Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 144 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Γυρω στις οκτωμιση με εννεα παρα, πηγα στο κωνσταντινουπολεως 92Α. Παρκιν παλι απ'εξω. Χτυπαω το κουδουνι και μου ανοιγει ο τσατσος [μιχαλης νομιζω λεγεται]περναω και μου λεει πως ειναι η Πενυ,Γλώσσα οποτε δεινω τα 50 ευρω και περασα κατευθειαν σε δωματιο.Εκανα ενα ντουζακι και περιμενα την κουκλα μας. Μετα απο περιπου 10 λεπτα την ακουω να κατεβαινει τις σκαλες.Ειχε ερθει καποιος η καποιοι, οποτε τους καλοδεχτηκε η Πενυ οπως παντα, με ενα αρκετα καυλωτικο show. Εγω βεβαια ακουγα μονο, ημουν στο κατω δωματιο διπλα απο το δευτερο σαλονακι[στο βαθος του χωρου υποδοχης].Πηγε πλυθηκε [ακουγα την βρυση που ετρεχε ]και σε λιγο ηρθε σε μενα.Για οσους δεν την ξερουν ειναι μετρια σε υψος[το ειδα οταν κατεβηκε απο τα δωδεκαποντα], ενα προσωπο κουκλιστικο,εχει ξανθα μακρια μαλλια, κορμακι λεπτο, στηθος 2η3 δεν ξερω, που αν και ενυσχειμενο ειναι καλο στην αφη Μεγάλο χαμόγελοΣπασίκλας. Ηρθε ολο ναζι, μου εκανε λιγο show και ερχεται πανω μου και αρχισε τα χαδια και τα γλειψιματα απο τον λαιμο και κατω.Φθανωντας στον Π..., μου φορεσε το προφυλακτικο και αρχισε το υπεροχο [οπως παντα]στωματικο, χωρις χερια και με πολλα deep, Περιποιηση ολης της περιοχης, ξανα στωματικο. Ανεβαινει απο πανω μουκαι ξαπλωμενη πανω μουεκανε τα κουνηματα της και μετα με το σωμα της προς τα πισωταεδωσε ολα, οποτε παρεδωσα. Ειπαμε διαφορα και μετα εφυγε.Για μενα ειναι παρα πολυ καλη σε αυτο που κανει και ειναι για στανταρακι [για μενα]ΈρωταςΈρωταςΈρωτας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 10, 2013
Όνομα κοπέλας
Πένυ
Μέλος
Εγγραφή:
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
15
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Απριλίου, 2013
Αφ ΄ενος Βασιλη τον λενε τον κυριο επι της υποδοχης.Μεγάλο χαμόγελο

Αφ' ετερου περιγραφεις στις υπηρεσιες της Πεννυ "Ελεύθερο στοματικό • Στάση 69 • «Ισπανικό» • Sex show "
Στο κειμενο σου ομως γραφεις "Φθανωντας στον Π..., μου φορεσε το προφυλακτικο και αρχισε το υπεροχο.......", τουτεστιν οχι ελευθερο.
Οπως επισης δεν αναφερεις πουθενα το 69 ή το sex show

Nα υποθεσω οτι στις υπηρεσιες αναφερεις γενικα τα προγραμματα που προσφερει η Pενυ και οχι τι εκανες μαζι σου Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ; ;
ή στα 50 ευρω σου εκανε ολες αυτες τις υπηρεσιες και απλα δεν τις αναφερες ????/
13 Απριλίου, 2013
και εγώ την ίδια απορία είχα με πρόλαβες αλλα μάλλον αναφέρεται γενικά στης υπηρεσίες της Μεγάλο χαμόγελο

φιλε με όλο τον σεβασμό το ότι η μονη θετική ψήφος ήταν από τον εαυτό σου αυτό κάτι λέει εκτος αν την έγραψες έτσι για να την γράψεις Χμμμ;
14 Απριλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

συνηθως γραφω μονο τις υπηρεσιες που πληρωνω αλλα αν διαβασεις οταν γραφεις κριτικη σου λεει υπηρεσιες της κοπελας, γι αυτο τα σημιωσα και βεβαια δεν τις πηρα αφου εδωσα 50ευρω
14 Απριλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

η μονη θετικη ψηφος;αν λες για τις υπηρεσιες της πενης δεν της εχω δωσει μονο εγω.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4