Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 144 10
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
επισκεψη στο καλυτερο κορμι του ομιλου............................ με λαγονισιαν και μπουζο.
Μετα απο λιγο ηρθε και αυτη με αγριες διαθεσεις . Με νευριασε ενας μου λεει και θα την πληρωσεις εσυ.
Με σηκωσε ορθιο στον καθρευτη και αρχισε να με τσιμπουκωνει γονατιστη ,πολυ κακο κοριτσι ολο με εφτυνε και μ εβριζε .
Θελω να με γαμησεις ορθια μου λεει και τραβηξε λιγο το στριγκακι της χωρις να το βγαλει και στηθηκε ακουμπωντας τα χερια
της πανω στον καθρευτη και με κοιταγε ολο ναζι .Συνεχισαμε το πισωκολλητο στο κρεβατι αλλα ξεκινησαμε αναποδα
και ηθελα να παρω την πρεζα μου .Την εβαλα κατω ιεραποστολικα επιανα τον κωλο της και εγλυφα τα απιστευτα
και ατελειωτα βυζια της τι κορμι ειν αυτο γαμω το θεο μου.....................................
Μετα εκατσα ανασκελα κατω και και με καβαλησε εκεινη για να μου ερχονται τα βυζια της στα μουτρα και επιανα το απιστευτο κωλι της δεν χορταινα να την χουφτωνω.
Μετα γυρισε σε σταση 69 πηρα μια γευση απ το μοσχομυριστο μουνακι της και αυτη με τσιμπουκωνε αγρια δυνατα ,
μεχρι να την γυρισω στα τεσσερα και ετριβε το μουνι προς τα πισω μεχρι να φυγει και η τελευταια σταγονα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 18, 2014
Όνομα κοπέλας
Φαίη
Errikos77
Μέγας
Εγγραφή:
21 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
99
Likes:
5.153
Πόντοι:
4.280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουλίου, 2014
Έμαθες Αλβανικά ρε μλκ...; Μεγάλο χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1