Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 144 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Τη Φαίη την πρωτογνώρισα το καλοκαίρι όταν και έκανε τα πρώτα της βήματα τότε στον στουντιακό χώρο...Ψηλή, εντυπωσιακή κοπέλα, με πλούσιο φυσικό στήθος 3άρι, άψογο σώμα αδύνατο και καλλίγραμμα πόδια και ωραία περιφέρεια καλοσχηματισμένη. Γλυκό προσωπάκι, με ωραίες εκφράσεις και θετική διάθεση...Πλέον με μακριά μαλλιά, δείχνει πιο εντυπωσιακή και έχει ωριμάσει ακόμα πιο πολύ κάτι που το είχα διαπιστώσει τις τελευταίες φορές που την έβλεπα στις τσάρκες...Παρασκευή βράδυ και με αρκετά πεσμένη διάθεση κατευθύνθηκα στο συγκεκριμένο ίδρυμα με την ελπίδα ότι η Φαίη θα αρθεί στο ύψος των περιστάσεων...

Υποδοχή από την ευγενέστατη υπηρεσία, και άνοδος στο δωμάτιο του δευτέρου ορόφου με επιλογή απλού προγράμματος. Γρήγορο ντουζάκι για να αποβάλλω την ένταση και μικρή αναμονή. Είσοδος της Φαίης με πολύ καλή διάθεση και χαμόγελο, και κατευθείαν έναρξη του "αγώνα"! Για αρκετή ώρα ανταλλαγή πολλών και παθιάρικων φιλιών σε όλο μας το σώμα εκατέρωθεν, με αληθοφανή ανταπόκριση από εκείνη. Ξεκίνημα από μένα με περιποίηση στο όμορφο στήθος της, στο λαιμό της, στην κοιλιά της, μέχρι που έφτασα στο περιποιημένο και πεντακάθαρο αιδοίο της. Δεν είπε σε τίποτα όχι, έδειξε να απολαμβάνει την ενασχόλησή μου μαζί του, με πνιχτά βογγητά και με κυκλικές και ρυθμικές κινήσεις της λεκάνης ενώ ταυτόχρονα πίεζε το κεφάλι μου. Σειρά για το δικό της στοματικό, με περιποίηση όλης της ευρύτερης περιοχής, με μπόλικο σάλιο και καλή ένταση ενώ και η οπτική επαφή ήταν συνεχής. Και στο κυρίως στοματικό σαφέστατα βελτιωμένη σε σχέση με το παρελθόν, με ποικιλία κινήσεων και ρυθμού και πιο μεγάλο σε διάρκεια. Γύρισμα σε 69 για παράλληλη περιποίηση όπου την απόλαυσα δεόντως...

Ξεκίνημα με ιεραποστολικό σε αρκετά ανεβασμένους ρυθμούς, αρχικά με τα κορμιά μας ενωμένα και με μπόλικα φιλιά, στη συνέχεια με τα πόδια της ενωμένα για πιο "δυνατή" εφαρμογή, ενώ δεν αρνήθηκε και το παιχνίδι μου με τα όμορφα πατουσάκια της. Γύρισμα στα 4 , με εκπληκτικό στήσιμο και σπάσιμο της μέσης, όπου δεν τη χόρταινα να τη βλέπω και κείνη από τον καθρέφτη να μου κλείνει το μάτι. Συνέχεια ανεβασμένου ρυθμού και κείνη να συμμετέχει αληθοφανώς. Διάλειμμα για νέο γύρο στοματικού και 69 πλαγιαστά και συνέχεια σε cowgirl με εκείνη να ελέγχει τα πάντα. Ακούραστη αμαζόνα πραγματικά με ίππευε με χάρη ενώ εγώ δεν μπορούσα να ξεκολλήσω τα χέρια και το στόμα μου από τις υπέροχες ρώγες της. Τελευταία στάση ξανά ιεραποστολικό, ελαφρά πλαγιαστά όπου μέσα σε πολύ ιδρώτα και αρκετά εξαντλημένος ένιωσα το τέλος να πλησιάζει και πολύ ευχαριστημένος μετά από λίγο και μετά από ολιγόλεπτη και απολαυστική footjob τελείωσα ανάμεσα στα πατουσάκια της...

Η Φαίη πλέον έχει χαράξει το δικό της δρόμο στο χώρο, δείχνει ότι έχει καταλάβει τους κανόνες του παιχνιδιού και πραγματικά κάνει το παν για να ικανοποιήσει και το πιο απαιτητικό πελάτη. Δύσκολα κάποιος θα φύγει δυσαρεστημένος από το δωμάτιο. Συνδυάζει ομορφιά και υπηρεσίες και με την πάροδο του χρόνου γίνεται ολοένα και καλύτερη...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 09, 2014
Όνομα κοπέλας
Φαίη
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Μαΐου, 2014
Συμφωνω και επαυξανω +1 ψηφο απο μενα.
Πρεπει να την βαλουν και πρωινη/απογευματινη οπως και την Πενυ
15 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αν δεν κάνω λάθος κάνει μια πρωινή βάρδια την εβδομάδα....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2