Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 144 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
απογευματινή έκτακτη καταδρομική στο γκαζoχώρι άλλος ήθελε να γαμήσι κα άλλος γάμησε τελικά Μεγάλο χαμόγελο

συνάντηση με τον συναγωνιστή λαγό και
μετά από μια μικρή τσάρκα φτάνουμε και στο 92A όπου η ευγενική κυρια τις υποδοχής μας παρουσίασε την Λολίτα, μια κοπέλα που έχω δει αρκετές φορες και δεν με είχε πείσει να περάσω στα ενδότερα.

η Λολίτα εμφανισιακά είναι μια ξανθιά κοπέλα
με όμορφο πρόσωπο, μέτριο ύψος, το πιο εντυπωσιακό σημείο επάνω της είναι ο κώλος της ενώ έχει ωραίο σωματάκι με μικρό στήθος.

κατά τους πρώτους της μήνες στην αλυσίδα ήταν αρκετά άχαρη στο σαλοναρισμα τις και μη γνωρίζοντας την γλώσσα.

όλα αυτά ξεχαστε τα η Λολίτα πλέων από ασχημόπαπο έγινε κύκνος.

σαλοναρισμα γεμάτο αυτοπεποίθεση και πλέων μπορεί να συνεννοηθεί και εκτος δωματίου και εντός,

κάπως έτσι και εντελώς ξαφνικά περνάω στο δωμάτιο


σύντομο ντουζάκη και έρχεται η Λολίτα με το χαμόγελο στα χείλη
ξαπλώνει διπλα μου και αρχίζει τα φιλια και τα γλειψίματα παντού

έντονα προκαταρτικά τόσο διάρκεια όσο και σε ποιότητα με έφεση στα γλοσοφυλα ενώ δεν άφησε παραπονεμένα τα αρ@@@@ια με πολύ καλο καραμέλωμα

έτσι σιγά σιγά ξεκινάει το στοματικό, που ήταν καλο σίγουρα όχι το καλύτερο που μου έχουν κάνει,
αλλα ήταν σε αρκετά καλο επίπεδο με κάποιες εναλλαγές στο ρυθμό ενώ σε κάποια στιγμή μου γυρνάει σε στάση 69

εδώ για να είμαι ειλικρινής είναι κάτι που δεν τρελαίνομαι και είναι ελάχιστες οι κοπέλες που έχω περιποιηθεί

έτσι ασχολήθηκαν πιο πολύ την δαχτιλοσκοπιση μου κάτι που δεν την ενόχλησε αφού το 69 συνεχίστηκε για αρκετή ώρα.

1 στάση στο sex εκείνη από επάνω σε gfe ρυθμούς αργά και αισθησιακά και με πολλά φιλια εκατέρωθεν

2 στάση και τελευταία τρομερό στήσιμο της κωλαράς της στα τέσσερα

που αντέχει σε γρήγορο ρυθμό και την κακομεταχείριση
και μετά από αρκετή ώρα με έντονο σφυροκόπημα και λίγα κωλοσκαμπιλα μας βρήκε το τέλος

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 06, 2014
Όνομα κοπέλας
Λολίτα
Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
23
Πόντοι:
96
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Φεβρουαρίου, 2014
"άλλος ήθελε να γαμήσι καi άλλος γάμησε τελικά"...τσάμπα που σε τράβαγα και σε χτύπαγα στο πόδι να φύγουμε...είχες "τυφλωθεί" από το μωρό...Κουλ +1 από μένα...Μεγάλο χαμόγελο
13 Φεβρουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οντως τον Αυγουστο που την τιμησα ηταν χρυση μετριοτητα.
Ειχα ακουσιε για βελτιωση, τωρα μου το επιβεβαιωσες.
Συντομα επαναληπτικη

Εννοειται +1 (5/6)
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2