Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 144 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σαν πολίτης πλέον, πιο ήρεμος και πιο κατασταλλαγμένος(λέμε τώραΓλώσσα), αναζητούσα μια σίγουρη επιλογή γιατί είχα ανάγκη να περάσω πραγματικά καλά χωρίς ρίσκα και αβεβαιότητες...Προγράμματα ούτε που είχα ελέγξει, οπότε ξεκινώντας με το συναγωνιστή makis85 την τσάρκα μας, βάδιζα στα "τυφλά" και χωρίς να με ικανοποιεί κάτι από όσα βλέπαμε και ακούγαμε...Μέχρι που έκρουσα τη θύρα του συγκεκριμένου οίκου, όπου με υποδέχτηκε η ευγένεστατη υπηρεσία και με έβαλε να καθήσω στο σαλονάκι...Όταν άκουσα να προφέρεται από τα χείλη της το όνομα "Φαίη", ενθουσιάστηκα μιας και δεν περίμενα να δουλεύει αφού το τελευταίο διάστημα έλειπε διακοπές και δεν πίστευα ότι παραμονές δεκαπενταύγουστου θα ήταν στις επάλξεις...
Για όσους δεν τη γνωρίζουν, είναι ένα πολύ όμορφο κορίτσι με καστανόξανθα μαλλιά στο ύψος των ώμων, γλυκό πρόσωπο πολύ εκφραστικό και από κορμί...κορμάρα...Φυσικό στήθος, καλοσχηματισμένο με ωραίες ρώγες,3άρι, αδύνατη κοιλιά χωρίς λίπη και ατέλειωτα, ίσια καλοσχηματισμένα πόδια και όμορφη σφιχτή περιφέρεια...Με καλησπέρισε με νάζι, τα είπαμε λίγο στο σαλόνι, με θυμήθηκε από τη συνάντησή μας στο βουνό και μετά από κάμποσο, πλήρωσα στην υπηρεσία το πορνοπαράβολο για πρόγραμμα 69...
Ανέβασμα στον πάνω όροφο, ντουσάκι για φρεσκάρισμα, ο κλιματισμός σε καλή θερμοκρασία, σφραγισμένη πετσετούλα παρούσα..Δεν άργησε να έρθει η κούκλα και αμέσως έδειξε τη διάθεσή της αρπάζοντάς με και δίνοντάς μου ένα παρατεταμένο φιλί στο στόμα... Την ξάπλωσα στο κρεβάτι και αφού της έβγαλα τα εσώρουχα της έκανα λίγο μασαζάκι που μου ζήτησε...Στη συνέχεια ξανά φιλιά και γλειψίματα εκατέρωθεν όπου ξαπλώνει πίσω και ξεκίνησα τη στοματική περιποίηση στο πεντακάθαρο μουνάκι της με τα ωραία χειλάκια...Πνιχτά βογγητά, παροτρύνσεις να συνεχίσω στον ίδιο ρυθμό και ωραίοι μορφασμοί...Γυρίσμα σε 69, όπου μου πέρασε και προφυλακτικό και παράλληλη περιποίηση των γεννητικών μας περιοχών. Εκείνη ασχολήθηκε και με τα @@άκια όσο εγώ περνούσα "σπάτουλα" όλες τις τρυπούλες της... Γύρισμα κανονικά για να τη βλέπω και ανέβασμα ρυθμού στο στοματικό της, έντονο, γρήγορο, παθιάρικο με πολλές δόσεις deepthroat χωρίς χρήση χεριού! Διάλειμμα για να απολαύσω τα υπέροχα πατουσάκια της με το γαλάζιο πεντικιούρ και τα όμορφα δαχτυλάκια της, και επιδόθηκε σε μια αργή, αισθησιακή footjob που την απόλαυσα. Με ξάφνιασε μιας και στην προηγούμενη συνάντησή μας δεν είχε μπει σε αυτόν τον κόπο...
Ξεκίνημα της κυρίως δράσης στα 4, με θέα τον υπέροχο κωλαράκο της, καλή αίσθηση στη διείσδυση, είχε γείρει κ το κεφάλι της κ με κοίταζε, μου έπιανε το χέρι και με έτριβε...γενικά έβγαζε μια gfe διάθεση που με "ανέβαζε" όλο και περισσότερο...Αναστεναγμοί από μέρους της αληθοφανείς και μετά από λίγο γύρισμα ανάσκελα, όπου αφού προηγήθηκε λίγη ενασχόληση ξανά με το αιδοίο της, μπήκα μέσα της, στην αρχή αργά, με πολλά φιλιά και στη συνέχεια πιο γρήγορα...Αρκετές παραλλαγές του ιεραποστολικού, με τα πόδια στους ώμους μου, στο στήθος μου, ενωμένα μπροστά μου και έδειξε ότι άντεχε στο σφυροκόπημα...Ένιωθα όμως ότι ήθελα να "λυτρωθώ" και της ζήτησα να τελειώσω παίζοντας με τα πατουσάκια της και με το χέρι...Εκεί φάνηκε η εξυπνάδα και το ταμπεραμέντο της Φαίης όμως...Αντί να κάνει απλά αυτό που της ζήτησα, έκατσε αντικριστά, και όσο εγώ είχα τα πατουσάκια της στο πρόσωπό μου, εκείνη ξεκίνησε να παίζει με το μουνάκι της, να κουνάει τη λεκάνη της, να τεντώνει τα πόδια της, να τονίζει την καμάρα της, να μου τρίβει τα @@ με τη μια της πατούσα...Το όλο θέαμα ήταν έντονα ερεθιστικό και δεν άντεξα και πολύ και μετά από λίγα λεπτά τελείωσα ανάμεσα στα πατουσάκια της!!Μεγάλο χαμόγελο
Δεν μετάνιωσα καθόλου που ξαναβρέθηκα στο δωμάτιο με τη Φαίη, μιας και φαίνεται ότι οι διακοπές της έκαναν καλό και ότι έχει αποκτήσει πλέον αρκετή εμπειρία και έχει διορθώσει κάποια λάθη του παρελθόντος που έκανε λόγω απειρίας. Ήταν πολύ δοτική, συμμετείχε στο έπακρο, χρονικές ενοχλήσεις δεν είχαμε και μου προσέφερε ο΄τι ζητούσα...
Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 14, 2013
Όνομα κοπέλας
Φαίη
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού