Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 197 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την Μπάρμπορα την πρωτοείδα το 2005 στην φυλής κι απο τότε έγινε το μεγαλύτερο στανταρακι μου. Τοσες φορές που την έχω πάρει, στο τελος θα παντρευτούμε Χαχαχα! . Νιώθω κάθε φορά σαν να γαμαω την γυναικα μου!!!!
Αν ποτε γράψω το μπουρδελοβιβλιο της ζωής μου ,θα γραφτεί στην πρώτη θέση με χρυσά γράμματα!!!! Έρωτας
Έπειτα από τσαρκα στην φυλής, οπου δεν βρήκα κάτι αξιόπιστο, είπα να παω στα σίγουρα στην πορναρα μιας και ειχα ένα χρονο κοντά να σκίσω το κουλουρι της!! Κατσικογάμης
Στο σαλόνι περίμενα μαζι με έναν αλλοδαπό συναγωνιστή και οταν βγήκε η Μπαρμπορα απο το δώμα, την ρώταγε αν μιλάει αγγλικά. Είπε οτι είναι Ολλανδός και τελικα δεν πέρασε. Έμεινα εγω με το εικοσάρικο στο χέρι γελώντας να της λέω......που να ήξερε τι έχασε ο τρόμπας Μαλακία , αυτή εσκασε στα γέλια και με οδήγησε μεσα να ετοιμαστώ.
Στα του αγώνα ειναι γνωστές οι υπηρεσίες της, περίμενα ξαπλωμένος και ήρθε με καβάλησε και μου έχωσε τις βυζαρες στην μούρη, αφού έχει μάθει πλέον οτι μ αρέσει να την γλείφω!!!! Ναι! . Ειχα φορέσει κι ενα καυλωτικο άρωμα και αρχισε να με πιπλαει στον λαιμό λέγοντας οτι μυρίζω ωραία. Εγω της αρμεγα τα βυζια και γαργαλιοταν . Μου τα χώνει στην μούρη και δεν έπαιρνα ανάσα, λεγοντας μου ότι θα με πνίξει με τις βυζαρες της!!!! Έρωτας
Συνέχισε ρίχνοντας μου βυζοσκαμπιλα κι έδειχνε να το διασκεδάζει ,ήταν σε μεγάλα κέφια η μιλφαρα!!!! Χαχαχα!
Σειρά πήρε το ακα τσιμπουκι για αρκετή ώρα με το σχετικό μουλιασμα, όπου καποια ώρα την έκοψα γιατί θα φεύγανε τα φλόκια στο στόμα της και δεν θα προλάβαινα να της σκίσω την κωλαρα!!! Ασάλιωτα . Συνέχισα λοιπόν με στησιμο στα 4 και δυνατό σφυροκοπημα . Για τελείωμα βγάζω καπότα για να την χυσω στα μαστάρια της. Μου λέει περιμενε να στηθώ και φόρεσε τα πορνοτακουνα καθισμένη στο κρεββάτι . Άρχισα μια να τον παίζω και μια να τον βάζω στο στόμα της, λουζοντας την στο τέλος με την καυτή λάβα,οπου μερικά εκσφεντονιστηκαν στη μάπα της και τα άλλα στις βυζαρες της!!!!!! Γιούπιιι!
Άρχισε να ξετυλίγει το κωλοχαρτο, δίνοντας κι εμένα να σκουπιστω Χαχαχα! ,στο τέλος στον νιπτήρα της δινω ενα φιλάκι στο μάγουλο και με αποχαιρέτησε λέγοντας μου Καλές γιορτές !!!! Καπέλο
Ο ιστορικός του μέλλοντος, σίγουρα θα γράψει ύμνους για την ευτυχία που χάρισε σε χιλιάδες άντρες ,κατι σαν σύγχρονη Γαβριελλα Ουσακοβα!!!! Έρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 15, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Billy7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
16 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
899
Πόντοι:
2.687
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , ΦΑΚΙΡΗΣ, george_tzi και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού