Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 144 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πηγα κατα τις 11,30μμ ειδικα για την Πενη που ειχα διαβασει τοσα καλα. Παρκιν σχεδον απ'εξω, μπαινω μεσα ειχε τρεια ατομα που οπως μου ειπανε μετα περιμεναν κανα εικοσαλεπτο, καλο αυτο γιατι δειχνει να ειναι σωστη στη δουλεια της η κοπελα, ομως εγω σκεΦτηκα προς στιγμη οτι θα μας παρει η νυχτα για τα καλα, μετα απο λιγο ηρθαν κι'αλλοι κι'αλλοι. Σε λιγο βγαινει η Πενυ μονο με το κυλοτακι φευγουνε αυτοι που ηρθαν τελευταιοι ερχεται προς εμας τους υπολοιπους [ειναι ακριβως οπως τις φοτο λεπτο και ομορφο νεανικο σωμα μετριου προς ψιλο υψος], κανει ενα χορευτικο στο στυλο οπου βγαζειτο κυλοτακι και καθεται σε εναν που καθοτανε στο απεναντι καναπε τριβοτανε πανω του ανοιγε τα ποδια ορθανοιχτα και ειχαμε κι'εμεις οι απεναντι πληρη και υπεροχη θεα καποια στιγμη συκωνεται η Πενυ και λεει η τσατσα οπου σε λιγο [προς εκπλιξη μου] φυγανε ολοι κι εμεινα εγω που θα περναγα ουτως η αλλος αφου πηγα για αυτη,[ και επειδη καυλ...περισοτερο με ολα αυτα], δινω το αντιτιμο στην τσατσα, οπου επειδη ενοιωθα να μυριζει το στωμα μου τις ζητησα [αν εχει] μια τσιχλα και προς τιμη της μου εφερε [την ευχαριστω ιδιετερα γι'αυτο] και με ανεβαζει στα πανω δωματια, της λεω να κανω ενα ντουζακι πρωτα και μου εφερε πετσετα σε σακουλα δεμενη απο πανω ομως μυριζε ωραια οταν την χρησιμοποιησα εκανα το ντουζακι μου και σε λιγο ηρθε και ηΠενυ μου κανει ενα χορευτικο αισθισιακο στον καθρεφτη και ερχετεαι στο κρεβατι οπου βγαζει το κυλοτακι τριβει εκεινητο σωμα της την τριβω και εγω και με χερια και με στωμα το στηθος της [ωραιο φτιαχτο]την κοιιλιτσα της και λιγο απο μουν... μοσχομυριστο οπου σηκωνεται με ξαπλωνει και με περιποιητε και εκεινη στηθος κοιλια ορχ..καλο γλυψιμο και μου φοραει προφιλακτικο και ξεκιναει ενα αρκετα καλο στωματικο μετα αποαρκετη ωρα σηκωνεται και ερχεται απο πανω με το στηθος προς εμενα σε λιγο γυρναει με το κολαρακι της προς εμενα [τελειο]και σχεδον αμεσως στηνεται στα τεσερα οπου και τελειωσα μεσα σε δυο λεπτα. Ευχαριστησαμε ο ενας τον αλλο και ειπαμε για ενα ραντεβου αλλη μερα . Συμπερασμα [οπως λενε κι'αλλοι] η Πενυ τιμαει τα λεφτα που της δινεις[οπως κι'εκεινη που παω συχνοτερα]μπραβω της,σιγουρα θα την ξαναεπισκεφτω.ΓλώσσαΓλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 20, 2012
Όνομα κοπέλας
Πένυ
Μέλος
Εγγραφή:
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
15
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού