Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 190 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Ψάχνοντας να δοκιμάσω καινούργιες κοπέλες κατέληξα στο πριβέ για την Αμαρυλλίς. Είχα δει τις φωτογραφίες και το σώμα μου άρεσε, τώρα έπρεπε να διαπιστώσω και από κοντά αν μου έκανε το πρόσωπο και η ενέργεια της.
Μπαίνω στο μαγαζί βλέπω μια τσατσά κοντή χοντρή με ανοιχτόχρωμο μαλλί μέχρι τον ώμο, όχι την συνηθισμένη που έβρισκα εκεί. Κάθομαι περιμένω να δω την κοπέλα και ρωτάω αν είναι μέσα με πελάτη, και αρχίζει να γκρινιάζει ότι βιάζομαι και ότι αν ήταν με πελάτη θα μου το έλεγε εξ’ αρχής. Δεν δίνω σημασία καθώς ο σκοπός μου ήταν ιερός και δεν μπορούσα να αποσπώ την προσοχή μου σε άλλα θέματα.
Έρχεται επιτέλους το κορίτσι βλέπω καλούτσικο σώμα, όπως και στις φωτογραφίες αλλά δεν βλέπω πρόσωπο αφενός γιατί δεν είχε καλό φως, αφετέρου γιατί δεν σταμάτησε καθόλου, πλησίασε λίγο, γύρισε και έφυγε.
JR2: Έλα καρδούλα μου να σε δω λίγο, δεν πρόλαβα να σε δω.
Αμ: Όχι... Με είδες…
Είπε με αυστηρό ύφος και ξαναμπήκε στο κουζινάκι.
Τσ: Τι είπε;;;;
JR2: Ότι την είδα…
Τσ: Εεε την είδες, τα υπόλοιπα αν θες θα τα πείτε στο δωμάτιο.
JR2: Ποιο δωμάτιο ρε συ, αφού σου λέω δεν την είδα… Πως θα μπω δωμάτιο αν δεν την δω…
Σιωπή… με κοιτάει ασκαρδαμυκτί (λες και είμαι ufo)
JR2: Άστο μωρέ ίσως κάποια άλλη φορά…
Αν με αυτή τη διάθεση το κορίτσι αυτό εξυπηρετεί κόσμο και ο κόσμος περνάει καλά, τι να πω…
Πραγματικά πρέπει να τελειώσει αυτό με τις κοπέλες που δεν γουστάρουν τη δουλειά τους. Να βρούνε κάτι άλλο να κάνουν και να μην κοροϊδεύουν τον κόσμο.
Ακούτε εσείς της γνωστής αλυσίδας στούντιο, όταν πάω και βλέπω αυτή την συμπεριφορά το πρώτο πράγμα που αναρωτιέμαι είναι αν η κοπέλα είναι θύμα σωματεμπορίας. Αν αυτή την εντύπωση θέλετε να δίνετε, εμένα δεν μου πέφτει λόγος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αμαρυλλίς
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Johnny Red2
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
4 Οκτ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
69
Likes:
12.293
Πόντοι:
25.036
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 patsav0, skart, dorcel και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού