Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 111 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ραντεβού σήμερα με την γκομενα μου γυρω στις 8 να παμε ιταλικό και μετα να της ριξω εναν μπουτσο στην παραλία της Γλυφαδας η στο δασακι στο καβουρι η αναμεσα σε αραγμένα φορτηγα που πολύ γουστάρω στα ορθια. Η γκομενα μου ειναι σε στυλ exta small teen 25 χρονων που ανετα την κάνεις 17 μαυρα μαλλιά και πράσινα ματια. Αφιξη στο σπιτι της και αναμονη να κατεβει. Μετα απο 15 λ ερχεται και μου λεει την μαγικη λεξη. ΕΧΩ ΠΕΡΙΟΔΟ... Εχασα τον κοσμο κατω από τα ποδια μου. Πανε τα σχεδια μου και η πουτσα ειχε φτάσει στο στομα απο την καυλα. Αφου φαγαμε την αφηνω σπιτι της και καρφί στον δρομο της αμαρτίας να ξεμπουκωσω. Στην αρχη στο φ86 για την Μαρία που με γουσταρει και παιζει GFE.. οταν την γαμαω. Έφαγα ομως φόλα, γτ ο τσατσος μου λεει ηταν πρωινή και βγηκε μια Ελενη Ελληνίδα που δεν ειναι του γουστου μου. Rasta style. Ετσι πηγα στον εν λογο οικο. Σαλοναρουν 2 κορασια. Η Αννα που ειναι στο στυλ της γκομενας μου δηλ. Extra small teen με ωραια 3αρια βυζια και η Χριστίνα που την εχω ξαναγαμισει. Δινω το μπλε και μπαινω. Μετά απο λίγο ερχεται η Άννα. Ξαπλωνει διπλα μου και αφού με ρωταει αρχίζει ακα πιπα χωρις να κατεβάζει το πετσακι. Το κατεβαζω εγω και της λέω τωρα παρτον. Αυτη το ξανανεβαζε. Ζουληγμα στα βυζια της και π
Πιπα απλη, ξενέρωτη,μηχανική χωρις deapthroat Πέρασμα καποτας και πιπα. Μετα ιεραπιστολικο οπου ακουμπούσε τα πατουσακια της στο στηθος μου καθότι μικροκαμωμενη. Ετσι κανει και η γκομενα μου. Μετα βγαλσιμο καποτας και παιξιμο λιγο της πουτσας μου και καταθεση στην κοιλια της και στο μουνι της. Φιλια δεν παιξανε.και δεν το επεδιωξα . Η τσατσα δεν ενοχλησε. Το κοριτσι είναι μικροκαμωμενο, αδυνατο με ωραιο βυζι 3αρι. Το sex που κανει μηχανικο
Εγω πάντως περασα καλα και οσοι ειναι λάτρεις του στυλ αυτου θα περασουν καλα. Μάσκες δεν φοραγαμε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 22, 2020
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άννα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Αυγ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
922
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Yatoputso, Ημεδαπος , perseas και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Οκτωβρίου, 2020
Μια χαρά είναι το κορίτσι. Εν τω μεταξύ έχεις γκόμενά και έχεις ανεβάσει άπειρες κριτικές..
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 201520
23 Οκτωβρίου, 2020
καποιες συνηθειες δε ξεπερνιουνται και γω οσες φορες ειχα σχεση παντα εριχνα και εναν μια στο τοσο στα μπουρδελακια..
NN
nik neos kosmos
24 Οκτωβρίου, 2020
Όλοι γνωρίζουμε ότι η περίοδος είναι πίπα week. Βαλτε τους μωρομάντηλο όπως κάνουν οι πουτάνες για να μν χάσουν κανά φράγκο..
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 201520
review reaction 1 Milfomaniac
25 Οκτωβρίου, 2020
Η κοπέλα πραγματικά αξίζει. Επισκεφτείτε την κάμποσες φορές και στον τακτικό πελάτη φέρεται άψογα. Πλέον δουλεύει 12 με 6 μιας και επισκέφτηκα σήμερα τν οίκο.
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 201520
25 Οκτωβρίου, 2020
Φιλε cernobil οι καλες συνήθειες δεν κόβονται Αλλωστε οι γκομενες ειναι σπασαρχιδες με τις απειρες βολτες, θαλασσες, και τα ψυχολογικα τους. Καλλιτερο το μπλε φιλε
07 Ιανουαρίου, 2022
Το οτι εχεις κοπελα και πας σε μπουρδελο μου φαινεται γελοιο,δε σε κρινω τη γνωμη μου λεω απλα,καλη συνεχεια.
J
jimakos900
08 Ιανουαρίου, 2022
nik neos kosmos φιλε δεν ειναι συνηθεια να πηγαινει κανεις σε μπουρδελο ενω εχει καποιος κοπελα οπως λες αλλα μεγιστη βλακεια,τα μπουρδελα ειναι για ανθρωπους που δε μπορουν αλλιως να κανουν σεξ,αμα μπορεις να βρεις να κανεις σεξ με τη κοπελα σου ποιος ο λογος να πας σε μπουρδελο?
J
jimakos900
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7