Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η ηλικιωμένη βοηθός ανακοίνωσε ότι εκείνη την ώρα εκδίδονταν η Ήρα.
Στην ελληνική μυθολογία η Θεά Ήρα ήταν σύζυγος του Δία.
Η Ήρα ζήλευε το Δία ο οποίος διαρκώς ξενογαμούσε. Επιπλέον, εκδικήθηκε πολλές γυναίκες καταγαμημένες από το Δία.
Φανταζόμουν εικόνα πόρνης ώριμης, ψηλής, σωματώδους, μακρυμαλλούσας, με μεγάλα κωλομέρια – βυζιά, βροντερή φωνή και σίγουρα μελαχρινής.
Πίσω από τη ρυπαρή κουρτίνα εμφανίστηκε η αντίθετη εικόνα: Νεαρή, βραχύσωμη γύρω στο 1,60, σώμα σφριγηλό αλλά με παραπάνω κιλά, μαλλί μέχρι τους ώμους, μέτρια κωλομέρια, βυζιά 2ρια, λεπτή φωνή, φυσική ξανθιά.
Σκέφτηκα ότι το ψευδώνυμο «Ήρα», ήταν είτε μια ενσυνείδητη και πνευματώδης παραπομπή στην Αρχαία θεότητα, είτε μια φάρσα, είτε ένα τυχαίο όνομα, τέτοιο που να ξεχωρίζει από τα συνηθισμένα των μπουρδέλων.
Η Ήρα φορούσε γυαλιά, είχε ριχτά τα μαλλιά, είχε πλατύ χαμόγελο και ισορροπούσε σε 12ποντα τακούνια.
Φαινόταν σαν υπάλληλος γραφείου.
Χωρίς αυτές τις σκηνοθετικές προσθήκες, η εικόνα της θα παρέπεμπε σε εργαζόμενη στον αγροτοκτηνοτροφικό κλάδο.
Μπαζάκι με άλλα λόγια.
Εκτίμησα όλα τα παραπάνω και με βασική παράμετρο το νεαρόν της ηλικίας της, πέρασα στο δωμάτιο περιπτύξεων και συνουσιών.

«Περάστε κύριε», έκανε η βοηθός.
Σαράντα χρόνια στα μπουρδέλα, οπότε τώρα τελευταία, που και που, μου μιλάνε στον πληθυντικό.
Ακούω διάφορα:
- Τιμήστε με κύριε.
- Γαμήστε με κύριε.
- Δεν θα το μετανιώσετε κύριε.
- Είστε σαν πρωθυπουργός κύριε.
- Είστε καβλωμένος κύριε.
- Μπορείτε να με χύσετε οπουδήποτε θέλετε κύριε.
- Χύστε κύριε.
- Με χύσατε στα μουνόχειλα και γι’ αυτό θα μου δώσετε άλλα 5 ευρώ κύριε.

Η Ήρα ήρθε με το μαλλί μαζεμένο πίσω κοτσίδα, ακούμπησε τα γυαλιά σ’ ένα ράφι, και γδύθηκε εντελώς.
Έβγαλε τα 12ποντα.
Με το φυσικό της ύψος, το στόμα της έφτανε στα μαλλιαρά βυζιά μου.
Καλή κοπέλα, τιμάει το 20ρικο, δεν είναι βλαμμένη – υστερική.
Μουνί μέτριας διατομής και ικανού βάθους, σφριγηλό λόγω νεότητας, αλλά δυστυχώς με κακοσμία, προφανώς λόγω της συνήθους κολπίτιδας σε μουνιά δημόσιας χρήσης.

Όλα αυτά τα χρόνια προσπαθώ να καταλήξω ποιες γυναίκες μου αρέσουν και ποιες όχι.
Κάθε φορά που καταλήγω ότι μου αρέσει κάποια, η επόμενη παίρνει τη θέση της προηγούμενης.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 27, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Προκαταρκτικά
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Οξαποδω
Ανώτερος
Εγγραφή:
19 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
11.297
Πόντοι:
9.477
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 The Saint*, jik, SKEF και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Δεκεμβρίου, 2021
νομίζω εμπνεετε το σεβας ακομα και στα πορνεία! πρέπει να είστε λόρδος
review reaction 1 The Keeper
28 Δεκεμβρίου, 2021
Xρόνια Πολλά ! > "Σεβάσμιος λόρδος , ως ...ο Κρίτων .. Εν μέσω συναγωνιστών ..εγκρίτων ! " ΧαμόγελοΚαπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2