Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 199 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Διάβασα κριτικές για την κυρία και αφού την πέτυχα είπα να την δοκιμάσω.Η Νάνσυ είναι ένα γκιλφ γύρω στα 50 με καλό κορμί για την ηλικία της . Κοντό μαλλί βαμμένο προς το κόκκινο , βυζάρες και κωλάρα. Εμφανίστηκε με μαύρο κορμάκι και μπεζ μποτάκια. Καλή πίπα χωρίς βιασύνες στην αρχή ανάμεσα στα πόδια μου και μετά εγώ όρθιος στο πάτωμα και αυτή στα τέσσερα ώστε να παίρνω μάτι την κωλάρα της. Λάθος μου που την άφησα να βγάλει το κορμάκι, έπρεπε να την πω να το κρατήσει και να κατεβάσει μόνο τις τιράντες για να βλέπω τις βυζάρες της. Στην αρχή αυτή από πάνω για να μπορώ να την χουφτώνω παντού και μέτα στήσιμο για πισωκολλητό. Στήθηκε καλά και τον έφαγε αδιαμαρτύρητα. Της είπα ότι θέλω να την χύσω στο στόμα όπου δεν με τελείωσε μόνο με το στόμα αλλά μετά από λίγο ξεκίνησε να τον παίζει κάτι που με ψιλοχαλάει γιατί δεν μπορεί να βρει τον ρυθμό μου και πρέπει να βάλω κι εγώ το χεράκι μου. Άρα δεν είναι για μένα από τις αρχιτσιμπουκλούδες που σε απογειώνουν.Γενικά όμως πέρασα καλά και έφυγα ευχαριστημένος. Δεν θα πήγαινα πάλι αποκλειστικά γι αυτήν αλλά δεν θα έλεγα και όχι εάν δεν έβρισκα κάτι καλύτερο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 03, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Νάνσυ
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
130
Likes:
16.446
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 DmtrsxXx, giorgiodelafuentes2, Bonecrusher και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού