Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 144 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Λώρα λοιπόν κυρίες και κύριοι...έπεσα και εγώ στην παγίδα του απίστευτου κορμιού της...ή μάλλον του απίστευτου κωλιού της... τέτοιος κώλος απλά δεν υπάρχει...Σκληρός σαν πέτρα, αγέρωχος και όρθιος σαν την ελληνική σημαία...Τρομερό κορμί γενικά, με φυσικό στήθος, ωραία κοιλιά και δυνατά πόδια και περιποιημένη στο έπακρο. Μυρωδάτη, μοσχομυριστή και με αίσθηση φρεσκάδας παντού...Γλυκιά φάτσα, πονηρή και εκφραστική που δεν σε αφήνει ασυγκίνητο...Ήδη από το σαλόνι είχε καταφέρει να με τρελλάνει, με τρομερό τρίψιμο, με παθιασμένα φιλιά και ερωτόλογα...Πόσο να αντισταθώ ο καημένος και έτσι με συνοπτικές διαδικασίες βρέθηκα στον επάνω όροφο να κάνω ντουζάκι μέχρι να έρθει και η κορασίδα....

Αρκετά σύντομα μπορώ να πω, ήρθε δίπλα μου και ξεκίνησε να με πειράζει, να με ζουλάει, να με ρουφάει, τα φιλιά έδιναν και έπαιρναν μέχρι που επικεντρώθηκε στην επίμαχη περιοχή μου με τρομερό γλείψιμο και περιποίηση στα @@, με κυκλικές κινήσεις, ρούφηγμα, δάγκώματα κλπ ενώ παράλληλα με κοίταζε με τα όμορφα μάτια της. Καθότι τρομερά ασυγκράτητος και ερεθισμένος, τη σταμάτησα και την έστησα στα 4, όπου σαν μεθυσμένος που ρουφάει τις τελευταίες γουλιές από το μπουκάλι, έπεσα ανάμεσα στην απίστευτη χαράδρα της και καταπιάστηκα να ασχολούμαι με τις 2 τρυπούλες της....Τρομερά καθαρή, μπήκε κατευθείαν στο νόημα, μου άνοιξε και διάπλατα και τα κωλομέρια της και είχα πλέον καθαρό πεδίο...Εκείνη να αναστενάζει ηδονικά και να με τραβάει συνέχεια προς το μέρος της. Τη γύρισα και ανάσκελα για να περιποιηθώ και το αιδοίο της ενώ δεν παρέλειπα να φτάσω και στην άλλη τρυπούλα...Με σήκωσε όρθιο όπου στα γόνατα εκείνα δίπλα στον καθρέφτη συνέχισε το στοματικό της, τόσο με τα μπαλάκια να απολαμβάνουν την περιποίησή της, αλλά και ο κορμός τους πέους μου...Εκπληκτικό στοματικό...και ξαφνικά...διακοπή...με παίρνει από το χέρι και βγαίνουμε στο σαλόνι του επάνω ορόφου...Συνέχεια στο στοματικό της με μένα όρθιο και στη συνέχεια στον καναπέ ξαπλωμένο και ανταπόδωση εκ μέρους μου με εκείνη ξαπλωμένη στο μπράτσο του καναπέ...

Φυσικά θα ήταν αδιανόητο να μην εκμεταλλευτούμε την ησυχία που επικρατούσε και έτσι η κυρίως πράξη ξεκίνησε στο σαλόνι, με εκείνη να στήνεται τρομερά στα 4, και εμένα να αρχίζω το ταξίδι δίχως επιστροφή...Εκπληκτική στάση με τη Λώρα να δίνει ρέστα και να με προτρέπει να την "κτυπήσω"... Πλατύ χαμόγελο Πλατύ χαμόγελο Μετά από λίγο, γύρισμα σε ιεραποστολικό σε ανεβασμένους ρυθμούς και με αρκετό πάθος...Μεταφορά μας στο δωμάτιο, για νέο γύρο στοματικού και συνέχεια σε πλαγιαστό ιεραποστολικό με εκείνη να αναστενάζει αληθοφανώς..Επόμενη στάση ξανά στα 4 αλλά τελείως ξαπλωμένη εκείνη με ανασηκωμένη την περιφέρειά της....Ο ιδρώτας να τρέχει ποτάμι και από τις 2 πλευρές και με δική της πρωτοβουλία αλλάξαμε σε cowgirl για βαθιές διεισδύσεις και πολλά φιλιά και πνιχτούς αναστεναγμούς και μετά reverse cowgirl όπου εκεί τα "είδα όλα"...η θέα του κώλου της να ανεβοκατεβαίνει πάνω στο πέος μου αποτέλεσε crash test για τις αντοχές μου....Τελευταία στάση κλασσικό doggy style σε δυνατούς ρυθμούς όπου μην αντέχοντας άλλο ένιωσα το τέλος να πλησιάζει και "παρέδωσα" πάνω στο κωλαράκι της τρομερά ικανοποιημένος....

Η βελτίωση και αλλαγή αυτής της κοπέλας προς το καλύτερο είναι έκδηλη...Είχα να την "τιμήσω" από τα Χριστούγεννα και η απόδοσή της έχει κάνει απανωτά limit up...Άνεση χρόνου, ποιότητα υπηρεσιών και φυσικά ικανοποίηση του παρτενέρ της στο έπακρο....Πλέον διαθέτει και την απαραίτητη "τρέλλα" για να κάνει αξέχαστη μια συνεδρία, όπως πχ αυτό που έγινε με μένα στο σαλόνι και πραγματικά θεωρώ ότι αποτελεί μια σίγουρη λύση στο συγκεκριμένο όμιλο.

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 09, 2014
Όνομα κοπέλας
Λώρα
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουνίου, 2014
Τι πρόγραμμα πήρες;Η πίπα ενδιάμεσα είναι έξτρα;
11 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

το απλό...όχι βρε...κανονικά στο πρόγραμμα...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2