Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 155 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη σήμερα 09/09/09 και ώρα 12 και μισή στη Μαρία,έχοντας διαβάσει και τις κριτικές των συναδέλφων,αποφασίζω να δοκιμάσω κι εγώ.Για καλή μου τύχη ήμουν μόνος στο σαλόνι όταν μπήκα κι έτσι δεν άργησε να έρθει το πρόσωπο.Με υπόδεχτηκε μ ένα χαμόγελο και ξεκινήσαμε με χαδάκια και φιλάκια.Πολύ αργά καταιβαίνει προς το ματζαφλάρι μου και και αφού το καπελώνει ξεκινάει μια βαθιά,και χωρίς καθόλου να βάζει χέρια,πίπα που πραγματικά σε τρελαίνει!!!Αφού μ έχει ήδη καβλώσει αρκετά μου προσφέρει τα υπέροχα βυζάκια της για να της ανταποδώσω κι εγώ την κάβλα και μετά την γυρνάω 69 για να την απογειώσω!Έχοντας καβλώσει και οι δύο αφάνταστα ξεκινάμε το γαμήσι,αεροπλανικό στην αρχή,το φιλί του φιδιού στη συνέχεια κι ένα ισπανικό για χαλάρωμα.Όταν ήμουν έτοιμος να τελειώσω μου πρότεινε να την πάρω στα τέσσερα για να νιώσει και αυτή την ευχαρίστηση.Εννοείτε πως δεν αρνήθηκα και κατέθεσα στην πίσω όψη.Με αποχαιρέτησε με το ίδιο χαμόγελο που είχε όταν ήρθε και ανανεώσαμε για σύντομα το ραντεβού μας.Μάγκες ότι καλύτερο για να ξεκινήσετε την ημέρα σας,σίγουρα θα σας φτιάξει την διάθεση και όχι μόνο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 09, 2009
Όνομα κοπέλας
Μαρία
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.687
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού