Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Πέμπτη στη πρώτη βάρδια , είναι η 4η φορά που περνάω με την Ιζαμπέλα , είχαν προηγηθεί άλλες 3 φορές όταν δούλευε δίπλα στο 17β , είχα πει ότι κάποια στιγμή θα γράψω κριτική και νομίζω ότι ήρθε η ώρα.
Εμφανισιακά η Ιζαμπέλα είναι ο ορισμός της νταρντάνας γυναικάς , πανύψηλη (1.80 χωρίς τακούνια) με αφράτη κωλάρα , αν είχε και μεγαλύτερο βυζί (έχει 1,5-2άρι) θα ήταν τέλεια για το είδος του σωματότυπου της , δηλώνει Ελληνίδα Σαντορινιά 22 ετών , έχει πίρσινγκ στον αφαλό , στη γλώσσα (γι αυτό δεν είναι τόσο καλή στη πίπα ) , μεγάλο τατουάζ στο αριστερό της κωλομέρι χείλη που γλύφουν γλειφιτζούρι και 2-3 ακόμα που είναι φράσεις .Το όλο της το στυλάκι τη κάνει να δείχνει ότι βαριέται αλλά αυτό δεν ανταποκρίνεται στη πραγματικότητα είναι ομιλητική , δεκτική με καλή διάθεση, ενώ το πρόβλημα με τις ξαφνικές κραυγές που βγάζει (βασικά είναι παρατεταμένα αααα για πολύ μικρό χρονικό διάστημα )δεν θα ήθελα να το σχολιάσω με λεπτομέρειες γιατί είναι ιατρικό το θέμα και δεν είμαι ο τραγουδιστής Γρηγόρης Πετράκος…
Όσες φορές την έχω πετύχει έχει πελατεία , σήμερα ήμουν τυχερός μίας και χρειάστηκε να περιμένω μόνο ένα δωμάτιο . Φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , ήρθε με χαιρέτησε είπε ότι είχε καιρό να με δεί , της απάντησα αφού έλειπες γέλασε και με ρώτησε τη γνώμη μου για τα καινούργια της εσώρουχα , της απάντησα ότι είναι ωραία και ότι δε θέλω να τα βγάλει μίας και ειδικά το κάτω είχε τρύπα στα επίμαχα σημεία .
Αρχίσαμε να φιλιόμαστε να στα όρθια ενώ χούφτωνα τη κωλαρά της , της έλεγα τι κωλάρα είναι αυτή και κοκκίνησε… την έστησα στα τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού , έγλυψα τη μουνάρα της και τα παχιά μουνόχειλα της καθώς και την κωλοτρυπίδα της , εννοείτε ότι της έβαλα και δάχτυλα .
Ξάπλωσα και της είπα σειρά σου μικρή μου , η πίπα δεν είναι το δυνατό της όχι ότι είναι κακή αλλά την δυσκολεύει το πίρσινγκ στη γλώσσα που ακόμα δεν ξέρει να το διαχειριστεί όπως πχ παλιότερες κοπέλες που σε κάυλωναν με αυτό .
Πέρασμα προφυλακτικού , εννοείται ότι πρώτη στάση τη πήρα πισωκολλητό στα όρθια μπροστά στον τεράστιο καθρέπτη , σίγουρα για πολλούς δε θα βολεύει αυτή η στάση αλλά για μάς που με τα τακούνια της ήταν στο ύψος μου ήταν πολύ καλά , την έβάλα να ξαπλώσει ανάσκελα , άνοιξε τις ποδάρες της , εδώ μίας και γνωρίζω ότι αντέχει το δυνατό και άγριο γαμίσι την γαμούσα με δύναμη ενώ ανα τακτά διαστήματα της έριχνα χαστούκι και στα καπάκια γλωσσόφιλα , της είπα να στηθεί στα τέσσερα για να σκίσω τη κωλάρα της . Στήθηκε στα τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού και πήγα όρθιος από πίσω της , σιγά σιγά κατάφερα να μπώ στην κωλοτρυπίδα της και άρχισα να τη γαμάω δυνατά τρίβοντας ταυτόχρονα το μουνάκι της , βογκούσε από καύλα , της κοκκίνησα και τα κωλομάγουλα από τα κωλοσκάμπιλα , όταν ένιωσα ότι θα τελειώσω της είπα να τη χύσω , σαν υπακούω σκυλάκι γύρισε μου αφαίρεσε το προφυλακτικό σηκώθηκε από το κρεβάτι και γονάτισε μπροστά μου , με έγλυψε για λίγο , μετά για μόλις λίγα δευτερόλεπτα τον έπαιξα και έχυσα στη μάπα της , αφού έφυγαν τα πολλά ξαναπήρε τον πούτσο μου στο στόμα της και τον έκανε λαμπίκο .
Ατάραχη στη συνέχεια μου ζήτησε χαρτί και με τη μάπα χυμένη αρχίσαμε να μιλάμε περί ανέμων και υδάτων , το μόνο που την πείραξε ήταν ότι κάποια από τα χύσια είχαν πάει στις ψεύτικες βλεφαρίδες και από κεί δε καθαρίζονται εύκολα χα χαχα .
Στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν 25 λεπτά μίας και η Ιζαμπέλα έγραψε δύο φορές στο μουνί της την τσατσα που χτύπησε πόρτα μετά το δεκάλεπτο , να αναφέρω ότι στο πάνω που την είχα πάρει όλες μας οι συνεβρέσεις ήταν γύρω στο20λεπτο αλλά εκεί δεν είχαμε καθόλου ενόχληση από τη τσατσα παρόλο το κόσμο που είχε , επίσης να αναφέρω ότι ο κάδος δίπλα από το νιπτήρα ήταν γεμάτος και έπρεπε να έχει αδειάσει από την υπηρεσία.
Την Ιζαμπέλα θα την ξαναπάρω σίγουρα μίας και αυτή και η Ειρήνη(και γι αυτή πρέπει να γράψω κάποια στιγμή κριτική μίας και την έχω πάρει 3 φορές σε δέκα μέρες) από δίπλα έχουν γίνει τα τελευταία στανταράκια μου , με την Ιζαμπέλα εγώ περνάω πολύ καλά , την προτείνω με την υποσημείωση ότι όποιος θα περάσει μαζί της να μην περιμένει συμμετοχή , η Ιζαμπέλα είναι υποτακτικός χαρακτήρας και δηκτικότατη άρα το πάνω χέρι το έχει ο εκάστοτε πελάτης .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 21, 2021
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπελα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.371
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 FAT BASTARD, openmind33, olddog και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Οκτωβρίου, 2021
Τι ώρα την βρίσκουμε την κοπέλα;;
27 Οκτωβρίου, 2021
συμφωνώ η Ειρήνη και η Ιζαμπέλα είναι οι καλύτερες από υπηρεσίες αυτή τη στιγμή στη Φυλής!
review reaction 1 FAT BASTARD, n.smirni76
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2