Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 111 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μέσανυχτα Τετάρτης προς Πέμπτη αφού είπα να περάσω μια δειγματοληπτική βόλτα από την πιάτσα στην τρίτη νυχτερινή βάρδια μπας και έχει αλλάξει κάτι προς το καλύτερο μπήκα και στο μαγαζί αυτό δούλευαν δύο κοπέλες η Ελένη και η Άντζελα η Άντζελα είναι μια Ρωσίδα κοντά στα 50σιγουρα αλλά σχετικά καλοστεκουμενη έχει μακριά κάστανα μαλλιά πρόσωπο συμπαθητικό κανονικό σώμα και ωραία βυζιά χωρίς να είναι κάτι σπουδαίο μου κίνησε την περιέργεια και ενώ εις κάνει μια γύρα σε μερικά μαγαζιά τρώω φλασια και λέω πάω να δοκιμάσω κάτι καινούργιο και ας ρισκάρω αν κάτσει έκατσε έτσι πάω εκεί μπαίνω δωμάτιο και μετά από λίγο ήρθε η Άντζελα χαμογελαστή από συνεννόηση αγγλικά καθόλου ούτε ελληνικά μηδέν αυτό όμως δεν δημιούργησε κανένα θέμα άρχισα να χουφτωνω τα ωραία βυζιά της γενικά την κατεύθυνα εγώ δεν έχει μεγάλη εμπειρία στην συνέχεια μου έκανε ένα πολύ καλό ισπανικό που πραγματικά με έφτιαξε φουλ δυναμίτη επίσης έχει ωραία πόδια καλοσχηματισμένα γενικά τα προκαταρκτικά ήταν αρκετά.
Μετά πέρασε Καποτά μου έκανε ένα καλό τσιμπούκι την μετά την τοποθέτω σε ιεραποστολική στάση και ξεκινήσαμε σεξ το μουνι της είχε πολύ καλή αίσθηση μάλλον δεν είχε βάλει πολύ τζελ μια χαρά και ενώ δεν είχε περάσει σίγουρα το δεκάλεπτο η ώρα ήταν περίπου τρείς μεσάνυχτα ούτε ψυχη δεν υπήρχε στο σαλόνι κανένας η γαμημενη αντιπαθεστατη χοντρή τσατσά χτυπάει πόρτα ευτυχώς η κοπέλα δεν εδώσε σημασία και έτσι μπόρεσα να ολοκληρώσω απορώ με την αψυχολογητη ηλιθιότητα της τσατσας δεν καταλαβαίνει ότι μόνο πρόβλημα δημιουργεί στις κοπέλες τέλος πάντων καλά ήταν βγήκε το ρίσκο έμεινα ευχαριστημένος ήταν μια καλή κατάθεση
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , alfreewind, Paliotsarkadoros και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιουλίου, 2022
Τυπε η κομπλεξική τσατσά ενοχλείται που άλλη τρώει πουτσα μέσα κ αυτή κρατάει φαναρι κ ρολοι. Η λυση ειναι κατι τέτοιες ώρες να τις κλειδώνουμε στο κουζίνα κι να γαμάμε με την ησυχία μας κανα μισάωρο να κλείνουμε κ το φως απέξω και μετά να την αφήνουμε ελευθερη κ παλι να λέει τη κασέτα της!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1