Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 144 10
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την προηγουμενη εβδομαδα ειχα γενεθλεια και ηθελα κατι δυνατο να με ταρακουνησει.Ετσι διαλεξα την υπερμουναρα φαιη.Η φαιη ειναι ενα απιστευτο κοριτσι με πολλα προσοντα.Φυσικο στηθος, επιδερμιδα που θες να χαιδευεις με τις ωρες, ενα απιστευτο κωλο,και προστυχη φατσουλα βασικα ειναι για πολλα εγκεφαλικα το χει παντως και το κυριοτερο ειχε καλη δασκαλα.Μπηκα να κανω το ντουζ μου , αναψα το τσιγαρακι μου χαζευα την τσοντα και χαιδευα τ αρχιδια μου.
Μετα απο λιγο ηρθε και αυτη ανοιξε το παραθυρο γιατι ζεσταινοτανε το μωρακι μου.Ειχε βαλει και το αρωμα της.
Ξεκινησε με αγριες διαθεσεις ,αρχισε να τριβει τις βυζαρες της πανω μου και αρχισε να με φιλαει με παθος
στο στηθος ,στο λαιμο και εκανε μια βουτια στ @@@@@@@@@@@ μου τα ρουφαγε και μου εκανε μια πιπουλα αργη για αρχη,και γω χαιδευα αυτο βελουδινο κωλαρακι.Γυρισε εβγαλε το στριγκακι της και αρχισε να παιζει το μουνακι της επιδεικτικα μου εβγαζε την γλωσσα
της . Δεν αντεξα επεσα με τα μουτρα στο μουνακι της και το εγλυφα το ρουφαγα εχει ωραιο μουνακι και γλυκο.
Μου εκανε κεφαλοκλειδωμα και πιεζε το κεφαλι μου ολο και πιο μεσα πω πω καυλαΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!και με πεταξε ανασκελα για ενα σουπερ 69 τι ωραια με τσιμπουκωνε το ατιμο και γω ρουφαγα την μουναρα της τραβιοτανε για να με τρελαινει η απολυτη καυλα και τωρα που γραφω εχω καυλωσει με την παρτυ της.Δεν θυμαμαι παντως μετα απο ποση ωρα βαλαμε το λαστιχο το φορεσε και με καβαλησε .
Εκατσε πανω μου σιγα και σιγα σιγα ο ρυθμος ανεβαινε κατακορυφα.Με τρελανε εντελως την βαζω κατω και αρχιζω να γλυφω τις βυζαρες της της επιανα το κωλαρακι της και την γαμαγα αργα αισθησιακα για να τσουζει η πουτσα μου αυτη ειχε ομως αντιθετη αποψη και φωναζε να το κανω πιο δυνατα,τι ωραιο πραμα να σου λενε γαμα με.
Την γυρισα στα τεσερα να βλεπω το κωλαρακι της να γαμαω το μουνακι της και αυτη να με κοιταει προστυχα απ τον καθρευτη ,μετα απο ολα αυτα οπως καταλαβαινετε το τελος δεν αργησε να ερθει .
Μου λεει μου εριχνες αλλο ενα ε;;;;;;;;;;;;; ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα το ιδιο ακριβως σκεφτηκα και γω.............
Ασε κοριτσαρα μου της λεω θα με καταστρεψεις εσυ.
Πολυ βελτιωμενη απο την προηγουμενη φορα πολυ καλη επαγγελματιας αν συνεχισει ετσι θα γινει σουπερσταρ,
εχει πολλα προσοντα παντως.ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Φαίη
Errikos77
Μέγας
Εγγραφή:
21 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
99
Likes:
5.153
Πόντοι:
4.280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαΐου, 2014
+1 φίλε μου Κουλ
09 Μαΐου, 2014
Παραστατικότατος ! ! ! Αξιόλογη κριτική ! ! !
09 Μαΐου, 2014
Που τα έμαθες τα αλβανικά εσύ...? Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
09 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

να ναι καλα η αγαπη μου που μου τα μαθεΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας
09 Μαΐου, 2014
Μονο και μόνο για τον τιτλο +1 (6/9) καρντιά μου..........

Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
09 Μαΐου, 2014
μα καλα, μουνογλυψιμο σε μπουρδελο??? ελεος
09 Μαΐου, 2014
+1 Γερο-μύστης
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7