατηφόρο, σφιχτό, αλλά ταυτόχρονα ζουμερό, με τις ιδανικές αναλογίες.Ενώ, το ήδη πανέμορφο και στητό στήθος της, "γέμισε" κι έγινε ακόμη πιο προκλητικό και ποθητό.Έτσι την αντίκρισα, όταν βγήκε στο σαλόνι, με ένα γλυκό χαμόγελο στο πρόσωπό της, γυμνόστηθη, για να με υποδεχτεί.Έχοντας λοιπόν μπροστά μου αυτό το πανέμορφο πλάσμα, έδωσα το αντίτιμο για το αγαπημένο μου πρόγραμμα (το 69) κι ανέβηκα στο δωμάτιο, για να την περιμένω.
Δεν περίμενα πολύ , αφού μετά από λίγα λεπτά η Τζένη ήρθε στο δωμάτιο.Την πήρα αγκαλιά, καθήσαμε στην άκρη του κρεβατιού και θυμηθήκαμε την πρηγούμενη συνάντησή μας.Όταν όμως, έχεις ένα τέτοιο κορμί στην αγκαλιά σου, πώς να μείνεις φρόνιμος;Με το ένα χέρι χάϊδευα τον κώλο και τα πόδια της.Ενώ το άλλο δε μπορούσα να το ξεκολλήσω απ΄τα ζουμερά στήθη της, ερεθίζοντας τις ρόγες της.Με σταμάτησε και μου πρότεινε να κάνουμε μαζί ντουζ.Άλλο που δεν ήθελα.Ξεντύθηκα σε χρόνο dt, της έβγαλα το στριγκάκι κι απόλαυσα τα κωλομάγουλά της, έτσι όπως πάλλονταν σε κάθε βήμα της, ενώ έμπαινε στο ντουζ.Εννοείτε, ότι το μπαλαμούτι συνεχίστηκε κι εκεί.Μ' όλα αυτά είχα ερεθιστεί πάρα πολύ και δε μπορούσα να περιμένα άλλο.Είχε έρθει η ώρα, να περάσουμε στο κυρίως πιάτο.
Ξαπλώσαμε αγκαλιά στο κρεβάτι και ξεκινήσαμε με φιλιά εκατέρωθεν στο λαιμό, στα αυτιά, στο στήθος και αγκαλιές.Την άφησα να με περιποιηθεί πρώτη κι απόλαυσα την υψηλή επιπέδου κι άριστης τεχνικής, στοματική της περιποιήση.Πολύ υγρή, βαθυά, χρησιμοποιώντας τέλεια τη γλώσσα της, χωρίς να αφήσει παραπονεμέναι τα αρ@@@ια μου, ενώ με ¨κάρφωνε¨ με τις ματάρες της.Στη συνέχεια την γύρισα ανάσκελα αφού είχε έρθει η σειρά μου.Το μουνάκι της πεντακάθαρο, πανέμορφο, με παχυά εξωτερικά χείλη, δεν άργησε να γίνει μούσκεμα απ΄το έντονο γλύψιμο που του έκανα.Της άρεσε πολύ, αναστέναζε παθιάρικα, με το ένα χέρι της έτριβε τα στήθη και τραβούσε τις ρόγες της.Και με το άλλο πίεζε το κεφάλι μου πάνω της, μην τυχόν και σταματήσω.Και μετά από λίγο, επειδή δεν ήθελε να μένει αμμέτοχη, γυρίσαμε σε στάση 69, ερεθίζοντας ακόμη περισσότερο ο ένας τον άλλο.Κάναμε σεξ στις τρεις κλασσικές στάσεις, πρώτα ιεραποστολικά (σε διάφορες παραλλαγές, με τα πόδια ενωμένα ψηλά, στους ώμους μου κλπ).Μετά με την Τζένη στα τέσσερα, όπου μπόρεσα να απολαύσω το θέαμα της κωλάρας της, την οποία, οφείλω να ομολογήσω, είχε στήσει τέλεια και να γεμίσω τις παλάμες μου με την καυτή σάρκα της.Και στο τέλος με καβάλησε, έγειρε προς το μέρος μου.Κουνιόταν πάνω-κάτω αργά κι αισθησιακά στην αρχή, ανεβάζοντας σταδιακά το ρυθμό της.Είχα αρπάξει με το στόμα μου τις βυζάρες της και τις ρουφούσα εναλλάξ.Είχα ερεθιστεί πάρα πολύ, οπότε την έσφιξα με τα χέρια απ΄τον κώλο της κι άρχισα να μπαινοβγαίνω μέσα της γρήγορα κι έντονα, μέχρι που έχυσα μέσα της, γεμίζοντας το προφυλακτικό.
Ξαπλώσαμε για λίγο αγκαλιασμένοι και μετά, αφού φόρεσε το στριγκάκι της κι άρπαξε δυο κωλοσκάμπιλα, αποχώρησε απ΄το δωμάτιο, δίνοντάς μου δυο φιλιά στα μάγουλα.Όπως έκανε κι λίγο πριν αποχωρήσω απ΄το σαλόνι, συνοδεύοντάς με στην έξοδο με δύο ακόμη γλυκά φιλιά.
Μια παροιμία λέει "κάλιο αργά, παρά ποτέ".Μπορεί να άργησα, να ξανασυναντήσω την Τζένη, αλλά πραγματικά πέρασα για ακόμη μια φορά τέλεια μαζί της, σε πιο pse ρυθμούς αυτή τη φορά, κι απόλαυσα κι αυτή τη συνάντησή μας.Παραμένει κι εξακουλουθεί να είναι μια σταθερή αξία στο χώρο, συνδυάζοντας την ομορφιά και τις πολλές καλές υπηρεσίες στους πελάτες της.Εύχομαι λοιπόν, η ευχή μου να συναντηθούμε ξανά σύντομα, αυτή τη φορά να πραγματοποιηθεί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 28, 2014
Όνομα κοπέλας
Τζένη
Υπηρεσίες
Manager69
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
906
Πόντοι:
1.760
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού