Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα σας όλους!κάνοντας σήμερα βράδυ βόλτα στους περίφημους οίκους συνάντησα την Αθήνα!Η Αθήνα είναι μια κοπέλα πολύ ευγενική εμφάνισημη αρκετά για την ηλικία της (35+) με 2αρι στήθος λίγο πεσμένο νταρντανα κοντό μαλακι και ελληνιδα(σπανιο).Στα εν μέρη είπα να περάσω να δοκιμάσω γιατί είχε και μεγάλη αναμονη(4ατομα),περιμένοντας λίγη ώρα λοιπόν χτύπησε την πόρτα και μπήκε.φαινετε από την αρχή ότι θα τιμήσει το μπλε δωράκι της.αρχικα ανέβηκε από πάνω κάνοντας παιχνίδια και ταυτόχρονα συζητώντας διαφορά πράγματα για να γνωριστούμε, κάποια στιγμή με είχε κ...τόσο πολύ που της είπα μπορώ να σε γλύψω λίγο μ είπε εννοείται τι Ρωτάς.αρχισα λοιπόν με την γλώσσα να παίζω την έβλεπα ότι άρχιζε και μ έδειχνε ότι ανάβει.καποια στιγμή την πιάνω από κάτω και βλέπω ήταν μούσκεμα.λεω εδώ ήμαστε. Της λέω μέχρι να μας φωνάξει έτσι θα σε κάνω.μ λέει κανένα πρόβλημα συνεχίζοντας μετά από 10 λεπτά άρχιζε να την φωνάζει η τσατσά μ λέει πρέπει να προχωρήσουμε.της λέω οκ βαλε μαξιλάρι από κάτω και θέλω πισωκινησει μετά από 2 λεπτά ήρθε Δυστυχώς το τέλος.πιστευω είναι πολύ vfm η κοπέλα είναι 100%ελληνίδα χωρίς κόμπλεξ γι'αυτό που κάνει εμένα προσωπικά με περιποιηθηκε και εγώ αντίστοιχα πολύ σωστά!!!!ελπίζω να μην χαθεί σύντομα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 30, 2020
Όνομα κοπέλας
Αθηνά
Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
138
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, mutsodringo, Ημεδαπος και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαρτίου, 2020
εχει καλο σωμα και φενετε πολυ σεξυ παρολο που ειναι σιγουρα πανω απο 40χρ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1