Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 155 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κάπως έτσι ένιωσα χύστες (δηλαδή λες και ήμουν άλογο Γλώσσα ), καθώς έβαλα σήμερα το απόγευμα την Αλίνα να με καβαλήσει και να ιππεύσει τον καυλό μου. Ντροπή Η συνεύρεση έλαβε χώρα σε γοργούς ρυθμούς και ολοκληρώθηκε με έναν απολαυστικό οργασμό βαθιά μέσα στον σφικτό κόλπο της γλυκιάς Αλίνας. Έρωτας Το άρωμά της συμπληρώνει ιδανικά το σφριγηλό νεανικό της δέρμα, και βοηθά στην τάχιστη επίτευξη ισχυρής στύσης. :cum: Να προσθέσω επίσης ότι, σήμερα, στα προκαταρτικά, εκτός από φιλιά και χάδια, μου έκανε και ένα αρκετά απολαυστικό στοματικό (με προφυλακτικό), χωρίς να βάζει χέρι. Κουλ Επίσης, μετά το sex, είχαμε αγκαλιές, φιλιά, και χάδια. Έρωτας

Τώρα που το σκέπτομαι, με την συγκεκριμένη ιερόδουλη, όπως και με την Νάνσυ, και παρά το γεγονός ότι και οι δύο είναι ιδιαιτέρως καλλίπυγες, για κάποιον ανεξήγητο λόγο, δεν έχω επιθυμήσει ποτέ να τις ξεκωλιάσω. Χμμμ; Αντιθέτως, και παρά το γεγονός ότι δεν προσφέρουν τον πρωκτό τους, πάντοτε επιθυμώ να συνευρεθώ μαζί τους, όταν τις πετυχαίνω στις τσάρκες μου. Νομίζω θα πρέπει να το αναφέρω στον ψυχίατρό μου, στο Βρωμοκαΐκειο… Χμμμ;

Ο χώρος καθαρός. Είχε και ντουζιέρα.

Η υπηρεσία υποδοχής δεν μας ενόχλησε.

Το 10 στο parking επειδή πήγα με τα πόδια.

Αυτά από εμένα. Υγιαίνετε. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 16, 2018
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
analjunkie
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
1.636
Πόντοι:
1.086
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aetos56, Ημεδαπος , mela33 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού