Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 155 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Πρόσφατα ενημερώθηκα για δύο νέες αφίξεις της πάλαι ποτέ μοντελοαλυσίδας που τιμούν το πρόθεμα «μοντελο-» . Πρόκειται για την Τζέσικα και τη Λίζα. Χθές έκανα μία αναγνωριστική βόλτα να τις δω από κοντά και σήμερα είπα να πάω να πιάσω το Μάη με μία εκ των δύο. Πρώτα μπήκα στο 8Α όπου δεν υπήρχε ψυχή από πελάτες, εμφανίστηκε η Λίζα με υποψία χαμόγελου αλλά και εμφανώς μαγκωμένη (χθες μου φάνηκε απλά να κοιτούσε παγερά). Έκανα μια σύντομη βόλτα σε 5-6 ακόμη σπιτάκια όπου συνάντησα και τη Τζέσικα στο 56, το σαλονάρισμα της δείχνει αυτοπεποίθηση αλλά και τουπέ σε συνδυασμό με το ύφος που είχε και χθες : αυτό το «χάρη σου κάνω που είμαι εδώ». Αμφότερες έχουν ήδη κριτικές οπότε δεν πήγα αδιάβαστος ούτε και προκατειλημένος όμως. Αποφάσισα να κάψω το μπλε εισητήριο με τη Λίζα, επιστροφή στο 8Α λοιπόν όπου στο μεταξύ τα τρία δωμάτια ήταν ήδη γεμάτα και άλλος ένας περίμενε να δει την κοπέλα, λογικά με το τέλος των συλλαλητηρίων πλάκωσε κόσμος για να ολοκληρώσει το αγωνιστικό του καθήκον...
Πρόκειται για μοντέλε νεαρότατη κοπελίτσα με όμορφα χαρακτηριστικά προσώπου, μακρύ ξανθό μαλλί, λεπτό κορμί και πόδια, για το δικό μου γούστο με 3-4 κιλά παραπάνω θα έδειχνε πολύ καλύτερη. Επίσης έχει μικρό άνοιγμα στους ώμους που κάνει τη λεκάνη της να δείχνει μεγαλύτερη. Τέλος το στήθος της είναι μικρό αλλά καλοσχηματισμένο. Εν ολίγης θα μπορούσε να παίξει σε κατηγορίες CG άνετα.

Με την είσοδο της Λίζας στο δωμάτιο κατάλαβα από το ύφος και τη γλώσσα του σώματος ότι η συνεδρία θα πάει άπατη. Δεν ξέρω αν έφταιξαν τα σερί δωμάτια που είχε αλλά μου ήρθε με ένα συνδυασμό εκνευρισμού/αποστροφής, ίσως και αηδίας όπου σε κάποιες φευγαλέες στιγμές που πήγαινε να χαμογελάσει ταυτόχρονα με κάρφωνε με τα μάτια σε εντελώς αντίθετο ύφος. Σε προσπάθεια να πω μια κουβέντα να σπάσει ο πάγος μου λέει no understand και κανά δυό ρωσσικά..... Φυσικά προκαταρτικά μηδέν, μου έδωσε την εντύπωση ότι δεν ήθελε καν να την αγγίζω. Να πω εδώ ότι έχει μακριά νύχια και πριν ξεκινήσουμε είχα ένα άγχος καθώς προσπαθούσε να περάσει το προφυλακτικό. Έβγαλε τα εσώρουχα έκατσε στην άκρη του κρεβατιού και μου έδειξε να σταθώ μπροστά της όπου μου πήρε ένα υποτυπώδες τσιμπούκι το οποίο δεν αναπτέρωσε πλήρως το ηθικό μου....

Της ζήτησα να έρθει από πάνω αλλά αρνήθηκε και στήθηκε ιεραποστολικά έτοιμη να υπομείνει ακόμη ένα μα@@κα.... Πριν μπω έβαλε λίγο σάλιο στην τρυπούλα της αλλά μάλλον είχε και κρέμα από πριν. Παραδόξως τώρα όσο χάιδευα το κορμί της (πολύ απαλό δέρμα) δεν έφερε αντίρρηση, και έβγαζε αρκετά βογγητά ψιλοκουνώντας και τη λεκάνη της. Πιθανόν να νόμισε ότι θα τελείωνα έτσι γιατί όταν μετά από μερικά λεπτά της είπα να γυρίσει στα τέσσερα το έκανε με ύφος ζημιωμένου μπακάλη. Έβαλε και τα δύο μαξιλάρια κάτω από το στήθος της, λίγο ακόμη σάλιο στο μουνάκι και στήθηκε αρκετά καλά ώστε να μπορέσω να κάνω τη δουλειά μου.... Μόνο όταν τερμάτιζα τη διαδρομή έβαζε κόντρα με το χέρι της πάνω στο σώμα μου. Μόλις τελείωσα σηκώθηκε να βάλει τα εσώρουχα της και να πλυθεί στο νιπτήρα χώρις να μου ρίξει ούτε ένα βλέμμα και έφυγε από το δωμάτιο χωρίς να πει κουβέντα.

Αν δεν ήταν το ωραίο της παρουσιαστικό μάλλον δεν θα είχα τελειώσει καν αφού είχα ξενερώσει τόσο από την απόμακρη συμπεριφορά της που διαρκώς έκανα προσπάθεια να διατηρώ τη στύση μου . Αν και κρατάω μια μικρή αμφιβολία για το αν στράβωσε με τα απανωτά δωμάτια που προηγήθηκαν θεωρώ πολύ πιθανότερο να μην γουστάρει καθόλου αυτό που κάνει, αν και δε νομίζω να είναι εκεί με το ζόρι. Στη σχέση απόδοσης/τιμής βάζω χαριστικά 4 μόνο και μόνο γιατί με ένα 20εύρω γάμας ένα πολύ ωραίο ρωσιδάκι ανεξάρτητα αν στην συμμετοχή ήταν χάλια μαύρα.

Τα δωμάτια στο συγκεκριμένο μαγαζί είναι αρκετά καλά και η υπηρεσία δεν ενόχλησε αν και οριακά κλείσαμε το δεκάλεπτο στο δωμάτιο. Σύντομα θα δοκιμάσω και τη Τζέσικα για να έχω πλήρη άποψη για το σετ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 01, 2019
Όνομα κοπέλας
Λίζα
Μέγας
Εγγραφή:
9 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
3.914
Πόντοι:
3.665
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, bourdeliaris82, dmtrsxxx και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαΐου, 2019
Μπράβο σου γιατί ήσουν ρεαλιστικός καθώς πήγα και εγώ σήμερα το πρωί
και διαπίστωσα ακριβώς τα ίδια!
Ανεβάζω και εγώ κριτική.

Όποιος δοκιμάσει πρώτος Τζέσικα ή άλλο πιπίνι ας ενημερώσει
καθώς από ότι φαίνεται έχουμε τα ίδια κριτήρια.
02 Μαΐου, 2019
Με τέτοια συμπεριφορά να δουλέψει σαν CG αδύνατον εκεί δεν χωράνε ερασιτεχνισμοι μπορεί και να προοριζόταν για CG ποιος ξέρει το μόνο σίγουρο πως είναι Ακατάλληλη για την δουλειά και καλό είναι να μην πατήσει κανείς σε ποιον περισσεύουν 20€ο για πέταμα
02 Μαΐου, 2019
Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω.. Αφού γνωρίζετε τι εστί μοντελοαλυσίδα, γιατί συνεχίζετε και πηγαίνετε; Εγώ ούτε στο σαλόνι δεν περνάω πλέον για να μην μπω στον πειρασμό να καταθέσω.
03 Μαΐου, 2019
Εάν όντως σε φέρει ο δρόμος και πας στην Τζέσικα, το πιο πιθανό είναι να μην ξαναπατήσεις μετά το πόδι σου σε μπουρδέλο.
Παρεπιπτόντως πολύ καλή και λεπτομερής η κριτική σου !
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4