Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 9 10
Sex Studio 57580
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αγαπητοι συναγωνιστες καλο χειμωνα σε όλους. Είπα να επισκεφθώ ένα στουντιάκι το πρωι της Παρασκευης.Μετα απο μικρη ερευνα και ιντερνετικη και τηλεφωνικη κατεληξα σε αυτο της Λουκιανου. Πάρκινγκ σχετικά εύκολο και είσοδος στα κατηφορικα σκαλια του στουντιο. Βασικά δεν πρόκειται για στουντιο. Είναι λαμπουρδε 100% και η παραμικρη αμφιβολια εξαλειφεται με το που αντικρυσει καποιος σκουπακι ψάθινο πάνω στην σόμπα στο δωμάτιο. Με γύρισε 35 χρόνια πίσω. Πολύ γέλιο και cult πράγματα. Η κυρία της υποδοχής έτσι και έτσι (γιατί τόσα νεύρα κυρία μου? χαλαρώστε λίγο - βέβαια μπορεί να αγωνιούσε για το Ελλάδα-Γεωργία και να που είχε δίκιο.)
Στο προκείμενο τώρα. Εργαζόμενη η Σύλβια η οποία είναι Η ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ(για τα γουστα μου,). Ψηλή γύρω στο 1,75 με κόκκινα μαλλιά πιασμένα, έντονα χαρακτηριστικά και καστανά ωραία μάτια, χειλάρες και.......2 κινητά ομοιώματα της spalding. Κύριοι, σαν μπάλες του μπάσκετ και δεν αστειεύομαι.Παίρνω φουλ και μπαίνω. Ευγενέστατη, αισθησιακά ξεκινησε με ισπανική άλλο πράγμα, φιλιά στο σώμα και τρίψιμο. Όταν ανασηκώθηκε και η αιτία της διαφαινόμενης οικονομικής καταστροφής μου-και των μισων συμπολιτων μαςΜεγάλο χαμόγελο (το πέος) η κορασις τον έβαλε στο στόμα κάνοντας τον βασανιστικότερο πεοθηλασμο της δεκαετίας .Βαθειά μπουκώματα σε εναλλαγές με κοφτά ρουφήγματα στην άκρη του στόματος(σα να ρουφαει σαλιγκαρια).Κατοπιν ίππευσε κομίζοντας το δροσερό επταώροφο στήθος της στο στόμα μου.Συνέχεια 69 οπου ηταν και καθαρότατη. Στο πισωκολλητό, να δίνω να δίνω να δίνω ωσπου νόμιζα πως θα παθω εμβολη απτην υπερπροσπαθεια. Και το τέλος ήρθε σε σεμνή τελετή. Παραμονη στο δωματιο 35 λεπτά. Σε γενικές γραμμές είναι μια αξιολογότατη και τιμιότατη πρόταση, καθώς η γυναίκα το γουστάρει το άθλημα και δεν προσποιείται. Ξέρει να σε φτιάξει, είναι καθαρή και πολυ υπομονετική. Τώρα σε οτι αφορά στον χώρο...θελει δουλιτσα ας μην κοροιδευόμαστε γιατι τις ίδιες τιμές έχουν και άλλα μαγαζιά που είναι ολοκαίνουργια ή τουλάχιστον ανακαινισμένα. ΄

Καλό χειμώνα και οτι καλυτερο σε ολους.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 10, 2003
Όνομα κοπέλας
Σιλβή
Υπηρεσίες
DRMG
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
2.012
Πόντοι:
2.257
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού