Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 197 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Χθες αγαπητοί φίλοι έσπασα ένα ρεκόρ δεκαετιών. Πρέπει να ήμουν ο μοναδικός μπουρδελιάρης εν Αθήναις που δεν είχε πάρει την περιβόητη Μπάρμπορα. Και επειδή τα ρεκόρ είναι για να σπάνε είπα να περάσω μια βόλτα από το κορίτσι αφού βεβαιώθηκα τηλεφωνικά ότι είναι στο πόστο του. Πήγα γύρω στις 15:30 , είχε 3 δωμάτια γεμάτα και άλλους 2 πρίν από μένα. Δεν υπήρχε όμως περίπτωση να φύγω , θα περίμενα όσο χρειαζόταν. Η Μπάρμπορα περιφερόταν ολόγυμνη μόνο με τις γόβες της και εγώ χάζευα αρκετά στο κινητό για να σκοτώσω τον χρόνο μου. Είχα και μία επιφύλαξη μην στραβώσει η Μπάρμπορα ή η υπηρεσία βλέποντάς με με το κινητό στο χέρι αλλά είδα και τους άλλους να κάνουν το ίδιο, οπότε όλα καλά. Δύο τρεις που μπήκαν στο σαλόνι τους έδιωξε διακριτικά η υπηρεσία λέγοντας τους ότι το κορίτσι ήταν κλεισμένο για μισάωρο, άλλον γιατί ήταν αλλοδαπός και άλλον γιατί τον ήξεραν και δεν περνούσε ποτέ όπως ανέφερε η υπηρεσία ενώ πολλές φορές τις έβριζε κιόλας.Έχουν να αντιμετωπίσουν κι αυτές πολλούς περίεργους τύπους. Πάντως μέχρι να αδειάσει δωμάτιο περίμενα μισή ώρα και άλλη μισή μέσα στο δωμάτιο μέχρι να έρθει το κορίτσι το οποίο φάνηκε από το σαλόνι ότι είναι πολύ ευδιάθετο και επικοινωνιακό. Μπήκε στο δωμάτιο και για 3-4 λεπτά μόνο μιλούσαμε για διάφορα, μάλλον για να με χαλαρώσει αλλά και για να χαλαρώσει και αυτή από τα συνεχόμενα δωμάτια. Σε κάποια στιγμή άρχισε να με χαιδεύει στο κορμί και στο πουλί και με ρώτησε πως θέλω το στοματικό. Της είπα χωρίς προφυλακτικό και πήρε θέση φέρνοντας το κορμί της κάθετα σε μένα.Αρχισε μία πίπα καλή περνώντας και από μπάλες ενώ μου έκανε και λίγο ισπανική όπως καθόταν στο πλάι. Εγώ την άφησα να κάνει παιχνίδι μόνη της χωρίς να της πω τίποτα . Γύρισε την κωλάρα της δίπλα από το κεφάλι μου και εγώ της έδωσα μερικά πεταχτά φιλάκια στους γοφούς και στην μέση της, ώσπου ξαφνικά τσούπ, με καβαλάει ανοίγει τα πόδια και μου φέρνει την μουνάρα της φάτσα κάρτα στα μούτρα μου. Λέω θα είναι ντροπή να μην το γλύψω το κορίτσι αφού προθυμοποιήθηκε και έχωσα την γλώσσα μου στην τρυπούλα της που ήταν πεντακάθαρη και χωρίς ίχνος τζελ. Αφού κάναμε ένα μικρής διάρκειας 69 με ρώτησε εάν θα κάνουμε σεξ ή θέλω μόνο στοματικό. Της είπα ότι αφού ήταν η πρώτη φορά μαζί της θα κάνουμε και σεξ αν και με τους ρυθμούς που πηγαίναμε δεν υπήρχε περίπτωση να τελειώσω με πίπα. Μου πέρασε προφυλακτικό και με καβάλησε. Ετσι μπορούσα να γλύφω βυζάρες και να χουφτώνω κωλάρα αφράτη. Στην συνέχεια σήκωσε λίγο την πλάτη της ώστε να είναι κάθετα πάνω μου και άρχισε να ανεβοκατεβαίνει πάνω στο καβλί μου ενώ είχε ανοίξει στο πλάι το δεξί της πόδι αφήνοντας κάποια ελαφριά βογγητά . Συνεχίσαμε έτσι για λίγο και της ζήτησα αλλαγή στάσης. Στήθηκε για πισωκολλητό παίρνοντας θέση λοξά στο κρεβάτι. Είδα και τις δύο τρυπούλες ανοιχτές και πιάνοντας το καβλί μου της το έχωσα στην μουνάρα της. Άρχισα να μπαινοβγαίνω μέσα της με μέτριο ρυθμό ενώ της θώπευα και της ζούλαγα τα κωλομέρια. Επιτάχυνα ρυθμό , βάζοντας τον τέρμα όλον και μετά από λίγο τελείωσα μέσα στην μουνάρα της. Εμεινε εκεί έως να στραγγίσω ολοκληρωτικά ενώ την χάϊδευα στην πλάτη. Τραβήχτηκα με την άνεση μου και αυτή μου αφαίρεσε το προφυλακτικό με μωρομάντιλο και έδωσε και άλλο να καθαριστώ. Μου ευχήθηκε καλό Πάσχα, όπως έκανε και με όλους τους προηγούμενους και έφυγε από το δωμάτιο. Το κορίτσι είναι πολυ επικοινωνιακό και ευχάριστο και θέλει να περάσεις καλά. Για μένα δεν ήταν η σούπερ εμπειρία , έκανα ένα καλό σεξ όπως με πάρα πολλές άλλες. Δεν μπορώ όμως να πω ότι δεν πέρασα καλά. Δεν πήρα πρωτοβουλίες, δεν ζήτησα τίποτα, αλλά την άφησα να το χειριστεί αυτή όπως νομίζει. Ίσως να με έκοψε ότι θέλω πιο gfe κατάσταση γι αυτό και δεν διαμαρτύρομαι. Την επόμενη φορά θα πάρω πρωτοβουλίες και θα ζητήσω πιο δυνατό στοματικό και θα δω πως θα ανταποκριθεί, αφού στις κριτικές που διαβάζω την αποθεώνουν. Σίγουρα προτείνεται και κατάλαβα ότι ακολουθεί το μονοπάτι που θα χαράξεις εσύ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 07, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
129
Likes:
16.319
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pitsirikosss, Dsar263, perseas και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Απριλίου, 2023
Την επόμενη φορά ζήτα κώλο, είναι καλή στο θέμα.
review reaction 1 Milfomaniac
08 Απριλίου, 2023
Συμφωνώ με το συμπερασμα σου συναγωνιστή "έκανα ένα καλό σεξ" !!! Όσο για την σούπερ εμπειρία θέλει περισσότερο χρόνο και φυσικά χρήμα . Το Μπαρμπορακι είναι για καλό σεξ τέλεια και καύλα .

Υ.Γ. Αρκεί να είσαι έξυπνος και όχι ξυπνητζης που λέει και ο Γ.Γ. !!
review reaction 1 Milfomaniac
08 Απριλίου, 2023
Obi-Wan το ξέρω.Την επόμενη φορά θα γίνει κι αυτό.
08 Απριλίου, 2023
"Πρέπει να ήμουν ο μοναδικός μπουρδελιάρης εν Αθήναις που δεν είχε πάρει την περιβόητη Μπάρμπορα."
Κι εγώ ο δεύτερος ! Χεχε!
review reaction 3 Milfomaniac
08 Απριλίου, 2023
Η Μπαρμποραρα είναι η κορυφή του παγοβουνου! Εγγύηση!
review reaction 1 Milfomaniac
08 Απριλίου, 2023
Αν βάλεις στην σειρά τις πούτσες που έχει φάει όλα αυτά τα χρόνια η Μπάρμπορα φτάνουν άνετα μέχρι την Θεσσαλονίκη, χαρά στο κουράγιο της, ακατάβλητη και ακαταπόνητη
review reaction 1 TRAXANOPLAGIAS1234, Milfomaniac
09 Απριλίου, 2023
Τοσα χρονια στα μπουρδελα,και με τοσα δωματια καθημερινα,τις ψωλες πουβεχει αδειασει,γεμιζει λιμνη.Αραγε τοσα λεφτα που περνανε απο τα χερια της,τι σκατα τα κανει...
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7