Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 199 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ταξίδι στην Αθήνα για γάμο φίλου μιας και είμαι απο Θεσσαλονίκη , επι της ευκαιρίας διάβαζα κριτικές για τα σπιτάκια των Αθηνών και συνολικά πήγα σε 5 μέσα σε τρείς μέρες που ήμουν Αθήνα .
Φτάνω λοιπόν με το τρένο και μιας και είναι αρκετά κοντά ο σταθμός είπα να πάω μια βόλτα να δοκιμάσω την μπάρμορα . Πρώτα πήγα στον πάνω όροφο αλλά τελικά ήταν μια άλλη και λέω ας δοκιμάσω και υπόγειο και την πέτυχα , πολύ δουλειά η κοπέλα μιας και περίμενα κοντά μισή ώρα στο δωμάτιο .
Τώρα σχετικά με την κοπέλα δεν θα δεις κατά την γνώμη μου πάντα μια κορμάρα το αντίθετο θα έλεγα αλλά έχει ένα αρκετά όμορφο πρόσωπο και ωραίο στήθος καλό ύψος για γυναίκα . Μπήκε στο δωμάτιο τελειώς γυμνή είπαμε δύο τρια πράγματα και άρχισε μια αρκετά ωραία πίπα ακαπέλα συνέχεια με καβάλησε όπου πήγαινε η ιστορία σε αργό τέμπο για κανένα 5 λεπτο , αμέσως μετά στα τέσσερα όπου είναι μια ικανοποιητική θέα και τέλος ιεραποστολικά για να βλέπω τα όμορφα μάτια της όπου έπεσαν και κάποια φιλιά εδώ να πω πως καθώς την έπαιρνα ιεραποστολικά και της έρτιβα ποιο πριν το μουνί μου πήρε τα δάχτυλα για να γευτεί όπως είπε όλη την καύλα της ...
Σε γενικές γραμμές για 20 ευρώ και για εμένα που έρχομαι απο Θεσσαλονίκη όπου το απλό χωρίς ακάποτη πίπα φιλιά παίξιμο μουνιού κλπ στις περισσότερες ξεκινάει απο τα 30 με παρόμοια κορμιά ήταν αρκετά καλά .
Δεν τα έκλαψα τα χρήματα μου και ούτε ήταν ξεπέτα μιας και ήμουν στο δωμάτιο κοντά στα 25 λεπτά μαζί της .
Ευχαριστώ τα μέλη της Αθήνας για τις πληροφορίες που αναρτούν .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 08, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Paupalos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
589
Πόντοι:
310
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 EH2018, arxidakos, Ημεδαπος και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Νοεμβρίου, 2021
Καλημέρα,
νεοεισερχόμενος στο φόρουμ και στην Ελλάδα δεν μπορώ ακόμα να πιστέψω τις τιμές (20 ευρώ).
Έχω συνηθίσει περισσότερο στην Ισπανία ή τη Γερμανία με 50 ευρώ τουλάχιστον χωρίς το εισιτήριο εισόδου.
Στη Θεσσαλονίκη το 2019 περίπου 40 ευρώ.
Ωστόσο, θα πρέπει να εξασφαλίσετε τη δική σας ασφάλεια.
Ισχύει ακόμη αυτό;
Ευχαριστώ τα μέλη της Αθήνας για τις πληροφορίες που αναρτούν .
15 Ιουνίου, 2022
Εσύ χάνεις...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2