Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 144 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
ΜΑΡΙΑ Η ΨΗΛΗ ΞΕΠΕΤΑ ΟΛΚΗΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΦΥΛΗΣ

Γραφω και εδώ την ασχημη εμπειρια μου .
Σε τσαρκα κατα τα μεσα Απριλιου ελειπαν τα στανταρακια μου
(αλλα δεν ηταν στο προγραμμα και αλλα ηταν στο προγραμμα που ειχε ανακοινωθει αλλα το προγραμμα δεν ισχυε)
Περασα από Κων/λεως 92Α οπου εμφανιστηκε η Μαρια η ψηλη.
Με καυλαντησε στο σαλονι (παγια τακτικη της αλυσιδας) σκεφθηκα ότι ειχε καλες κριτικες και το κατω κεφαλι μου αποφασισε (μακακια) να περασω
Κανω ντουζ και περιμενω. Ερχεται στο δωματιο
Κατευθειαν στο ψητο, ουτε μια κουβεντα να σπασει ο παγος. Προκαρτακτικα εκ μερους της ΑΝΥΠΑΡΚΤΑ, ΜΗΔΕΝ. Εξεπεμπε από την αρχη μια αισθηση βιασυνης, αντε να τελειωνουμε
Βεβαια, πρεπει να παραδεχθω ότι μου επετρεψε να γλυψω το στηθος της για καποια δευτερολεπτα. Μην ειμαστε και αχαριστοι.
Μετα ξεκινα πιπα σε πεσμενο μοριο
Μπαλακια δεν αγγιξε, σε προτροπη μου να γλυψει τη γυρω περιοχη εκανε ένα βιαστικο, επιφανειακο περασμα
Συνεχισε τη αγαρμπη με μπολικο χερι πιπα, κατά την οποια αφου εκανε δυο-τρια ανεβοκατεβασματα, τον επαιρνε ολο μεσα και σταματουσε, σηκωνε το κεφαλι της, εριχνε πισω τα μαλλια της και παλι τα ιδιο. Οι κινησεις της όμως ηταν με ενταση. Ξαφνικα σταματει τη πιπα, ξαπλωνει καθετα στο κρεβατι βαλτο μου λεει.
Χωρις στυση το βαζω αλλα δεν δεχοτανε κανενα φιλι σε λαιμο, ωμο, πουθενα.
Αφου ειδε ότι ετσι δεν γινοτανε δουλια, ξεκιναει παλι την μανιωδη-μονοτονη πιπα με μπολικο χερι. Στη παρατηρηση μου ότι τα κανει όλα πολύ μηχανικα απαντησε ‘δεν ειμαι εδώ για να ζησω τον ερωτα μου’
Όταν προσπαθουσα να τη χαιδεψω διαμαρτηρυθηκε ότι την ετριβα δυνατα και δεν της αρεσε.
Δακτυλιασμα πισω δεν δεχοτανε. Με την υποτιθεμενη πιπα της αντι να μου σηκωνεται μου επεφτε, οποτε της ειπα να φυγει. Ηταν σαν να μου κανει ένα ρομποτ ορισμενα απαλα ανεβοκατεβασματα στο κατω κεφαλι, καμμια αισθηση. ΜΗΔΕΝ
Εφυγε αμεσως σαν κυνηγημενη. Χρονος παραμονης της 10 λεπτα.

Επισκεπτομαι τα στουντιο πανω από 3 χρονια. Ηταν η χειροτερη μου εμπειρια. Είναι η πρωτη κριτικη μου για να σωσω κανα 50αρικο από τους αναγνωστε του site.
Οι υπηρεσιες ηταν κατωτερες από Φυλης. Για το Μεταξι ισως να είναι καλη αλλα δεν αξιζει πανω από 10αρικο.
Αν δεν της αρεσει αυτή η δουλια ειτε είναι ερωτερυμενη ας παει να πλυνει καμμια σκαλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 17, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαρία ψηλή
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
15
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού