Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 144 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Φαίη είναι μια απ’ τις νέες παρουσίες στο χώρο, για την οποία έχουν γραφτεί πάρα πολλά, με τις απόψεις να διίστανται.Τόσο για την εμφάνισή της, όσο και για τις υπηρεσίες κατά την παρουσία της στο δωμάτιο.Προσωπικά, μου αρέσει πάρα πολύ, είναι πολύ όμορφη κοπέλα.Αδύνατη, με γυμνασμένο σώμα, γύρω στο 1,70, με καρέ καστανό μαλλί, πολύ γλυκό και ναζιάρικο μουτράκι.Σφιχτό κωλαράκι, που σε προκαλεί να το χουφτώσεις, όταν περνάει από κοντά σου και χυτά κι όμορφα πόδια.Όμως το δυνατό σημείο του σώματός της είναι το στήθος της.Φυσικά, 3άρια σε μέγεθος βυζιά, τα οποία πολλές φορές, τα προσφέρει σε κοινή θέα στα σαλοναρίσματά της.Πρώτη φορά την είχα δει στο ίδιο στούντιο, πριν από μερικούς μήνες, σε μια βραδινή τσάρκα παρέα με φίλους.Τότε είχε εμφανιστεί τόπλες κι άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις σε όλους μας με την ομορφιά της.Εγώ είχα τη δυνατότητα, να θαυμάσω λίγο προσόντα της από τον καναπέ που καθόμουν, όσο βρισκόταν στην κουζίνα, πίσω απ’ τη μισόκλειστη κουρτίνα.Ειλικρινά, απ’ τις ομορφότερες κοπέλες που έχω συναντήσει και γνωρίσει στα στούντιο.
Τότε, δεν είχα την ευκαιρία, να τη συναντήσω.Κάτι όμως, που έγινε πριν από μερικές μέρες στο Γκάζι.Περασμένα μεσάνυχτα Παρασκευής η κα.Χαρά με πέρασε στο σαλόνι.Κι αφού απόλαυσα το σύντομο, αλλά πολλά υποσχόμενο σαλονάρισμα της Φαίης (αυτή τη φορά δεν ήταν τόπλες), πλήρωσα το αντίτιμο για στάση 69 κι ανέβηκα στο δεύτερο δωμάτιο του πάνω ορόφου, αφού στο πρώτο προηγούνταν έτερος συναγωνιστής.Έκανα ντουζάκι, για να φρεσκαριστώ, αφού έλειπα ώρες απ’ το σπίτι κι άραξα στο κρεβάτι.Το δωμάτιο είναι άνετο, με ντουζιέρα, νιπτήρα, σφραγισμένες παντόφλες και πετσέτα μιας χρήσης.Μεγάλο κι ευρύχωρο κρεβάτι κι ένα τεράστιο καθρέπτη στο πλάι, δίπλα στην πόρτα.
Μετά από μερικά λεπτά άνοιξε η πόρτα κι εμφανίστηκε η Φαίη τόπλες, φορώντας μόνο ένα μαύρο στριγκάκι.Η θέα του πανέμορφου και γυμνού στήθους της με αναστάτωσε.Σηκώθηκα αμέσως και την υποδέχτηκα με δυο φιλιά, ένα σε κάθε βυζί, ενώ δε μπόρεσα να συγκρατήσω τα σχόλιά μου, με ερωτικό περιεχόμενο φυσικά, για την εμφάνισή τους.Τα χέρια μου άρπαξαν το σφιχτό κωλαράκι της, ενώ άρχισα να την φιλάω στο λαιμό και το στήθος, θαυμάζοντας την πίσω πλευρά του σώματός της στον καθρέπτη.Μου ξεκούμπωσε το πουκάμισο και μου ανταπέδωσε τα φιλιά και τα χάδια.Αφού αφαιρέσαμε και τα εσώρουχά μας, της ζήτησα να στηθεί στο κρεβάτι στα τέσσερα.Η θέα της Φαίης στα τέσσερα και του πανέμορφου μουνιού της, ήταν άκρως ερωτική κι αφάνταστα ερεθιστική.Αμέσως, έσκυψα και την φίλησα ανάμεσα στα πόδια.Το μουνάκι της καυτό και πεντακάθαρο έτοιμο για γλείψιμο.Τα εσωτερικά της χείλη μεγάλα και σαρκώδη γέμισαν το στόμα μου.Η γλώσσα μου εξερευνούσε όλη τη γύρω περιοχή κι έπαιζε με την κλειτορίδα και την υγρή τρύπα της.Αφού τη γύρισα ανάσκελα, για να έχω καλύτερη πρόσβαση, συνέχισα να την γλείφω με τον ίδιο έντονο ρυθμό.Τα θετικά σχόλιά, οι βαριές αναπνοές κι οι αναστεναγμοί της μου έδιναν το στίγμα, ότι ήμουν σε καλό δρόμο και το έναυσμα να συνεχίσω, να την περιποιούμαι.
Μετά από λίγο μου ζήτησε, να κάνω ένα διάλειμμα, για να αναλάβει κι αυτή δράση.Ήμουν γονατιστός, όταν μου πέρασε το προφυλακτικό κι άρχισε, να με περιποιείται με τη σειρά της.Πολύ καλό στοματικό, με βαθιές καταπόσεις, χωρίς χρήση χεριών.Αφού με ερέθισε αρκετά, σηκώθηκα όρθιος, και της έδωσα τη δυνατότητα να ασχοληθεί και με τα αρ@@@ια μου, τα οποία περιποιήθηκε και μούλιασε δεόντως.Η γλώσσα της διέτρεχε τον μικρό manager σε όλο το μήκος του.Κι ο τρόπος που με κοίταζε, όταν πιπίλιζε τη βάλανό του με ερέθιζε ακόμη περισσότερο.
Πρώτη στάση με την Φαίη από πάνω.Κουνούσε τη λεκάνη της αργά και σταθερά, μπρος-πίσω κι είχε γύρει πάνω μου, ούτως ώστε να έχω τη δυνατότητα, να την φιλάω στο λαιμό, στο στήθος και να γλείφω τις βυζάρες της, τις οποίες είχα φυλακίσει στα χέρια μου.Συνεχίσαμε σε ιεραποστολική στάση, όπου αρχικά είχα φέρει τα πόδια της στους ώμους μου και μπορούσα να ασχολούμαι και με τα δάχτυλα των ποδιών της.Μετά ξάπλωσα πάνω της, νοιώθοντας το καυτό κορμί της από κάτω μου και συνέχισα να γλείφω αυτά τα πανέμορφα βυζιά και να πιπιλάω τις ρόγες τους, ενώ είχα ήδη αυξήσει το ρυθμό με τον οποίο μπαινόβγαινα μέσα της.Και τελευταία αφήσαμε τη στάση στα τέσσερα.Την είχα πιάσει γερά απ’ τα κωλομάγουλά της κι είχα πιάσει γρήγορο κι έντονο ρυθμό.Ξαφνικά, γύρισε το κεφάλι της προς το μέρος μου και μου ζήτησε με καβλιάρικη φωνή, να σταματήσω και να της ξαναγλείψω το μουνάκι, επειδή της άρεσε πάρα πολύ, όπως την έγλειφα προηγουμένως.Πώς να χαλάσεις το χατίρι σε τόσο γλυκό κορίτσι.Επιπλέον, άλλο που δεν ήθελα κι εγώ, να ξανασχοληθώ με το υγρό μουνάκι της.Ξάπλωσε ανάσκελα και για ακόμη μερικά λεπτά μου έδωσε τη δυνατότητα να γευτώ τους γλυκούς χυμούς της.Στη συνέχεια με τράβηξε κοντά της, πήρε στο χεράκι της τον μικρό manager και τον οδήγησε στο καυτό μουνάκι της.Έφερε τα χέρια της στη λεκάνη μου, δίνοντάς μου το ρυθμό, ο οποίος με οδήγησε στην κορύφωση και στο τέλος.
Μείναμε για λίγο αγκαλιασμένη, την ευχαρίστησα για τις όμορφες στιγμές που πέρασα μαζί της κι αφού μου έδωσε δυο φιλιά στα μάγουλα, αποχώρησε απ’ το δωμάτιο.Μπήκα κατευθείαν στο ντουζ, αφού είχα γίνει μούσκεμα απ’ τον ιδρώτα κι αποχώρησα με τη σειρά μου, έχοντας τις καλύτερες εντυπώσεις απ’ τη συνάντησή μου με τη Φαίη.Η οποία εκτός από πολύ όμορφη και δροσερή κοπέλα, διαπίστωσα ότι είναι και πολύ καλή μέσα στο δωμάτιο.Με πολύ ωραίο σώμα, απαλή επιδερμίδα και κυρίως δίνοντας μεγάλη προσοχή στην προσωπική της φροντίδα.Χαμογελαστή, ευδιάθετη, περιποιητική και καθόλου βιαστική μαζί μου, δεν είναι τυχαίο, ότι έχει αποκτήσει ήδη φανατικό κοινό.Οι οποίοι θέλουν να την επισκευτούν ξανά, όπως εύχομαι να καταφέρω σύντομα κι εγώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 25, 2013
Όνομα κοπέλας
Φαίη
Υπηρεσίες
Manager69
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
906
Πόντοι:
1.760
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Νοεμβρίου, 2013
ειναι μουναρα η φαιη κορμαρα βυζαρα καυλιαρα
10 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δηλαδή, τα έχει όλα σε ...άρα.Σωστοοοοόςςςςς.
10 Νοεμβρίου, 2013
ειναι η καλυτερη εκει νομιζω
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3