Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 144 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Λοιπόν ..είναι η πρώτη μου κριτική οπότε δείξτε επιοίκεια Σπασίκλας....αφού έκανα λίγο περαντζάδα.....κατέληξα στο 92Α όπου δούλευε μόνο η Φαιη...ήταν 12 και κάτι το βράδυ......με εντυπωσίασαν τα σωματικά της προσόντα και ειδικά το εξαιρετικό φυσικό στήθος της.....στο πρόσωπο δεν έδωσα πολύ σημασία γιατί είχε χαμηλό φωτισμό και μου φάνηκεςε οκ......δε θα τη παντρευόμουν κι όλας.....οπότε μετά από παζάρι με τη κοπέλα ο δείκτης αργού πετρελαίου έκλεισε στα 40 ευρώ για απλό πρόγραμμα...αυτό πάλι να διαπραγματεύεσαι την τιμή με τη πουτάνα δεν μου είχε ξανατύχει.....δεν πάω και πολύ συχνά βέβαια αλλά οκ.....σε λίγο έτσι που πάμε και με τη κρίση που έχει θα διώξουν και τις τσατσαδες και θα τις γαμάμε δίπλα στη πόρτα για να ανοίγουν κι όλας......πιάνει βέβαια το κόλπο γιατί όσο ναναι δεν διαπραγματεύεσαι τόσο εύκολα με το αντικείμενο του ποθου σου όπως με τη τσατσα .....τέσπα....πέρασα μέσα....έκανα το ντουζάκι μου στον περιποιημένο χώρο του δωματίου και ξάπλωσα....όταν ήρθε η Φαίη σηκωθήκαμε από ευγένεια βέβαια και οι δύο....μου φοράει τη στολή και αρχίζει ένα καλό και δυνατό τσιμπούκι.....μετά από λίγο μου έγινε κάγκελο και της είπα να ξαπλώσει...μου ανοίγει τα πόδια και την αρχίζω στο σφυροκόπημα με τα πόδια στους ώμους ....εκείνη είχε βάλει το χέρι στο μουνι με τέτοιο τρόπο όμως έτσι ώστε δεν μπορούσα να τον καρφώσω μέχρι τέλος.....σαν το κόφτη στα αμάξια ένα πράγμα.... τη ρώτησα γιατί και μου΄είπε ότι ήταν μεγάλος και πονούσε....τέσπα ...το είχα ξανακούσει αυτό....μετά ήρθε από πάνω και γούσταρε αρκετά και χωρίς κόφτη εγώ όμως είχα ψιλοξενερώσει γιατί στη προηγούμενη στάση είδα μερικά σάπια δόντια και ψιλοάσκημη αναπνοή και εκεί θέλω να είναι όλα τέλεια αλλιώς ξενερώνω....τέσπα.....ζητάω ξανά τσιμπούκι και έκπληκτος αν και όπως είπα δεν έχω τρελή εμπειρία από πουτάνες τη βλέπω να μου βγάζει το προφυλακτικό και να μου φοράει άλλο....φαντάσου σκέφτηκα για να σιχένεται κι η ίδια το μουνί της τι θα γίνεται εκεί μέσα.....μετά από λίγο τη γύρισα στα 4 να μην έχω οπτική επαφή και μετά από ένα καλό 4λεπτο σφυροκόπημα κατέθεσα το κόπο μου στο μουνάκι της....έμεινα λίγο πάνω της να τσεκάρω αντιδράσεις ....δεν παραπονέθηκε..μετά από λίγο βγήκα έξω.....σηκώθηκε ντύθηκε...το στριγκάκι δηλάδή έβαλε πήγε να με χαιρετήσει με φιλί στο στόμα αλλά την απέφυγα τεχνηέντως....αν δε με ξενέρωναν τα δόντια θα ήταν οκ αλλά ......μπορεί να είμαι εγώ ο περίεργος.....ήμουν και ψιλοκουρασμένος αλλιώς θα έψαχνα περισσότερο....για μένα η συνάντηση ήταν μέτρια....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 02, 2013
Όνομα κοπέλας
Φαίη
Μέλος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
114
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Νοεμβρίου, 2013
Oτι δεν εχεις εμπειριες απο πουτανες ειναι ξεκαθαρο..
Πηδας την κοπελα και ζητας τσιμπουκι ξανα,και η κοπελα κανει το πιο σωστο και αυτονοητο
Αλλαζει το προφυλακτικο,τοποθετει νεο και σου παιρνει ξανα τσιμπουκι
Μαλλον μπραβο πρεπει να της πεις
Για την οδοντοστοιχια και την αναπνοη σαφως δε μπορω να παρω θεση,για το παραπανω θεμα ομως σαφως ναι
04 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν είπα ότι ήταν λάθος αυτό που έκανε ...απλά εμένα μου έκανε εντύπωση.....το ειρωνεύτηκα γιατί γενικότερα όπως είπα μου έκανε άσχημη ενύπωση η αναπνοή...δεν επιτρέπεται ...δεν είχε και κόσμο εκείνη την ώρα....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2