Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 157 10
Sex Studio 308240
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την κοπελιά την κόζαρα από τις φωτογραφίες στο ιντερνετ και πήγα λέγοντας πως αν ήταν πραγματικές θα έμπαινα.
Η κοπέλα εμφανισιακά καλή για τα γούστα μου, πληρώνω διόδια στην κάπως περίεργη τσατσα και περιμένω την κοπέλα.
το δωμάτιο τι να πω, σε μπουρδέλο μπορείς να βρεις και καλύτερο. Χωρίς νυπτήρα χωρίς έναν καλόγερο να αφήσεις τα ρούχα σου και πολύ μικρό.
Μπαίνει η κοπέλα και αμέσως σου αφήνει την αίσθηση ότι ήρθε να σε ξεπετάξει και να φύγει. Δεν αφήνει να τις κάνεις τίποτα προκαταρκτικά ούτε να φιλήσεις τα βυζάκια της τα οποία είναι ωραία και φυσικά, πάει λέω μέσα μου τα κλάψαμε τα 50, και με έκπληξη ξεκινάει μια πίπα πολύ καλή χωρίς γλυψίματα αλλά με χτυπήματα στην γλώσσα της και στα μάγουλα, αλλά με τετοιό τρόπο στημένη που δεν σε άφηνε να πιάσεις ούτε βυζί ούτε μουνί. Μετά ανέβηκε από πάνω και άρχισε ένα καλό καβάλημα με καλά κουνήματα από την μεριά της. Την έβαλα να ακουμπήσει τα χέρια της πίσω στα πόδια μου και βλέποντας την και από τον καθρέφτη να χοροπηδάει και τα βυζάκια της να πάλλονται της χάρισα τους χυμούς μου.
Γενικά ενώ δείχνει να το κατέχει το άθλημα, σου δίνει την εντύπωση του κοίτα χύσε να τελειώνουμε. Αν δεχτεί την δουλεία που κάνει και αφεθεί ελεύθερη τότε αξίζει για πολλές επισκέψεις και καταθέσεις.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 15, 2011
Όνομα κοπέλας
Ράνια
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
72
Likes:
1.125
Πόντοι:
2.461
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού