Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 155 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Ανεβηκα στον οικο και ανοιξα την λευκη αλουμινενια πορτα, εκατσα στο σαλονι και αρχισα να χαζευω το χωρο.
Προκειται για ενα στουντιακου επιπεδου μπουρδελο καθαρο και περιποιημενο, καμμια σχεση με αυτα που συναντω
στο Μεταξουργειο.
Στο σαλονι ξεπροβαλλε η Λιζα, ειναι μιας εντυπωσιακης εμφανισης εφηβη 19 ετων απο Ρωσσια.
Ειναι ψηλη ανω του 1,75 χωρις τα πορνοτακουνα.
Το μαλλι της ειναι μακρυ ισο ξανθο, το πρωσοπο της κουκλιστικο εφηβικο και πανεμορφο.
Το κορμι της αδυνατο με ανοιχτη λεκανη 1,5αρι στητο στηθος και πανεμορφα καλιγραμμα μακρια ποδια.
Η κοπελια ειναι ειναι να την πιεις στο ποτηρι... να την κοιτας και να μη τη γαμας.
Το προγραμμα της απλο.
Η διαθεση της στο σαλονι ηταν καλη, ηταν χαμογελαστη και βγηκε κουνιστη και λυγιστη.
Η Λιζα ειχε ενα δωματιο πριν απο εμενα οπου μπηκε και βγηκε μετα απο 4 λεπτα. Χμμμ;Χμμμ;
Παρα την ομορφη εικονα που ειχε στο σαλονι η κορασις μπηκε μεσα στο δωματιο αρκετα βιαστικη,
η βιασυνη ηταν χαραγμενη στο προωπο της, δεν ηταν το χαμογελαστο κοριτσι που ειχα δει πιο πριν... ΛύπηΛύπη
Το σκισιμο και φορεμα καποτας πριν ακομα πει ενα γεια ηταν γεγονος. Προκαταρκτικα μηδεν.
Η πιπα της ηταν καλη, βαθια και σφιχτη, δεν ηταν αεροπιπα. Απο ορχεις δεν περνα δεν το συζηταμε..
Εγω χαϊδευα τα απαλα αποτριχωμενα χερια της και το υπολοιπο κορμι της.
Η Λίζα σταματησε απο μονη της την πιπα και ξαπλωσε στο κρεβατι σε κανονικη σταση με το χερι της να καλυπτει
το μουνι της προφανως για να αποφυγει το μουνογλειψιμο. Της τραβηξα το χερι και εσκυψα να της γλειψω το μουνι
οπου το αρνηθηκε, εκανα το χαζο και οτι δεν καταλαβαινω και βουτηξα τη μουρη μου μεσα στη μουνα της.
Δεν τραβηχτηκε ουτε αρνηθηκε το γλειψιμο ωστοσο απο τον τονο και υφος της φωνης πρεπει να με εβριζε.
Χεστηκα....βρισε με οσο θες ειπα απο μεσα μου και ανοιξα τα ποδια της και ρουφαγα εφηβικο μουνοζουμο.
Η κορασις ειχε υγρο μουνι και κατεβαζε υγρα τα οποια μυριζαν ομορφα και ηταν γλυκα.
Της ρουφηξα τα μουνοχειλα και τιναχτηκε στον αερα απο τον πονο !! Μου εκανε νοημα να μην το ξανακανω...
Καλα τοσο ευαισθητο μουνι εχει ?? Χμμμ;Χμμμ;
Συνεχισα το γλειψιμο της μουνας της και οπως της ειχα ανοιξει τα μακρια της ποδαρια και εβλεπα και κωλοτρυπα λεω
γιατι οχι ? Προλαβα και εριξα ενα βεντουζωτο φιλι στην κωλοβαλβιδα της αλλα η κορασις εγινε εξω φρενων...
Σε εντονο υφος μου ελεγε κατι στα ρωσσικα αναθεμα και αμα καταλαβαινα... με εβριζε, καταλαβα το "νιετ ρε μπλιετ".
Τεσπα ηταν ετοιμη να φυγει απο το δωματιο με τοσο κακο που της εκανα, που της εγλειψα τον κωλο δηλαδη...
Αλλες σε παρακαλανε να τους γλειψεις την κωλοτρυπα και γουσταρουν κιολας, αυτη δεν γουσταρε με την καμμια... νεολαια τι να πεις,
δεν εκτιμα.
Οπως ηταν ξαπλωμενη της τον εχωσα στο μουνι και ξαπλωσα πανω της, πηγα να της γλειψω τα βυζια και αρνηθηκε κανοντας με νοηματα
οτι αφου εγλειψες το μουνι μου θελεις να μου τα γλειψεις τα βυζια μετα ?
Σιχαινεται τον ευατο της αυτη δηλαδη ? Χμμμ;
Εννοειται οτι δεν εγλειψα βυζι ουτε λαιμο, με ειχε σε αποσταση να μην την ακουμπαω πουθενα με τα χειλη μου.
Γαντζωθηκα απο τα ποδια της και αρχισα να την γαμω με μετριο ρυθμο αλλα η κορασις πονουσε και τσιριζε..
Σε κανα δυο βαθια μπασιματα που επιασα μητρα η κορασις τραβουσε τα σεντονια... ελα παναγια μου λεω, αληθεια το
κανει τωρα αυτο ? Λες και ειχα ξυραφια στον πουτσο ενα πραμα.
Τεσπα συνεχισα να την γαμαω σε κανονικη σταση χαζευοντας το προσωπο της που ειναι πανεμορφο.
Δεν το πιστευα οτι γαμουσα ενα τετοιο συλεκτικο μοντελο,την εχυσα τερμα μεσα βαθια ενω αυτη τσιριζε..
Παραδοξως με αφησε και στραγγιξα..
Εκατσα σιγουρα δεκαλεπτο στο δωματιο και η υπηρεσια δεν ενοχλησε καθολου.

Συμπερασματικα η Λιζα ειναι μια εφηβη μοντελο, σιγουρα θα εχει συντομη καριερα στα μπουρδελα καθως
δε γουσταρει καθολου. Η συμμετοχη της και η διαθεση της ειναι μηδεν...
Το 20ρικο το δινεις για να βαλεις στη συλλογη σου οτι γαμησες ενα τετοιο ωραιο μουνι και τιποτα αλλο..
Μετα πας για ρεφαρισμα αλλου γιατι δε θα το ευχαριστηθεις καθολου μαζι της. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λίζα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
61.176
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, Ettore, geny24 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουλίου, 2019
Μαυρο σε πορνες που απεχθανονται την εργασια τους κ το δειχνουν.Δεν ξερω αν ειναι θυμα trafficking η κοπελα αλλα μαλλον λογω ομορφιας ξερει οτι θα χει την πελατεια της
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1