Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 144 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Τζένη είναι από εκείνα τα κορίτσια τα οποία είναι αρκετό καιρό στο χώρο, έχουν καλή φήμη αλλά επιλέγει να απουσιάζει και για μεγάλα διαστήματα από την πατρίδα μας και τον στουντιακό χώρο. Τις πρώτες 2 περιόδους που δούλευε, για διάφορους λόγους δεν την πρόλαβα...Χθες όμως, με το που έμαθα ότι επέστρεψε και είναι ξανά στις επάλξεις, δεν έχασα χρόνο και βρέθηκα με συνοπτικές διαδικασίες και επιλογή απλού προγράμματος, με τον ευγενέστατο κύριο της υποδοχής να μου δίνει και πετσετούλα στο δωμάτιο του επάνω ορόφου να κάνω το ντουζάκι μου μέχρι να έρθει. Μικρή αναμονή και μετά από κάμποσα λεπτά ήρθε και μπήκε με πολύ καλή διάθεση στο δωμάτιο. Έκανε ντουζάκι μπροστά μου και εγώ είχα την ευκαιρία να την παρατηρήσω ακόμα καλύτερα...Μακριά ξανθά μαλλιά, όμορφο πρόσωπο με σκούρα μάτια, φυσικό στήθος πανέμορφο και στητό, ωραία περιφέρεια τουρλωτή και καλλίγραμμα πόδια...

Αφού σκουπίστηκε, με προέτρεψε να "τη φάω", κάτι που έκανα με μεγάλη μου χαρά. Παθιάρικα φιλιά εκατέρωθεν, σε όλο το κορμί μας, πνιχτοί αναστεναγμοί και με το χέρι της να με σπρώχνει χαμηλά, στην ευαίσθητη περιοχή της. Περιποιημένη και πεντακάθαρη δέχτηκε την περιποίηση μου με πλήρη συμμετοχή, με ωραίους ερεθιστικούς αναστεναγμούς και χωρίς βιασύνη μείναμε έτσι για αρκετή ώρα αφού φαινόταν να της αρέσει όπως και μένα. Σειρά να αναλάβει εκείνη δράση, πάλι με φιλιά παντού, δεν άφησε εκατοστό του στήθους μου...Το στοματικό της ποιοτικό, με καλή τεχνική και με ωραίο ρυθμό. Αφού ασχολήθηκε με ώρα με τα @@, ανέλαβε και το ερεθισμένο μου μόριο, με πολύ καλή περιποίηση, βαθιές διεισδύσεις, μπόλικο σάλιο και να με κοιτάει συνέχεια. Στη συνέχεια γυρίσαμε σε 69 μέχρι που ξεκινήσαμε την κυρίως δράση...

Ξεκίνημα με ιεραποστολικό, σε αργό τέμπο, με πικάντικα λόγια, να περιποιούμαι το στήθος της και εκείνη να με έχει "κλειδώσει" με τα πόδια της. Αλλαγή στη συνέχεια στα 4, με πολύ καλό στήσιμο και πιο γρήγορους ρυθμούς και αρκετά χαστουκάκια στα κωλομέρια της με εκείνη να συνεχίζει να συμμετέχει δυνατά και με ένταση κάτι που μου άρεσε. Επόμενη στάση cowgirl, με το στήθος της σε πρώτο πλάνο και εκείνη να ρυθμίζει την ένταση και τη διείσδυση με πολύ ιδιαίτερη γωνία που προκάλεσε ακόμα περισσότερη ηδονή. Τελευταία στάση ξανά ιεραποστολικό, πλαγιαστά αυτή τη φορά, όπου είχα και την ευκαιρία να ασχοληθώ με τα όμορφα πατουσάκια της, κάτι που πραγματικά με εξέπληξε, καθώς η ανταπόκρισή της ήταν μνημειώδης και μέσα σε αυξημένους ρυθμούς και σφυροκόπημα μετά από λίγο ένιωσα το τέλος να έρχεται και εκείνη μου προέταξε το στήθος της και εκεί "κατέθεσα" τον...κόπο μου...

Εξαιρετική περίπτωση η Τζένη, μου προσέφερε μια συνάντηση που θα τη θυμάμαι για καιρό, δεν αρνήθηκε τίποτα, έδειξε να είναι σε φουλ φόρμα και με διάθεση να ικανοποιήσει τον παρτενέρ της...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 19, 2014
Όνομα κοπέλας
Τζένη
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιουνίου, 2014
"Αφού ασχολήθηκε με ώρα με τα @@, ανέλαβε και το ερεθισμένο μου μόριο"...

...άξιος λαγέ...Γλώσσα
21 Ιουνίου, 2014
τον σταυρο σου να κανεις που σε ξυπνησαμε και γαμησες και κανα μουνι της προκοπης
24 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σώπα ρε....ΓλώσσαΓλώσσα κάτι καλά έχω γαμήσει και εγώ....Γερο-μύστηςΓερο-μύστης
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3