Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ανεβηκα τα λιγα σκαλοπατακια και εισηλθα στο υπεριψωμενο ισογειο σαλονι του εν λογω οικου.Η Νατα η Ναταλια ειναι μια νεαρη Ρωσιδα η Ουκρανη με ομορφο προστυχο προσωπο με επισης ομορφα ματια,ισιο μακρυ μαυρο μαλλι που ειχε μαζεμενο σε μια κοτσιδα,λευκο δερμα,κανονικο αναστημα,κανονικο σωμα με επιπεδο κοιλια,ωραιο μικρομεσαιο στηθος,ενα τατου στο εσωτερικο του ενος χεριου και ενα τατου τραιμπαλ πανω απο τον κωλο.Ανακοινωθηκε ελευθερο στοματικο τελειωτικο στο σωμα της και σταση 69.Δουλευε μαζι με την Εμιλυ που παλαιοτερα ηταν στο Μεταξι στο Ιασωνος 10 και την επαιρναν τα πακια.Σαφως ανωτερη σε εμφανιση η Νατα αλλα ειμαι σιγουρος και σε υπηρεσιες απο την Εμιλυ.
Εδωσα λοιπον το 20ρικο και περασα στο δωματιο.Μετα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη κοπελα.Δεν μιλαει καθολου Ελληνικα.Καταλαβαινει ομως τα βασικα Αγγλικα.Ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες.Η κοπελα ξερει να σπαει τον παγο.Αυτη ξαπλωσε διπλα μου και αρχισε αμεσως να μου κανει προκαταρκτικα.Αρχισε να μου γλυφει τα βυζακια μου και τον λαιμο μου.Αμεσως μου εκανε επιθεση για γλωσσοφιλα αλλα εγω τα απεφυγα ευγενικα.Αυτη πρεπει να ξενερωσε λιγο.Εγω ταυτοχρονα χουφτωνα και βαρουσα το κωλαρακι της.Αυτη εβγαλε τον στηθοδεσμο της και το εσωρουχο της.Εχει πολυ ωραιο στηθος! Εγω αρχισα να γλυφω με μανια το στηθος της! Μετα αυτη κατεβηκε για να ξεκινησει την πιπα.Αρχισε να γλυφει τον κορμο της πουτσας μου.Της ειπα να μου εφαρμοσει το προφυλακτικο.Αυτη ξαφνιαστηκε και ελεγε οτι δεν κανει πιπα με προφυλακτικο! Οτι δεν της αρεσει να κανει πιπα με προφυλακτικο! Πρωτη φορα μου συμβαινει αυτο με πουτανα! Να θελει ντε και καλα απο μονη της να κανει ακαποτη πιπα...χαχα...Τεσπα,τελικα εφαρμοσε την καποτα και ξεκινησε την πιπα.Η πιπα της ειναι μετρια και ρηχη.Σε καμια περιπτωση δεν ειναι βαθια! Εκτος και αν ειστε μικροτσουτσουνοι!...χαχα...Της πατουσα το κεφαλι αλλα αυτη δεν μπορουσε να τον παρει βαθια.Παντως δεν παραπονεθηκε που της πατουσα το κεφαλι.Την εβαλα να μου γλυψει και τα μπαλακια.Το εκανε για λιγο ομως.Δεν το εχει με το καραμελωμα.Η πιπα της ειχε μικρη διαρκεια για τα δεδομενα της Φυλης.
Αυτη αρχισε να τριβεται πανω μου και ηθελε να κανει ιππασια αλλα εγω την ξαπλωσα ανασκελα και εγλυψα το ξυρισμενο της μουνακι.Κρεμα δεν ειχε βαλει στο μουνακι της.Εχει παντως ξεχειλωμενο μουνι!Την εγλυφα και αυτη εδειχνε να το απολαμβανει και με κοιτουσε με τα ομορφα ματακια της.Πηγα να της βαλω χερι στο μουνακι αλλα αυτη το τραβηξε ευγενικα.Την εγλυψα για αρκετη ωρα.Ανεβηκα απο πανω της και της τον ξαναεδωσα στο στομα.Αυτη με εγλυψε για λιγο ακομη.Παλι ρηχη ομως η πιπα της.Πηγα να της κανω λιγο mouthfucking αλλα η κοπελα δεν μπορει να τον παρει βαθια οποτε δεν ηθελα να την ζορισω.Πρωτη σταση της τον καρφωσα στην ιεραποστολικη σταση.Την γαμουσα και αυτη με κοιτουσε μεσα στα ματια και επιζητουσε κανενα γλωσσοφιλο.Την γαμουσα και αυτη επαιζε με το στηθος μου.Δευτερη σταση την εστησα στα τεσσερα.Ωραια η τοποθετηση του σωματος της.Αρρωστεια η κωλαρα της στα τεσσερα! Ξεροχυνω!!! Της τον καρφωσα και αρχισα να την γαμαω δυνατα.Το θετικο ειναι οτι αυτη αμεσως εκανε παιχνιδι με τον καθρεπτη.Αυτο το βαζω στα θετικα της συνευρεσης.Την γαμουσα και την βαρουσα δυνατα στα κωλομερια.Χορτασα να την βαραω στα κωλομερια!...χαχα...Την τραβουσα και απο τα μαλλια αλλα εκει παραπονεθηκε λιγο να το κανω σιγα.Ηθελα να χυσω πανω στο τραιμπαλ τατου της.Αυτη στην αρχη δεν ηθελε.Αυτο το βαζω στα αρνητικα γιατι στο σαλονι ανακοινωθηκε τελειωτικο στο σωμα.Τελικα δεχτηκε να ολοκληρωσω πανω στο τατου της και τα κωλομερια της.Βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο και αρχισα να τραβαω μαλακια στα κωλομερια της.Μετα απο λιγο αρχισα να χυνω παρατεταμενα πανω στα κωλομερια της,το τραιμπαλ τατου της και γενικα την πλατη της.Της εδωσα χαρτι για να σκουπιστει.Η κοπελα σκουπιστηκε,ντυθηκε και αποχωρησε απο το δωματιο.
Συνοψιζοντας,η Νατα η Ναταλια ειναι μια μουναρα ιεροδουλη και ειναι σε επιπεδο εμφανισης ειναι απο τις πιο ωραιες στην Φυλης αυτη την στιγμη.Αλλα και σε επιπεδο υπηρεσιων κινειται πανω απο τον μεσο ορο.Δεν θα την ελεγα vfm αλλα ειναι αρκετα καλη περιπτωση εμφανισιακα και απο πλευρας αποδοσης στο δωματιο.Εχει για τα δικα μου γουστα ομοροφο προσωπο και ωραιο στηθος.Και γενικα εχει σεξυ κορμι και της πανε τα τατου που εχει πανω της.Στα θετικα βαζω τα προκαταρκτικα που ειναι μεγαλης διαρκειας,οτι της αρεσει το γλυφομουνι,οτι κανει παιχνιδι με τον καθρεπτη,οτι συμμετεχει στο κυριως σεξ με αληθινα βογγητα και επιζητει τα γλωσσοφιλα αν της αρεσεις.Επισης ειναι δεκτικη σε αλλαγη στασεων και δεν εδειξε σημαδια βιασυνης.Στα αρνητικα βαζω την μετρια πιπα της,εκανε λιγο καραμελωμα και δεν ηθελε στην αρχη να χυσω πανω στο κορμι της.Γενικα ειναι μια ευδιαθετη και ευγενικη ιεροδουλη που θελει να ικανοποιησει τον πελατη.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νάτα
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.853
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΔΑΜΟΣ, sotis99, anoixtiri και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού