Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 144 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Βραδακι γυρω στις 9 επεισα τον φιλο μου να παμε μπουρδελοτσαρκα [στουντιοτσαρκα μαλλον]και ετσι ειπα να ξεκινισουμε απο κωνσταντινουπολεως92Α εαν ηταν η πενη θα περναγα σιγουρα σε δωματιοφθανουμε κωνσταντινουπολεως απ εξω απο το 92 παρκιν [μολις εφυγε καποιος]παμεκτυπαμε το κουδουνι και ανοιγει η Πενημονο με το στριγκακι και μου χωνει τα βυζια της στην μουρη μου μπαινουμε τι ωραια υποδοχη ηταν αυτηαρχισενακανει τα δικα της στον καναπε διπλα μου χουφτωσε με μου λεει νεκεινη της εγω ειμαι σιγουρος οτι θα περασω πισε τγν φιλο μου .καλα περνα εσυ μεσα στο δωματιο και θα τον πισω μου λεει εκεινηπερασα μεσα εδωσα τοαντιτιμο απλου στον τσατσο και μπηκα προτου γδυθω ανοιγει η πενη την πορτα και μου λεει τον επεισα τον φιλο σου θα παω πρωτα με αυτον οκ της λεω ετσι κιαλλιως ηθελα να κανω ενα ντουζακι τελεισα το ντουζ περιμρνα λιγο χτυπισε κανα διο φορες το κουδουνι οποτε μετα και την πασαρελα ηρθε σε μενα απο την πορτα σχεδον αρχισε τα λικνισματα στησιματα μεχρι και το κρεβατι μετα απο μερικα χαδια μου φοραει προφυλακτικο και αρχιζει πιπα υπεροχη μμετα ξαπλωνει ανασκελα και λεει ελα απο πανω αρχισα εγω οσπου καποια στιγμη μου λεει μην κουνιεσαι εσυ και κουνιωτανε μονο εκεινη [τελοιο] αλλαζουμε σταση ανασκελα εγω εκει νη απο πανω με τον κολο τησ σε μενα και τα ποδια της τα εβαλε κατω απο τα δικα μου [απλα απολαυστικοτατο] εκει τελειωσα χαιρετηθηκαμεκαι σε λιγο βγηκα και εγω ο φιλος μου με περιμενε εξω υπερ ευχαριστημενος οπως κι εγω τον αλλο μηνα που θα πληρωθουμε παλι [πρεπει να ριξουν τις τιμες αυτη την εποχη]

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 01, 2013
Όνομα κοπέλας
Πένυ
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
15
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαρτίου, 2013
Ρε φίλε, τι κριτική είναι αυτή; Στραβωθήκαμε. Ξέχασες να φας και από την πείνα έφαγες τα σημεία στίξης;
Ένα παιδί του νηπιαγωγείου θα έδινε πιο ευπαρουσίαστο κείμενο.
P
px75
02 Μαρτίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

η Πένυ όλο τον παίρνει η Κατσικογάμης
Αμάντα είναι καυλωμένη πάντα μην μπερδεύεσαι
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2