Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 197 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Όνομα βαρύ σαν ιστορία το κορίτσι, έπρεπε να το επισκεφτώ για να έχω προσωπική γνώμη. Πρωινή βόλτα λοιπόν στο υπόγειο του Βεργας 6. Η υπηρεσία ενημερώνει απλά ότι δουλεύει η Μπάρμπορα, χωρίς άλλες λεπτομέρειες. Και τα τρία δωμάτια γεμάτα αλλά είπα να περιμένω. Σύντομα βγαίνει απο το ενα δωμάτιο το κορίτσι γυμνή. Μιλάμε για γυναικάρα. Τουλάχιστον για τα δικά μου δεδομένα. Κοκκινομάλλα, με βυζάρες και γεμάτη στο κωλο. Δίνω το εικοσάρι, μπαίνω δωμάτιο και μετά από κανα τέταρτο ήρθε κι εκείνη. Πολυ κεφάτη και ευδιάθετη. Ξαπλώνω κι έρχεται φέρνοντας τις βυζάρες της στη μούρη μου. Εφτασα στα όρια της πιο όμορφης ασφυξίας, δεν τα χόρταινα. Και όπως ήταν από πάνω μου, με τις πατούσες της χαϊδευε τ αρχίδια μου. Η γυναίκα το έχει παει σε άλλο λεβελ. Συνέχεια με περασμα προφυλακτικού και αργή και βασανιστική πίπα και γλείψιμο αρχιδιων ενώ εγώ έτριβα το μουνακι της, το οποίο παρεμπιπτόντως έχει και μια τριχωτή γραμμή από πάνω. Σηκώνομαι όρθιος στην άκρη του κρεβατιού και η γυναικάρα στα 4 μπροστά μου. Μπαίνω στη κωλάρα της και πάνω που αρχίζω να σπρώχνω, χτυπάει πόρτα η τσα2. Ξενερώνω λίγο αλλά συνεχίζω και η Μπαρμπορα την γράφει κανονικά στο μουνι της. Γάμησα κωλαρακι αρκετή ώρα, το χορτασα. Για το τέλος ξαπλώνει κι εγώ απο πανω της γεμίζω τις βυζαρες της με χιόνι οπως το πε ?. Λίγο ακόμα σοσιαλ, φιλί και αποχώρηση της κοπελας. Το δωμάτιο έχει μόνο νιπτήρα οπότε καθαρίστηκα λίγο εκει και αποχωρησα. Ιδρώνει το 20αρι η κοπέλα και δε σ αφήνει να φύγεις ανικανοποίητος. Άξια!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 08, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
IMG_20230208_210918
IMG_20230208_210928
dinossaraek
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
452
Πόντοι:
300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 apos74, n.smirni76, perseas και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού