Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 75 10
Sex Studio 91180
Γενική βαθμολογία
 
3.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Μαρία η Μολδαβή
Γράφω αυτή την κριτική πιο πολύ ως προειδοποίηση, το μαγαζί πλασάρεται ως στούντιο αλλά λειτουργεί ως μπουρδέλο και μάλιστα πολύ χαμηλής ποιότητας. Έχει μόνο ένα δωμάτιο το οποίο ήταν βρώμικο όταν πήγα, νερά στο πάτωμα και αφού τελείωσα κατάλαβα ότι είχε και χρησιμοποιημένα σεντόνια. Αφού τελείωσα απλά τα έστρωσε λίγο η κοπέλα να περιμένουν τον επόμενο...
Η υπηρεσία μέτρια, πίπα χωρίς καπότα με πολύ δόντι όμως, σε σημείο που μου έπεσε, το σεξ αδιάφορο και το χειρότερο αφού τελείωσα στο στήθος της, απλά το σκούπισε με ένα μωρομάντηλο έριξε λίγο σκέτο νερό στον νιπτήρα και βουρ για τον επόμενο, που περίμενε έξω να βγω για να μπει. Η πλάκα είναι ότι στη διάρκεια μου έλεγε πως της αρέσει να της γλύφουν το στήθος και μου το ζητούσε αλλά ευτυχώς δεν το έκανα. Μιλάμε για μεγάλη βρωμιάρα. ΜΕΊΝΕΤΕ ΑΣΦΑΛΕΙΣ, ΜΕΊΝΕΤΕ ΜΑΚΡΙΆ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 24, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Johnny Red2
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
4 Οκτ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
72
Likes:
12.760
Πόντοι:
25.036
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 patsav0, Annapurna, Random User 123 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Οκτωβρίου, 2023
Στα περισσοτερα μπουρδελα ετσι γινεται.Αλλαγη σεντονιων στην αλλαγη βαρδιας,η αν χεστει η κατουρηθει κανεις στο μεταξυ.Οι περισσοτερες πουτανες δε,κανουν σνα προχεξρο ξέπλυμα η σκουπισμα τα επιμαχα σημεία και τα φλογια σε κοιλιες,βυζια,προσωπο κ βουρ στον επομενο.Μαλλον σε στουντιο ηθελες ν πας και μπερδευτηκες.
review reaction 1 Johnny Red2
25 Οκτωβρίου, 2023
@jik
Ακριβώς φίλε μου, έτσι όπως το λες την πάτησα. Εκεί γύρω είναι τα στούντιο της Θεσσαλονίκης, πήγα να δοκιμάσω την καινούργια (Catalaya) στο Golden Lips και μόλις είχε μπει σε μεγάλο πρόγραμμα. Είπα να δοκιμάσω κάτι άλλο...
Το μπέρδεμα έγινε γιατί στην Φρίξου 12 έχει Α κ Β. Το 12Α που το έχω επισκεφτεί κάνα δυο φορές είναι πάνω στον όροφο λειτουργεί ως στούντιο έχει τουλάχιστον 2 δωμάτια με τζακουζι και τις παροχές των στούντιο. Το 12Β που πήγα ήταν όχι ένα κανονικό, αλλά ένα βρωμερό μπουρδέλο. Όσο για την γκόμενα αποδείχθηκε τελείως βρωμιάρα, ευτυχώς δεν έγλυψα και δεν φίλησα τίποτε γιατί την ψυλλιάστηκα εγκαίρως. Έχω γαμήσει σε πολλά μπουρδέλα ως νέος αλλά τέτοιο πράγμα δεν είδα πουθενά...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2