Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 197 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη το πρωί κατά τις 11 αφού είχα τσεκάρει πρίν ότι η Μπάρμπαρα είναι εκεί. Αρκετή κίνηση γενικά παρόλα αυτά δίνω το μπλε εισιτήριο και περνάω δωμάτιο. Αρκετά καθαρό με καινούργια σεντόνια και αρωματικό χώρου. Έρχεται λοιπόν το κορίτσι, δεν είναι κάτι σπουδαίο από θέμα εμφάνισης αλλά έχει δύο βυζιά που δεν μπορείς να σταματήσεις να ρουφας και γενικά είναι πολύ καθαρή. Αφού λοιπόν άνοιξε η πόρτα ήρθε δίπλα μου και ξεκινήσαμε γλωσσοφιλα άρχισα να πιάνω το μουνάκι της το οποίο σιγά σιγά άρχισε να γίνεται υγρό. Την έβαλα λοιπόν σε βολική στάση και ξεκίνησα το γλυφομούνι. Ωραίο μουνι καιρό χαίρεσαι να το ρουφας, περνάω και από την πίσω πόρτα, εξάλλου για αυτό είχα πάει, και αφού σαλιωσα αρκετά άρχισα αργά αργά να της βάζω ένα δάχτυλο στο κωλαρακι και να το ανοίγω... ξεκίνησε στην συνέχεια μια εξαιρετική πίπα χωρίς χέρια και κατευθείαν ιεραποστολικό... καλή αίσθηση το μουνι της είχε κατεβάσει και υγρά. Δεν άντεχα πολύ ακόμα και ήθελα σίγουρα να δοκιμάσω την πίσω πόρτα! Στήθηκε στα τέσσερα λίγο σάλιο και μπήκα μετά από λίγο ξεκίνησα να χύνω! Έμεινα εκεί μέχρι να αδειάσω καλά. Με ενημέρωσε για το πρόγραμμα της, τι ώρες δουλεύει κλπ. Εξαιρετική σε όλα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 10, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Αυγ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
249
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 perseas, giorgiodelafuentes2, Bonecrusher και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Φεβρουαρίου, 2023
Από τα πιο τίμια 20ρικα το κορίτσι
review reaction 1 Trhunter
12 Φεβρουαρίου, 2023
Μάγκες προσοχή έχω τσεκάρει κόκκινους υπόπτους ερεθισμούς στο μουνι της, έχει αναφερθεί κ άλλη φορά από άλλους συναγωνιστές γι περίεργα σημάδια
review reaction 1 dinossaraek
12 Φεβρουαρίου, 2023
Μπορείς να μας πεις μέρες και ώρες που δουλεύει η εν λόγω κυρία ;;
review reaction 1 dinossaraek
12 Φεβρουαρίου, 2023
Φιλε μου καλησπέρα, ο κωλος είναι Πηγάδι; Η έχει καλή αίσθηση;
12 Φεβρουαρίου, 2023
Πέρα από πολλές μελανιές στα πόδια της, δεν προσεξα κάτι άλλο η αλήθεια. Δε μου φαίνεται καθόλου παράξενο όμως με τόση πελατεία και ελεύθερες πιπες να έχει αρπάξει κάτι το κορίτσι. Αλλά όπως και να χει προσοχή μάγκες. Η καύλα κρατάει λίγα λεπτά, τα αφροδίσια πολύ περισσότερο.
review reaction 1 Ημεδαπος , Διανοούμενος
12 Φεβρουαρίου, 2023
Trhunter είναι κάθε μέρα εκεί, 1η πρωινή βάρδια (8 με 16.00) και πολλές φορές συνεχίζει και μέχρι αργά το βράδυ.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6