Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 155 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επίσκεψη στο ίδρυμα μετά από 5ημερη αργία λόγω υποχρεώσεων, μπαίνω η τσατσά ευγενική μου παρουσίασε την ειρήνη σαν καινούργια άφιξη Εμμμμ η αλήθεια είναι ότι δεν την είχα ξαναδεί,μου λέει το ποίημα και μετά από 1-2 δευτερόλεπτα σκέψης δίνω το παράβολο και μπαίνω , αφού αργεί αρκετά χωρίς να έχει άλλο δωμάτιο τέλος πάντων κάποια στιγμή έρχεται,μου φάνηκε ζεστή στην αρχή δεχτικη σε χάδια , δεν ήθελα και πολύ εκεί παρατηρώ ότι μιλάει ελληνικά και μάλιστα καλά Κουλ της λέω ελληνιδα;μου λέει ουκρανη Χαμόγελο τες πα δεν θα τα χαλάσουμε εκεί σκέφτομαι αφού τελειώνουμε με τα προκαταρκτικά καλουτσικα αρχίζουμε τα άσχημα πάει να βάλει προφυλακτικό το βάζει χάλια τέλος πάντων το διορθώνουμε μαζί και πάει να πάρει στάση της λέω πίπα;; ξεκινάει να κάνει με πάρα πολύ χέρι Money Mouth της λέω άστο καλύτερα πάω να μπω καταλαβαίνω ότι είναι που είναι στενή προσπαθεί να κλέψει και όσο μπορεί Θυμός για σημετοχη μην μιλήσω καλύτερα , τέλος πάντων ήμουνα τόσες μέρες γεμάτος τελικά ήρθε το τέλος κουτσά στραβά,η αλήθεια είναι ότι δεν την είχα ξαναδεί και δεν είχα διαβάσει κάτι εδώ σχετικάΚεφάλι σε τοίχο! εννοείται δεν θα ξανατιμηθει με τίποτα και δεν συστήνεται.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Μέλος
Εγγραφή:
16 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
755
Πόντοι:
81
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, Ημεδαπος , geny24 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού