Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 111 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Για την Νελλη έχω ανεβάσει κριτικη. Ειναι απιθανη.. Ειναι ενα κοριτσι γυρω στα 30 με ομορφο φυσικο 3αρι στηθος που αφήνει χωρις μα και μου. Πηγα γυρω στις 01.πμ. Στο σαλονι περιμεναν 2 συναγωνιστες. Δινω το μπλε και μπαινω. Ερχεται φορωντας ενα μαυρο διχτυωτο που φαινοταν το ομορφο στηθος.. Ξεχειλιζε το στηθος της. Αρχισε μη α με φιλαει παντου και ανταπέδωσα τα φιλια. Μετα ξεσκουφωτη πιπα. Και στα διδυμα και της εσπρωνα το κεφαλι πανω στα διδυμα και μπουκωνοταν. Ολον δεν μπορουσε να τον παρει οπως η ΚΙΜΠΕΡΛΥ αλλα πανω απο τον μισο, τον πήρε. Μετα την έβαλα caw να βλεπω τα βυζια. Την γαμαγα και τα εγλυφα. Αυτη μου έλεγε fuck me baby. Μετα κανονικο και πεσαν γλωσσοφιλα. Το κοριτσι ειναι πολυ θετικο σε γλωσσοφιλα. Η γλωσσα μου οταν την γαμαγα ηταν συνεχως στο στομα της.Σκετη καυλα. Μετα τον εβγαλα, μου τον επαιξε λιγο και εχυσα πανω στα πλουσια βυζια της. Η τσατσα καλη δεν ενόχλησε. Γλυφοκωλι δεν ζήτησα. Θα ξανατιμηθει. Δεν φοραγαμε μάσκες. Το γαμησι με καποτα. Η γκομενα γουσταρε. Πρεπει να εχυσε και αυτη 2,3 φορές. Ολοι περασαμε ωραια????

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 17, 2020
Όνομα κοπέλας
Νέλλη
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Αυγ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
922
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Autokinitas, Ημεδαπος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού