Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 2 10
Πορνοστάρ 110703
Γενική Εντύπωση
 
7.0
Είχα τη χαρά να συναντήσω την Vicky Sol τον περασμένο Ιούνιο σε μια από τις επισκέψεις της στην Αθήνα.
Το ραντεβού κανονίστηκε εύκολα με το γραφείο και η κοπέλα έφθασε στην ώρα της στο χώρο μου.
Εμφανισιακά ήταν αρκετά καλύτερη από τις ταινίες της τόσο στο πρόσωπο όσο και στο σώμα.
Δεν παίρνει πρωτοβουλίες, όποτε χρειάζεται διαρκώς καθοδήγηση.
Το στοματικό της αποδεκτό, διότι στο dt έβαζε αρκετό δόντι.
Πολύ καλό γλυφοκώλι και γλύψιμο ποδιών.
Αρνήθηκε να κάνει παιχνίδια με σαντιγύ, γιατί έχει δυσανεξία στα γαλακτομικά...:undecided-old:
Στο σεξ τον έπαιρνε άνετα από κώλο, ο οποίος είναι όπως αναμένεται ξεχειλωμένος.
Δυστυχώς από μουνί δε μπορούσε να αντέξει δυνατούς ρυθμούς και μου ζητούσε επίμονα να την γαμάω μόνο κώλο.
Κερασάκι στη συνάντηση το αναμενόμενο anal gape, με τις συνοδευτικές πορδές και το λέρωμα των σεντονιών με μερέντα...Ναι!
Θεωρώ ότι το πακέτο υπηρεσιών για το κόστος είναι μέτριο, διότι στην πιάτσα υπάρχουν κοπέλες με πολύ δυνατά προγράμματα και χαμηλότερο κόστος.
Για αυτούς τους λόγους δε νομίζω να την ξανασυναντήσω, εκτός και αν έχω κατά νου κάποιο πολύ συγκεκριμένη φαντασίωση που μπορεί να μου πραγματοποιήσει.
20210605_205121 - Αντιγραφή
20210605_205128 - Αντιγραφή
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
119
Likes:
5.607
Πόντοι:
29.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Divolis, james034, f21 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Σεπτεμβρίου, 2021
Ήταν να την συναντήσω και εγώ το καλοκαίρι...φίλε mimis69 Αλλά κάτι η τιμή κάτι το ένστικτο με έκανε να μην την συναντήσω και απ'ότι βλέπω από την κριτική σου μάλλον είχα τύχη. Γλίτωσα τα 250 .και όντως υπάρχουν κάτι άλλες που κάνουν παπάδες με αυτά τα χρήματα
f21
f21
22 Σεπτεμβρίου, 2021
εγώ πάντως είχα διαφορετική εμπειρία...οκ, δεν παιρνει πρωτοβουλίες αλλά είναι υποτακτική! Άρα πρέπει να της πεις τι θέλεις να κάνει, αυτός είναι ο ρόλος της υποτακτικής!
Οκ, βάζει λίγο δόντι αλλά την Έλη δεν την παίρνεις για την πίπα της!!

Επίσης δεν διαμαρτυρήθηκε όταν της γάμαγα το μουνί, οκ...προτιμά κώλο! Όμως για τον κώλο της (ο οποίος παρεμπιπτόντως είναι μαγικός) δεν την παίρνεις? Για να την ξεκωλιάσεις ανελέητα? Επίσης δεν μου φάνηκε ξεχειλωμένος όπως λες, τηρουμένων των αναλογιών βέβαια!

Τέλος ήταν πεντακάθαρη, και φυσικά δεν είχα εκπλήξεις (μερέντες κτλ) αν κ αυτό μπορεί να τύχει στον καθένα (καθεμία εννοώ)....αν και, για να είμαι απόλυτα ειλικρινής, θε με ξενέρωνε τρελά κι εμένα!!

Τέλος πάντων, κουβέντα να γίνεται...

Χαιρετώ! Καπέλο

ΥΓ: εγώ εχω βάλει κριτική στο φόρουμ, δεν σκέφτηκα την εδώ σελίδα! Γιατί δεν ανοίγεται μια για κριτικές σαν εσκορτ στο κορίτσι?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2