Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 199 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Μπάρμπορα είναι πολυσυζητημενη και αυτός είναι και ο λόγος που ήθελα κάποια στιγμή να την δοκιμάσω.Σήμερα λοιπόν ήταν η μέρα και ήμουν και τυχερός γιατί ο οίκος δεν είχε δουλειά ήμουν μόνος στο σαλόνι και η Μπάρμπορα ήταν στο δωμάτιο.Βγηκε μετά από κάνα 20λεπτο καθώς άργησε πολύ και είπε κάνω πλούσιο πρόγραμμα και αποχώρησε προς το κουζινακι.Πληρωσα και πέρασα στο δωμάτιο.Για όσους δεν γνωρίζουν η Μπάρμπορα είναι μια μιλφ γύρω στα 50 κοκκινομάλλα με φυσικά μεγάλα βυζια και σχετικά ψηλή κανονικού βάρους.Μπηκε μετά από κάνα 10λεπτο και προσπάθησα να της κάνω παιχνίδι στα όρθια όμως δεν ενέδωσε κάτι που μου κακοφάνηκε γιατί η Μπάρμπορα έχει σχολιαστεί αρκετά θετικά κατά το παρελθόν αλλά και προσφάτως.Λεω εντάξει μην το παρακάνουμε το γεγονός ότι δεν έκανε παιχνίδι στα όρθια δεν τα επισκιάζει όλα άλλωστε δεν είναι και η μοναδική.Μετα καθόμαστε στο κρεβάτι και μου φέρνει λίγο τα βυζια της στην μούρη μου όπου τα εγλυψα για πολύ λίγο καθώς φάνηκε ότι δεν θέλει πολλά πολλά.Μετα μου περνει μια ακαποτη πιπα πάρα πολύ καλή και έγλυψε και τα αρχιδια μέχρι τον κορμό κάτω υποδειγματικα θα έλεγα και στο αίτημα μου για γλύψιμο κωλοτριπιδας δεν ειπε όχι το δέχτηκε και μόνο για αυτό παίρνει ένα point παραπάνω το οποίο ήταν και αυτό καλό και μπορώ να πω ότι το ξεκίνημα δεν ήταν και αυτό που περίμενα αλλά στα προκαταρκτικα ισορροπησε αρκετά την κατάσταση.Τέλος την πήρα στο πλαγιαστο όπου στήθηκε εξαιρετικά καλά και η αίσθηση του μουνιου της ήταν πολύ καλή και μετά από αρκετά μπασιματα τελείωσα.Συμπερασματικα και την προτείνω και θα ξαναπάω γιατί σίγουρα το 20ρικο το τιμάει και στον αγώνα είναι πολύ τίμια και όσον αφορά την προσωπική μου εμπειρία μπορεί το ξεκίνημα να ήταν λίγο ανησυχητικό και όχι αυτό μου περίμενα αλλά η εξέλιξη της όλης διαδικασίας δικαιολόγησε πλήρως το γιατί η Μπάρμπορα στον αγοραίο έρωτα έχει όνομα και είναι αρκετά γνωστή.Να στε καλά και να γαματε αβέρτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 26, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Οκτ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
598
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Tedotiras, pistolpit, Ημεδαπος και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού