Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 155 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
ΠΡΟΣΟΧΗ! Φ Ο Λ Α Ρ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

Αφού πήγαινα σούμπιτος για Ιωαννίνων 3 ισόγειο για την καινούρια κοπέλα, φτάνω 17:40 υπολογίζοντας πως θα είμαι από τους τελευταίους της πελάτες (μια και έλεγε μέχρι 18:00 πως θα δουλεύει), δυστυχώς μόλις είχε φύγει και είχα την γνωστή Άννα... (μαυρισμένη μάλιστα από κάνα μπάνιο).... Αν και καύλα, δεν πέρασα... ήθελα να κάνω μια μικρή βόλτα (μικρή όμως δεν είχα πολύ χρόνο). Μετά σκέφτηκα να καταλήξω Τζούλια-scorpion στο Πιπίνου αλλά λέω ας περάσω μία Διδύμου...
Μην κουράζω ανέβηκα στο Διδύμου 8Α και μέχρι να βγει η κοπέλα κοιτάω λίγο το site μας, και βλέπω 1 κριτική (καλή μάλιστα) για Νικόλ (έλα όμως που λίγο ο χαμηλός φωτισμός, λίγο η γρηγοράδα, δεν είδα πως είναι 2016 η κριτική...και νόμιζα 2018)... Βγαίνει λοιπόν η Νικόλ και βλέπω ένα πολύ καλό μωρό... και καλά ναζιάρικο...
Όμως το πορνο-ένστικτό μου μου έβγαζε κάτι αρνητικό.... δυστυχώς όμως κάτι που δεν είχα πολύ χρόνο, κάτι το ότι το μωρό ήταν καυλωτικό, κάτι η καλή κριτική που με μπερδεψε, πέρασα...

ε... δυστυχώς από τις χειρότερες ΦΟΛΕΣ ever!!!!!!!!!!!!!!

μπαίνει αμίλητη, ξινή, κάθετε κλασικά ανάμεσα και μπροστά από τα ανοιχτά μου πόδια, μου έπαιζε την πούτσα πριν βάλει καπότα με δείκτη-αντίχειρα και ο μαλάκας αντί να την διαολοστείλω κάθισα...ειλικρινά απορώ πως "ψιλο"καύλωσα έστω για να μου περάσει (άθλια κίόλας) καπότα.... τη γάμησα λίγο στα 4 και γεια σου έβγαλα 1 σταγόνα σπέρμα και αυτό ήταν....αφού σηκώθηκα να βγάλω καπότα, η τύπισσα έφυγε και δεν είπε ούτε ΓΕΙΑ!!!! Ντύθηκε, άνοιξε πόρτα και αυτό ήταν...

Εντωμεταξύ έχω σπάσει το κεφάλι που πως την συγκεκριμένη κάπου την έχω ξαναπηδήξει , επίσης με κακή εμπειρία αλλά δεν μπορώ με τίποτα να θυμηθώ που....

Αν μπορεί κανας συναγωνιστής να μου πει που σκατά ήταν το πουτανί αυτό πριν θα το ήθελα για να μου φύγει η απορία...

εν κατακλείδι... εμφανισιακά πολύ καλή (μέτριο ανάστημα, μπαμπάτσικη-λεπτή όμως, κωλάρα, καλό βυζάκι και πρόσωπο που θυμίζει μια πολύ πιο όμορφη εκδοχή της Αλίνας από Λεωνίδου) αλλά μέσα Α Π Ρ Α Δ Ε Κ Τ Η!!!!!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 12, 2018
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
openmind33
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
2.839
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Papacon, professorx και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουνίου, 2018
Κρίμα μεγάλο φίλε λυπάμαι που έχασες τα φράγκα σού αλλά έκανες τεράστιο σφάλμα έφυγες από την Μιλφαρα καύλα Άννα και πηγές για ρίσκο που δεν άξιζε.
Έφτασες στην πηγή αλλά είπες να μην πιείς νερό
13 Ιουνίου, 2018
Κλασικη ξεπετοαλυσιδα.
PV
Peter Van Norden
13 Ιουνίου, 2018
Αφήστε παιδιά... την πατήσαμε...
14 Ιουνίου, 2018
Αυτη ειναι η ιδια που παιζει αγκυρας και πιπινου ;
15 Ιουνίου, 2018
Η χειροτερη ever
21 Αυγούστου, 2018
Τελικα ειναι η ιδια η νικολ της πιπινου και της αγκυρας?
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6