Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 231 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κατέβηκα λοιπόν να κάνω κ μια τσάρκα στην περιοχή της Φυλής. Όντως η κατάσταση έχει χειροτέρεψει πολύ με την περιοχή να είναι γεμάτη πρεζόνια, σκουπίδια κ να βρωμάει παντού. Καμία σχέση με παλιά. Πλέον θυμίζει πεζόδρομο Ιάσωνος χαμηλά προς Αγησιλάου. Πολλά σπιτάκια κλειστά κ οι επιλογές όμορφων ιεροδουλων λίγες πλέον. Αφού έλειπαν κάποιες άλλες ιερόδουλες που ήθελα να γαμησω μπήκα για να δω τη καινούργια Ρανια. Είναι σχετικά ψηλή ξανθιά αδύνατη κοπέλα με σφιχτό μοντελε κορμί, μικρό στητο βυζακι κ σχετικά όμορφο πρόσωπο με ωραία μάτια. Από μακριά στο σαλόνι δεν φαίνεται τόσο όμορφη αλλά κοντά στο ιεραποστολικο φαίνονται τα καυλωτικα χαρακτηριστικά του προσώπου της. Την παρουσίασε με τον γνωστό τρόπο ο κ. Βασίλης όπως παρουσιάζε παλιά κ την Σονια από τον ίδιο οίκο. Η κοπέλα λοιπόν κάνει ελεύθερο στοματικό, 69 κ τελείωμα στο σώμα της. Οι κριτικές των συναγωνιστων οι περισσότερες είναι αρνητικές για την απόδοση της κοπέλας. Είπα όμως να ρισκάρω κ να ακούσω το πορνοενστικτο μου. Έδωσα το 20ρικο κ πέρασα στο καθαρό δωμάτιο. Ύστερα από λίγο ήρθε η κοπέλα. Μιλάει λίγο ελληνικά. Ήταν χαμογελαστή κ ευδιάθετη.Αρχισα να γλύφω τα μικρά στητα βυζάκια της. Μετά αυτή μου έκανε μερικά προκαταρκτικα. Έτριβε δηλαδή τα βυζάκια της στον πουτσο μου. Κάτι σαν ισπανικό. Της είπα να μου περάσει προφυλακτικό κ αυτή ξεκίνησε το τρομπόνι. Ήταν γυρισμένη με την πλάτη προς τα εμένα κ με πιπωνε. Εγώ έβλεπα το θέαμα από τον καθρέπτη. Η πιπα της ηταν λίγο αγαρμπη κ με δόντι. Της πατούσα το κεφάλι αλλά αυτή δεν μπορεί να τον πάρει πιο βαθιά. Δεν δυσανασχετουσε πάντως. Την γύρισα ιεραποστολικα κ τον έχωσα στην όμορφη ροδοκόκκινη μουναρα της. Την γαμησα σε αυτή την στάση για αρκετή ώρα. Με κάποιες παραλλαγές όπως στα πλάγια κ με το πόδι της πάνω στον ώμο μου. Καυλωτικο το θέαμα από τον καθρέπτη με τα πορνοτακουνα της κ τις ψηλές ποδαρες της. Είναι κρίμα όμως τέτοιο κορμί να μην το στήσεις στα τέσσερα. Την έστησα στα τέσσερα κ τον κάρφωσα στην μουναρα της. Αυτή στήθηκε καλά βέβαια ελαφρώς χαμηλά. Την γαμαγα κ βαρουσα κολοχαστουκια χωρίς αυτή να δυσανασχετεί. Ανέβασα ρυθμό κ άρχισα να την ξεμουνιαζω με όλη την δύναμη μου. Αυτή βογγουσε κ έβγαζε αληθινά επιφωνήματα. Το καυλωτικο είναι ότι κοίταγε τον καθρέπτη κ έκανε παιχνίδι. Είχα σεληνιαστει βλέποντας από τους δύο καθρέπτες να ξεσκιζω αυτό το μουνακι κ μετά από μερικά λεπτά άρχισα να χυνω μέσα στο μουνακι της. Αυτή περίμενε να τα χυσω όλα. Μόλις είχε τελειώσει μια επιτυχημένη συνεδρια. Η κοπέλα φόρεσε το στρινγκακι της, ανταλλάξαμε μερικές κουβέντες κ αποχώρησε από το δωμάτιο.
Συνοψίζοντας, πρόκειται για μια νεαρή εμφανισιμη ιερόδουλη ειδικά τώρα που οι καλές εμφανισιακά επιλογές πέριξ της Φυλής είναι λίγες. Είναι καθαρή ιερόδουλη κ δεν μου ήρθαν άσχημες οσμες.Ενταξει τα προκαταρκτικα της κ η πιπα της είναι αδιάφορα. Συμμετέχει όμως ωραία στο πίσω κολλητό κάνοντας παιχνίδι με τον καθρέπτη. Κάνει λίγο σοσιαλ ταιμ στο τέλος. Ο ευγενικός τσάτσος δεν ενοχλησε. Νομιζω σε αυτους που τους αρέσουν μοντελε κορμιά μπορούν να την δοκιμάσουν. Με μένα ήταν καλή κ ευδιάθετη.Δεν ξέρω πως θα είναι με τους άλλους συναγωνιστές. Αυτά είναι όλα υποκειμενικά. Από ότι κατάλαβα όμως αν είσαι νέος άνθρωπος κ γυμνασμένος τότε μαζί της θα περάσεις καλύτερα. Αυτά από εμένα. Ελπίζω να σας βοήθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ράνια
Προκαταρκτικά
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.853
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aoratos33_2, sinatra7, 968 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Σεπτεμβρίου, 2021
συνάδελφοι,,,, έχω μπερδευτεί....η Ράνια αυτά ειναι καινούργια;;;ή ήδη κάποια χρόνια στην φυλής;;;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1