Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 144 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καθώς ήμουν για δουλειές στην Αθήνα αποφάσισα να γευτώ τον πληρωμένο ερώτα της πόλις. Βόλτα λοιπόν στα Studio της πόλις με πρώτο το συγκεκριμένο. Μπαίνω μέσα και η υπηρεσία μου πρόσφερε νερό και καφέ, ενώ εγώ παίρνω μόνο νεράκι και περιμένω να βγει η κοπέλα από το δωμάτιο. Μετά από 10 λεπτά η υπηρεσία δίνει το σινιάλο με το χαμήλωμα της μουσικής, και ενώ παίζει μια ανούσια τσόντα στην TV πέφτει και το δεύτερο σινιάλο και τότε ακούγεται η κοπέλα πλέον να μιλούσε με τον “πελάτη” και χωρίς υπερβολές σίγουρα μιλούσαν πάνω από 5 λεπτά αφού η υπηρεσία αναγκάστηκε να ανέβη και να την φωνάξει να κατέβη, αν και εγώ την μάλωσα για την κίνηση της αυτή γιατί είναι ένα από τα πιο εκνευρίστηκα πράγματα που κάνουν η τσατσαδες είναι να χτυπούν την πόρτα και όταν είμαι μέσα στο δωμάτιο μου γυρίζει τα μυαλά ανάποδα. Τελικά κατέβηκε από της σκάλες και την είδα και ήταν ταμάμ για τα γούστα μου με πλησιάζει και αυτοπαρουσιάζεται και μου λέει τα προγράμματα και τις τιμές και επειδή ήταν η πρώτη φορά στο κατάστημα μου έκανε έκπτωση 10 ευρώ στο πρόγραμμα που θα έπαιρνα (αν έπαιρνα). Αλλά μιας και δεν είμαι στην Αθήνα κάθε μέρα αποφάσισα να κάνω μια εκτενείς βόλτα στη περιοχή και αφού είδα και απόειδα επέστρεψα και πηρά το πρόγραμμα με το 69 που κοστολογούνταν 80 Ε και με την έκπτωση που είπαμε πήγαμε στα 70 να αναφέρω πως το σαλόνι ήταν πολύ ωραία με χαμηλό φωτισμό άλλο όχι μαυρίλα να μην μπορείς να δεις ούτε στο 1 μετρό και house μουσική. Πάμε πάλι στα δικά μας όποτε ανεβαίνω της ΠΟΛΥ στενές σκάλες και ζητώ μια πετσέτα για μπάνιο και κάνω ένα καλό μπανακι για να είμαι έτοιμος και φρέσκος για να εξορκίσω το δαιμόνιο. Το δωμάτιο Ν2 ήταν αρκετά μεγάλο με γυάλινο νιπτήρα και ντουζιέρα και έναν πανοραμικό καθρέπτη για να βγάζεις γούστα επίσης είχε ένα κομοδινακι και μια καρέκλα για πιο kinky φάσεις αυτά λοιπόν για το χώρο. Αφού έκανα το μπανακι μου απλώθηκα στο κρεβάτι και όπως συνηθίζω έριξα έναν μίνι 10λεπτο ύπνο μέχρι να έρθει η κοπέλα. Μπαίνει η Ντεζη στο δωμάτιο με βλέπει να κοιμάμαι και γελαει και πέφτει στην αγκαλιά μου . Λοιπόν η Ντεζη είναι εάν πολύ γλυκό κορίτσι γύρο στο 1.70 μας και ήταν στο ύψος μου είχε και ένα ωραίο στήθος (μάλλον δυο μην πουν πως γαμησα εξωγήινη) τουλάχιστον για έμενα όπου ήταν αρκετά μεγάλο για να γεμίζει την παλάμη μου (Τα μεγάλα στήθη με απωθούν ), κορμί λαμπάδα χωρίς κυτταρίτιδα με απαλό δεματάκι και κωλαράκι ότι πρέπει που χωρούσε άνετα στην παλάμες μου. Της είπα πως είναι φτιαγμένη για έμενα αποκλείστηκα και γελούσε . Στο διαταυτα λοιπόν της αφαίρεσα τα εσώρουχα (μάλλον μονό ένα το βρακακι μιας και ήταν γυμνόστηθη και στο σαλόνι) και μιας με είχε ενημέρωση πως έκανε και αυτή μπάνιο της έκανα ένα σπέσιαλ κωλογλυψημο που της άρεσε και μετά από 2-3 λεπτά την γύρισα για το γλυφομουνι. Την γούσταρε πολύ την τεχνική μου και μετά από λίγο μου ζήτησε να γυρίσω ανάποδα για να μου πάρει πίπα ενώ την γλύφω. Πρώτη φορά κάνω 69 με έμενα από πάνω όποτε άδραξα την ευκαιρία και έκανα αργές παλινδρόμησης σαν να την γαμαω και ήταν σκέτη καυλα. Το μουνι της καλοσχηματισμένο και όμορφο όπου μοσχοβολούσε μιας και είχε μόλις κάνει μπάνιο ενώ η πίπα της ήταν καλή άλλα μια δύο φόρες ένιωσα τα δόντια της άλλα δεν ήταν δυνατά για προκαλέσουν πόνο. Να πω πως δεν ξέρω αν στην Αθήνα όπου στο 69 η τιμή είναι στα 80 ευρώ αν συμπεριλαμβάνετε και γυμνό τσιμπούκι γιατί στο 69 με πιποναι ακαποτο άλλα μπορεί και να ήταν από την καυλα και από συμπάθεια. Απολογισμός 5-6 λεπτά solo γλείψιμο και 4-5 λεπτά 69 και ειδή ένιωθα ότι δεν θα κρατηθώ άλλο. Σηκώθηκα και μου πέρασε την καπότα κάλτσα style και πήγε να ανεβεί για cowgirl άλλα με την καυλα που είχα εγώ την ήθελα ιεραποστολικά για να την βλέπω καθώς την γαμούσα . Αρκετή ώρα σε αυτή την στάση μιας και είναι η αγαπημένη μου και η παραλλαγές της είναι ατέλειωτες . Της βάζω το ένα πόδι μου στο ώμο μου και πάω να βάλω και το δεύτερο και δεν με αφήνει και λέει αν το βάλεις θα με ξεσκίσεις όποτε το αλλάζω και φέρνω και τα δυο ποδιά της περίπου στη μέση της και η αίσθηση του μουνιου της που ήταν πολύ ωραία έγινε εκπληκτική την ένιωθα λες και δεν είχα καπότα (μην προτρέχετε μερικοί βεβαίως και φορούσα) απλά η αίσθηση ήταν πολύ καυλα όχι πολύ στενή ώστε να την ποναω άλλα ούτε πηγάδι να μην νιώθω την πουτσα μου. Την βάρεσα αρκετά και η ίδια σε όλη την διάρκεια του σεξ με φιλούσε στο λαιμό και στο σώμα και είχαμε πολύ όμορφες μελωδίες όχι από τον Βιβάλντι μιας και δεν μου αρέσει η κλασική μουσική άλλα από την Ντεζη και έμενα. Ήταν από της λίγες φόρες που βογκούσα από την καυλα όποτε δεν είχαμε αλλαγή στάσης όποτε ήρθε και το τέλος με έμενα να βογκώ και να χύνω δυνατά και αυτή να με σφίγγει στο κορμί της πολύ δυνατά και να νιώθω στο λαιμό μου της βαθειες ανάσες της από την καυλα. Έμεινα λίγο μέσα της μετά το τέλος και βγήκα μετά από 1 λεπτό σιγά σιγά από το πολύ υγρό μουνακι της. Ντύθηκα και βγαίνοντας η υπηρεσία με ρωταει άμα ήμουν καλά και της λέω πως χρειάζομαι μάλλον νοσοκομείο η ίδια αναστατώθηκε πολύ και την ηρέμησα και της εξήγησα πως ήμουν μια χαρά ήταν απλά ένα λογοπαίγνιο για την καυλα μου. Μιλήσαμε με την υπηρεσία για κάνα 5λεπτο όπου ήρθε μετά και η Ντεζη να ακούσει, μου έδωσε να φιλί στο στόμα και μπήκε στον επόμενο να τον τρελάνει μιας και την είχα κάνει τούρμπο εγώ
p.s Να πω πως η υπηρεσία ήταν πιο καυληδερη και πιο όμορφη από της Milf που υπήρχαν στα μπουρδελα για πήδημα (κάτι τέρατα που ούτε στον ύπνο μου δεν θέλω να δω ένταξη είχε και καλές άλλα στο μεγαλύτερο ποσοστό ήταν εκτρώματα και αναρωτιόμουν ποιος της γαμαει) και την έπαιρνα άνετα αν είχα ορέξεις για Milfs (δεν ξέρω αν θα το δεχόταν απλά εγώ λέω πως ήταν πολύ ωραία και γαμευσημηΣπασίκλας)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 20, 2012
Όνομα κοπέλας
Νταίζη
Υπηρεσίες
markarian2
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
268
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού