Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Σαρα ειναι μια νεαρη Ρωσιδα με ομορφο γλυκο προσωπο,ισιο μακρυ μαλλι κατω απο τους ωμους,μικρα φυσικα στητα βυζακια,λευκο δερμα,κανονικο σωμα με αρμονικα κατανενημενα τα πιασηματα και κωλος με πιασηματα.Ειναι σχετικα ψηλη αλλα οχι τοσο οσο η Λανα.Φορουσε ενα μαυρο κατι σαν μπειμπι ντολ.Εκανε ενα χαμογελαστο σαλοναρισμα που προδιεθετε καλο γαμησι.Ανακοινωθηκε ελευθερο στοματικο,σταση 69 και τελειωτικο στο σωμα της.
Εδωσα ενα 20ρικο και περασα στο δωματιο.Υστερα απο λιγο ηρθε η κοπελα.Δεν μιλαει καθολου Ελληνικα.Καταλαβαινει τα βασικα Αγγλικα.Αυτη ξαπλωσε διπλα μου και ξεκινησε τα προκαταρκτικα.Μου εγλυφε τον λαιμο και τα βυζακια μου και τα αυτια μου.Εγω χουφτωνα την κωλαρα της και της βαρουσα μπατσες χωρις αυτη να διαμαρτυρεται.Αυτη ταυτοχρονα επαιζε με την φουσκωμενη μου πουτσα.Τα προκαταρκτικα της ειχαν αρκετη διαρκεια.Με ρωτησε αν θελω ελευθερο στοματικο.Της ειπα να εφαρμοσει προφυλακτικο και αυτη ξεκινησε την πιπα.Ηταν ξαπλωμενη πλαγια προς τα εμενα και με πιπωνε.Εγω της πατουσα το κεφαλι αλλα αυτη δεν μπορει να τον παρει βαθια.Η πιπα της ειχε γρηγορο ρυθμο με αρκετη χρηση χεριου.Πηγα να βαλω χερι στο μουνακι της αλλα αυτη τραβιοταν.Η πιπα της ειχε μικρη διαρκεια για τα δεδομενα του 20ρικου.
Την ξαπλωσα ανασκελα και εγλυφα το ξυρισμενο της μουνακι.Αυτη εδειχνε να της αρεσει πολυ και βογγουσε δυνατα! Ταυτοχρονα επαιζε με τα μαλλια μου.Πηγα να της χωσω δαχτυλο στο μουνακι της αλλα αυτη το απομακρυνε.Την εγλυψα για αρκετη ωρα.Πρωτη σταση της τον καρφωσα στην ιεραποστολικη σταση.Την γαμουσα και εγλυφα τα βυζακια της και τον λαιμο της.Αυτη επαιζε με το στηθος μου και με κοιτουσε στα ματια μου.Κινηση για γλωσσοφιλα δεν εκανα αν και αυτη πολλες φορες εφερνε το στομα της πολυ κοντα στο δικο μου σε αποσταση αναπνοης.Δευτερη σταση την εστησα στα τεσσερα με αυτην να κοιταει φατσα τον καθρεπτη.Την γαμουσα και βαρουσα την κωλαρα της και την τραβουσα απο τα μαλλια.Με τα απο λιγο ενιωσα οτι σε λιγο θα χυσω.Βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Της ειπα οτι θελω να χυσω πανω της.Αυτη μου ειπε κατι για τον χρονο.Οτι και καλα τελειωσε ο χρονος.Δεν ξερω μπορει να νομιζε οτι ειχα χυσει! Τεσπα,τελικα δεχτηκε να χυσω πανω στην κωλαρα της.Την εστησα στα τεσσερα για να βλεπω την κωλαρα της και απο τον καθρεπτη.Ανεβηκα πανω στο κρεββατι και τραβουσα μαλακια πανω στην κωλοτρυπιδα της.Ειναι αρρωστεια ο κωλος της! Πολυ καυλωτικο θεαμα! Μετα απο λιγο αρχισα να χυνω πανω στον κωλο της και την πλατη της.Της εδωσα χαρτι για να σκουπιστει.Η κοπελα ντυθηκε,με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.
Συνοψιζοντας,η Σαρα ειναι μια ιεροδουλη αρκετα καλης εμφανισης.Στην περιοχη της Λιοσιων σιγουρα ειναι απο τις πιο ομορφες.Κανει καποια προκαταρκτικα αλλα η πιπα της ειναι μετρια.Της αρεσει πολυ το γλυφομουνι και συμμετεχει στο κυριως σεξ με αληθινα επιφωνηματα.Στα αρνητικα οτι εθεσε θεμα χρονου και στην αρχη δεν ηθελε να τελειωσω πανω στο κορμι της.Ενω αυτο ειχε ανακοινωθει στο σαλονι.Δεν μπορω να την τοποθετησω στη λιστα των vfm αλλα και ουτε στην λιστα με τις φολες.Θεωρω οτι κινειται λιγο πανω απο τον μεσο ορο.Θα ελεγα οτι εχει πιο ομορφο προσωπο απο την Λανα αλλα η Λανα εχει πιο ωραιο σωμα.Επισης θεωρω την Λανα καλυτερη σε υπηρεσιες απο την Σαρα.Κανει πιο ωραια βαθια πιπα η Λανα και γενικα εχει πιο καυλιαρικη ρομαντικη συμμετοχη στο σεξ.Αλλωστε υπαρχει κριτικη μου για την Λανα στον ιδιο οικο.Για την Βικυ εχω γραψει πριν χρονια κριτικη οταν ηταν στο Πιπινου 118.Τοτε δεν ειχα μεινει ευχαριστημενος γιατι εδειξε σημαδια βιασυνης και εκτοτε δεν την ξαναπηρα.Ενταξει ομορφη κοπελα αλλα οχι και καραμουναρα οπως την αποκαλουν πολλοι.Οποτε σε αυτην την κριτικη συγκρινα αντικειμενικα τις τρεις κοπελες αυτου του οικου.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σάρα
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.853
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΔΑΜΟΣ, sotis99, xxxxxxxx και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού