Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 144 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
μερα μουντιαλ η καλυτρη φαση να πας για σεξ.
Πηγαινα για την φαιη αλλα μου την εκανε και βρηκα την κελυ .Μου ανοιξε φορωντας πανω της μια πετσετα.
Με εβαλε κατευθειαν στο ντουζ ,πηραμε το μπανακι μας μου ετριβε το πουτσο και τ αρχιδια και γω τα βυζια της και το μουνακι της.χαμουρευομασταν συνεχεια και τριβαμε τα κορμια μας σαν ερωτευμενοι πιγκουινοι.Και μου λεει αντε μωρο μου παμε στο κρεβατι....................... αφου σκουπιστηκαμε με ξαπλωσε και μου αρχισε μια πιπα για ρεσιταλ μου ρουφαγε τα αρχιδια με περασε σπατουλα με την γλωσσα της.Γυρισε και μου εφερε το μουνακι της στο στομα και αυτη μου ετριβε τα βυζια της πανω στο πουτσο .Μετα αρχισε το ματς για αρχη με καβαλησε και αυτη επιανε τα βυζια και εεγλυφε τις ρωγες της μεχρι να την βαλω κατω εγω.
Αρχισα να την γλυφω παντου στο στηθος στο λαιμο στα αυτια με φιλαγε με πολυ παθος και αρχισα να της τον βαζω μια σιγα μια δυνατα για να καυλωνω πιο πολυ.Της τον εβαλα λιγο στο στομα και επεζα την μουναρα της μεχρι να την γυρισω στα τεσσερα.
Αρχισα να την γαμαω δυνατα με ειχε καυλωσει πολυ το καυλακι επιανα την κωλαρα της της εριξα και κατι μπατσακια και ετσι τελειωσα στο γλυκο μουνακι της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
Errikos77
Μέγας
Εγγραφή:
21 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
99
Likes:
5.153
Πόντοι:
4.280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουλίου, 2014
+1 Κουλ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1