Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 199 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Μπαρμπορα την ξέρουν όλοι ,χρόνια στη διπλοβάρδια αλλά απο τις τιμιότερες επιλογές αν όχι η τιμιοτερη. Πρόγραμμα για όλα τα γούστα και γυναικάρα . Έχει πάρει τα κιλάκια της ,όμως προσωπικά δεν χαλάστηκα. Καταδρομική λοιπόν στον οίκο ,παράβολο και στο δωμάτιο σούμπιτος . Μετά απο κάνα 20λεπτο έρχεται το κορίτσι σκασμένο . Ο προηγούμενος την είχε φουντώσει γιατί της δάγκωνε τα βυζια . Σοσιαλ για 5’ και την βλέπω να καλμάρει και να αρχίζει τα νιαουρίσματα .
Εδώ είμαστε, λέω , ξεκινά φιλώντας μου το στήθος και κατεβαίνει αργά και βασανίστηκα όλο και χαμηλότερα. 2’ ρουφομπαλο και πεομάλαξη συγχρόνως .
Τον βάζει στο στόμα και τον παίρνει βαθιά και αχόρταγα κοιτώντας με με την καβλοφατσα της. Το καβλι μου για κάνα 5 λεπτό δεν το έβγαλε από το στόμα της . Κατόπιν σαλιώνει τη βυζοχαραδρα της και το εξαφανίζει . Ειμαι πλέον έτοιμος ( χτύπημα πόρτας )
Τρώω μια ξενέρα με βλέπει και μου ψιθυρίζει στο αυτί καβλιάρικα (δεν βιαζόμαστε )
Γούσταρα τη φάτσα της (που πάντα μου βγάζει κάτι )και την έβαλα με τα πόδια ανοιχτά διάπλατα . Της τον βάζω στο μουνακι της και παίζω με τα όμορφα μαστάρια της . Έπειτα στήσιμο στα 4 και παραβίαση πίσω οπής το τέλος ήρθε εκεί μετά από λίγο .
Μπαρμπορα λοιπόν μια μιλφαρα που κατά τη γνώμη μου δεν βαριέσαι να γαμάς ποτέ .
ΥΓ1 Σορρυ για το σεντόνι .
ΥΓ2 Γαματε ρεεεεε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 07, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
Προκαταρκτικά
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ntavelis
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
563
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 EH2018, olddog, n.smirni76 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Οκτωβρίου, 2021
από πατούσες τι λέει? μικρές ή μεγάλες? πόδια γενικά καλλίγραμμα?
08 Οκτωβρίου, 2021
Προσωπικά δεν με πολυαπασχολουν τα πόδια φίλε πάντως δεν την λες και στραβοκάνα . Τώρα νούμερο πατούσες τι να σου πω 38-40
10 Οκτωβρίου, 2021
Η φατσα της ωντως ειναι καυλωτικη, οχι ωραια απαραιτητα αλλα καυλωτικη και εκφυλη!

Θεωρω οτι λιγο φτιαξιμο στα δοντακια της το χρειαζεται..

Παρολαυτα το πιο τιμιο κοριτσι!
review reaction 1 Ntavelis
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3