Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 291 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Το ροζ σπιτάκι στη Διδύμου είναι από αυτά που γνωρίζεις πριν καν μπεις ότι οι εργαζόμενες θα σε ξεζουμίσουν. Στο σαλόνι εμφανίστηκαν η Αλιόνα και η Τάνια, δεν χρειάστηκε πολύ να δώσω τα τριάντα ευρώ για να περάσω στα ενδότερα. Με το που μπήκε το ντουέτο ρίχτηκε αμέσως στη μάχη, δύσκολα υπάρχει άλλο μπουρδέλο που οι πουτάνες διψάνε τόσο πολύ για πούτσο. Η Τάνια να μου έχει βάλει τη μούνα στη μούρη και η γριά Αλιόνα να τον έχει εξαφανίσει στο στόμα της έχοντας τεράστια ανάγκη το σπέρμα μου. Τη σταματάω για να την πάρω στα τέσσερα και από μόνη της πιάνει το παλαμάρι και το βάζει με τη μια στον κώλο της, ενώ η Τάνια δίπλα να τρίβει το μουνί της. Δεν είχα χρόνο για να βουλώσω και το δικό της κωλοτρυπίδι. Τελείωσα με την Αλιόνα να παίρνει την καπότα και να στραγγίζει από μέσα τα χύσια μου. Τι να πω. Έφυγα προσπαθώντας να συνέλθω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 21, 2021
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Τάνια
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
abelo7979
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
2.338
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koutavoulias, alpula, el_pero και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουνίου, 2021
Βάρδα μη κολλήσεις τίποτα με τα ακαποτα κ τα γλυφομουνια. Εγώ τσίμπησα βλεννοροια
22 Ιουνίου, 2021
ΜΕΓΑΛΕ ΘΕΛΕΙ μεγαλη προσοχη ημουν σε μαγαζι ΚΑΙ ΑΝΑΖΗΤΟΥΣΑ ΕΠΙΜΟΝΑ ΟΥΚΡΑΝΗ ΜΕ ΣΧΙΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΣΤΡΑΒΟ ΔΕΞΙΟ ΔΟΝΤΙ ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΙ ηρθε ενας κυριος μεσα με 2 φουσκοτους ΠΟΥ δεν περνουσαν την πορτα την αναζητουσαν διοτι ειχε κολλησει τον κανακαρι του με ΣΜΝ εκανα περα ΓΙΑΤΙ ΥΠΗΡΧΕ ΕΚΝΕΥΡΙΣΜΟς και οταν μου εδειξε φωτογραφιες εκανα να συνελθω ωρες φυσικα χωρις διαθεση για σεχ
Και εγω την αναζητουσα ... απο οτι καταλαβα οπως βλεπεις δεν ειναι η μονη περιπτωση ( ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΜΟΥ ΕΚΜΥΣΤΗΡΕΥΤΙΚΕ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΚΟΛΗΣΕΙ ΨΩΡΑ )Ισως για αυτο αλλζε συνεχεια μαγαζια ( ιασωνος 2β μεγαλου αλεξανδρου ακξουμηνατων ιασωνος 32 και μετα εξαφανιζολ..... ετσι κανουνε για να μην τις παρουν χαμπαρι . Η ΒΛΕΝΟΡΙΑ λοιπον ειναι μια σαρδελα το αστρακι ειναι καμμια συφυλη και το συριτι κανα hiv . ΔΙΑΛΕΓΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ
ΑΠΛΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΟΦΤΗ ΗΔΟΝΗΣ ........
review reaction 4 sexapir
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2